Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Víte, jak sedět, aby vám práce nezničila zdraví?

Nedostatek pohybu a špatné pracovní podmínky vážně ohrožují naše zdraví. To sice všichni…

Můžeme od nového roku očekávat zdražení povinného ručení?

Povinné ručení se díky mnoha změnám v pojišťovnictví bude nejspíše nadále zdražovat.…

Výměna výtahu a potřebná povolení

Životnost výtahu v bytových domech je 15–25 let (doba životnosti je ovlivněna prováděnou…

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Bankovnictví a finance Pro banky a další finanční instituce pracuje PRK Partners už více než 20 let. Cítíme se být součástí světa financí, snažíme se držet krok s výzvami a trendy, ať už bankám přinášejí příležitosti, nebo starosti. A skutečně si vážíme toho, že i naši bankovní klienti nás zas a znovu vnímají jako stálé a spolehlivé partnery

Advokátní kancelář PRK Partners poskytuje špičkové profesionální právní poradenství v řadě klíčových jurisdikcí ve střední Evropě. Náš tým čítající přes stovku právních odborníků působících v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě je zárukou vysoké kvality a flexibility poskytovaných služeb. Jsme držiteli řady prestižních ocenění Právnická firma roku, Chambers Europe Awards, The Lawyer Awards a členem významných mezinárodních asociací.

Jsme pevnou součástí obchodní a podnikatelské komunity v České republice a na Slovensku. Spoluvytváříme projekty, pomáháme posouvat složitá obchodní jednání směrem ke zdárnému dokončení, navrhujeme alternativy řešení, vyhledáváme nové příležitosti pro klienty, pomáháme vyjednané projekty realizovat. Mezi naše klienty patří největší světové korporace, stejně jako lokální společnosti a soukromí investoři, a to napříč hospodářskými odvětvími.

Náš tým je složen ze specializovaných odborníků s mezinárodním vzděláním a praxí. Jako jediná česká kancelář jsme členem předního celosvětového sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi.

Loni se PRK Partners stala domácí právnickou firmou roku, letos již poosmé zvítězila v kategorii bankovnictví a finance, která je neodmyslitelně spjata s naším jménem.

Bankovnictví a finance je specializovaná oblast, které se na nejvyšší úrovni věnuje jen několik advokátních kanceláří. Ty se musejí umět pohybovat v silně regulovaném odvětví bankovnictví, investičních služeb či kolektivního investování. Komplexní platební agenda včetně oblasti cenných papírů obsahuje také úvěrové či další financování včetně přípravy dokumentace a finančních transakcí.

Vítěz kategorie ? P RK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? bpv Braun Partner s.r.o. ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Hypotec?ni? sazby leti? nahoru. Ceny bytu? poprve? vystoupaly nad 3 miliony
Jak moc je opravdu výhodné vaše stavební spoření
10 morových ran české krajiny: sucho a chemie
Jen obyčejná bolest hlavy, nebo migréna?
Přehled slev u stavebních spořitelen: Vyplatí se vůbec?
Auta
Subaru poslalo na trh nejrychlejší WRX STI v historii. Nás…
Toyota Corolla přichází ve 12. generaci. Prohlédněte si historii nejprodávanějšího auta světa
Na výstavu Czechbus do Holešovic míří autobusy dvaceti značek
Vše, co jste chtěli vědět o dvouspojkové převodovce DQ200
Na veletrhu e-Salon je k vidění pár novinek a různé elektrické dopravní prostředky (galerie)
Technologie
Milník pro digitální rádio. V Evropě budou auta muset povinně nabízet DAB+
Zákulisní boje na Wikipedii. Editoři se přou o hesla
Raspberry Pi vydává Model 3 A+. Menší verze Pi za 25 $ konečně s novým procesorem
Stáhněte si zdarma strategii Sins of a Solar Empire: Rebellion
Už přicházejí. Sharp Aquos R2 Compact je první mobil se dvěma výřezy
Hry pro příležitostné hráče