PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Bankovnictví a finance Pro banky a další finanční instituce pracuje PRK Partners už více než 20 let. Cítíme se být součástí světa financí, snažíme se držet krok s výzvami a trendy, ať už bankám přinášejí příležitosti, nebo starosti. A skutečně si vážíme toho, že i naši bankovní klienti nás zas a znovu vnímají jako stálé a spolehlivé partnery

Advokátní kancelář PRK Partners poskytuje špičkové profesionální právní poradenství v řadě klíčových jurisdikcí ve střední Evropě. Náš tým čítající přes stovku právních odborníků působících v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě je zárukou vysoké kvality a flexibility poskytovaných služeb. Jsme držiteli řady prestižních ocenění Právnická firma roku, Chambers Europe Awards, The Lawyer Awards a členem významných mezinárodních asociací.

Jsme pevnou součástí obchodní a podnikatelské komunity v České republice a na Slovensku. Spoluvytváříme projekty, pomáháme posouvat složitá obchodní jednání směrem ke zdárnému dokončení, navrhujeme alternativy řešení, vyhledáváme nové příležitosti pro klienty, pomáháme vyjednané projekty realizovat. Mezi naše klienty patří největší světové korporace, stejně jako lokální společnosti a soukromí investoři, a to napříč hospodářskými odvětvími.

Náš tým je složen ze specializovaných odborníků s mezinárodním vzděláním a praxí. Jako jediná česká kancelář jsme členem předního celosvětového sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi.

Loni se PRK Partners stala domácí právnickou firmou roku, letos již poosmé zvítězila v kategorii bankovnictví a finance, která je neodmyslitelně spjata s naším jménem.

Bankovnictví a finance je specializovaná oblast, které se na nejvyšší úrovni věnuje jen několik advokátních kanceláří. Ty se musejí umět pohybovat v silně regulovaném odvětví bankovnictví, investičních služeb či kolektivního investování. Komplexní platební agenda včetně oblasti cenných papírů obsahuje také úvěrové či další financování včetně přípravy dokumentace a finančních transakcí.

Vítěz kategorie ? P RK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? bpv Braun Partner s.r.o. ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
O kolik si skutečně polepšíte při zvýšení hrubé mzdy o tisícovku?
Jak se mění charakter světové populace? Afrika válcuje vyspělý svět
Půjčka na dovolenou? Raději si našetřete
Kdy máte nárok na náhradní volno?
Práce v důchodu: která smlouva je pro vás nejlepší
Auta
Sergio Marchionne byl kvůli zdravotním problémům nahrazen…
Test BMW X3 xDrive30d: V nejlepším pořádku
Retro: Porsche 911 (996) je jako Popelka. Nikdo ji nechce a čeká na svého prince
Zajímavé a nadějné prototypy českých aut, které nikdy nevyjely na silnice
Kde končí německé dieselové ojetiny? Zájem má Ukrajina, Chorvatsko, Francie i ČR
Technologie
LibreOffice je v Microsoft Storu. Neznámý vydavatel ale nebudí důvěru
Je libo levný velký monitor? AOC má 32″ s 2560 × 1440 body na 10bitovém IPS panelu
Nvidia ukázala rozdíl mezi HDR a SDR u her (video)
Jak založit PayPal, jak přes něj platit a jak poslat peníze někomu jinému?
Data mezi účty u Googlu, Microsoftu nebo Facebooku přenesete na pár kliknutí
Hry pro příležitostné hráče