Prodávají přes web - Euro.cz

Přihlášení

Prodávají přes web

, Ondřej Hergesell,
Prodávají přes web
Zdroj: Euro.cz

Bontonland

PRAHA (oh) – Největší prodejce hudby, filmů a her v České republice, společnost Bontonland, minulý týden spustil nový internetový obchod. „Prodej zboží přes internet i počet uživatelů tohoto média v Česku neustále roste. Nechceme tento trend přehlížet, proto jsme se rozhodli, že zázemí našich kamenných prodejen nabídneme i zákazníkům na síti,“ říká Miloš Petana, majitel Bontonlandu.
Internetový obchod využívá skladu firmy v megastoru na Václavském náměstí v Praze, největší prodejny tohoto druhu ve střední Evropě. „V současnosti máme na skladě více než 28 tisíc titulů audionosičů, téměř deset tisíc filmů a přes 1200 her pro počítače a herní konzole. Reálně máme skladem zboží za deset až patnáct milionů korun,“ vypočítává vedoucí internetového obchodu Bontonlandu Zdeněk Polách.
Zákazníci nakupující přes web ušetří oproti cenám v kamenném megastoru deset až 25 procent. „To jsou plošné slevy pro všechny klienty. Registrovaní uživatelé navíc budou dostávat personalizované slevy podle objemu nákupu, které mohou dosahovat až osmi procent nad plošnou slevu,“ říká Polách. Náklady na vývoj nového internetového obchodu podle něj dosáhly necelých 200 tisíc korun. „K tomu je však nutné připočítat téměř desetimilionovou investici do původního systému internetového obchodu a systému fakturace za předchozího majitele,“ dodává.