Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Češi si oblíbili nákupy ze zahraničí

Globalizace je znát v každém odvětví a nakupování není výjimkou. Dnes lidé čím dál víc…

Zabezpečení vozu proti krádeži vám zlevní pojištění

Většina dnešních moderních vozů je zabezpečena alarmem, který vás upozorní na neoprávněné…

Immofinanz a O2 prodloužily své partnerství

Společnost Immofinanz prodloužila na konci roku 2018 smlouvu se společností O2, hlavním…

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Bankovnictví a finance Pro banky a další finanční instituce pracuje PRK Partners už více než 20 let. Cítíme se být součástí světa financí, snažíme se držet krok s výzvami a trendy, ať už bankám přinášejí příležitosti, nebo starosti. A skutečně si vážíme toho, že i naši bankovní klienti nás zas a znovu vnímají jako stálé a spolehlivé partnery

Advokátní kancelář PRK Partners poskytuje špičkové profesionální právní poradenství v řadě klíčových jurisdikcí ve střední Evropě. Náš tým čítající přes stovku právních odborníků působících v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě je zárukou vysoké kvality a flexibility poskytovaných služeb. Jsme držiteli řady prestižních ocenění Právnická firma roku, Chambers Europe Awards, The Lawyer Awards a členem významných mezinárodních asociací.

Jsme pevnou součástí obchodní a podnikatelské komunity v České republice a na Slovensku. Spoluvytváříme projekty, pomáháme posouvat složitá obchodní jednání směrem ke zdárnému dokončení, navrhujeme alternativy řešení, vyhledáváme nové příležitosti pro klienty, pomáháme vyjednané projekty realizovat. Mezi naše klienty patří největší světové korporace, stejně jako lokální společnosti a soukromí investoři, a to napříč hospodářskými odvětvími.

Náš tým je složen ze specializovaných odborníků s mezinárodním vzděláním a praxí. Jako jediná česká kancelář jsme členem předního celosvětového sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi.

Loni se PRK Partners stala domácí právnickou firmou roku, letos již poosmé zvítězila v kategorii bankovnictví a finance, která je neodmyslitelně spjata s naším jménem.

Bankovnictví a finance je specializovaná oblast, které se na nejvyšší úrovni věnuje jen několik advokátních kanceláří. Ty se musejí umět pohybovat v silně regulovaném odvětví bankovnictví, investičních služeb či kolektivního investování. Komplexní platební agenda včetně oblasti cenných papírů obsahuje také úvěrové či další financování včetně přípravy dokumentace a finančních transakcí.

Vítěz kategorie ? P RK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? bpv Braun Partner s.r.o. ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Jak se počítají srážky ze mzdy při exekuci v roce 2019?
Jak se rok sešel s otcovskou poporodní péčí
Může být vaše hrubá mzda nižší než minimální mzda?
Kdy budou Velikonoce?
Na splátku hypotéky již Češi vynakládají téměř 50 % příjmu
Auta
Obojživelné ZILy se nebály ničeho. Sloužily k záchraně…
V Ženevě se opět představí novodobý Stratos. Tentokrát s manuálem
Opravdu jsou levná auta spolehlivější? Ne, nejspolehlivější je Lexus a Porsche 911
Kvíz: Poznáte správně model auta podle těchto detailů?
FCE Italia a PSA prodlužují smlouvu o spolupráci
Technologie
Soumrak kvalitního videa? Samsung končí s Blu-ray přehrávači
Jak Elon zachránil současně Teslu i SpaceX (video s CZ titulky)
Unreal Engine 4 dostává podporu pro ray tracingové efekty a vykreslování ve hrách
Co je příležitostný příjem a jak se daní?
Intel prozradil 45W procesory 9. generace pro notebooky: osmijádra mají až 5,0GHz turbo
Hry pro příležitostné hráče