PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Bankovnictví a finance Pro banky a další finanční instituce pracuje PRK Partners už více než 20 let. Cítíme se být součástí světa financí, snažíme se držet krok s výzvami a trendy, ať už bankám přinášejí příležitosti, nebo starosti. A skutečně si vážíme toho, že i naši bankovní klienti nás zas a znovu vnímají jako stálé a spolehlivé partnery

Advokátní kancelář PRK Partners poskytuje špičkové profesionální právní poradenství v řadě klíčových jurisdikcí ve střední Evropě. Náš tým čítající přes stovku právních odborníků působících v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě je zárukou vysoké kvality a flexibility poskytovaných služeb. Jsme držiteli řady prestižních ocenění Právnická firma roku, Chambers Europe Awards, The Lawyer Awards a členem významných mezinárodních asociací.

Jsme pevnou součástí obchodní a podnikatelské komunity v České republice a na Slovensku. Spoluvytváříme projekty, pomáháme posouvat složitá obchodní jednání směrem ke zdárnému dokončení, navrhujeme alternativy řešení, vyhledáváme nové příležitosti pro klienty, pomáháme vyjednané projekty realizovat. Mezi naše klienty patří největší světové korporace, stejně jako lokální společnosti a soukromí investoři, a to napříč hospodářskými odvětvími.

Náš tým je složen ze specializovaných odborníků s mezinárodním vzděláním a praxí. Jako jediná česká kancelář jsme členem předního celosvětového sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi.

Loni se PRK Partners stala domácí právnickou firmou roku, letos již poosmé zvítězila v kategorii bankovnictví a finance, která je neodmyslitelně spjata s naším jménem.

Bankovnictví a finance je specializovaná oblast, které se na nejvyšší úrovni věnuje jen několik advokátních kanceláří. Ty se musejí umět pohybovat v silně regulovaném odvětví bankovnictví, investičních služeb či kolektivního investování. Komplexní platební agenda včetně oblasti cenných papírů obsahuje také úvěrové či další financování včetně přípravy dokumentace a finančních transakcí.

Vítěz kategorie ? P RK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? bpv Braun Partner s.r.o. ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Je na uložení peněz lepší spořicí účet nebo termínovaný vklad?
Třetina Čechů chce změnit banku, ale odhodlají se jen 2 % z nich
Vše, co potřebujete vědět o GDPR
Lidé mají 4 roky na výměnu kotle. Stát rozdává dotace i bezúročné půjčky
Na podání přehledů zbývá 14 dní
Auta
Škoda Kamiq se ukazuje na dalších fotkách těsně před…
Robotické vysavače Electrolux a Samsung: úklid přes smartphone (vyzkoušeno)
Jaguary XE a XF dostaly novou výbavu 300 Sport a filtr pevných částic pro benzinové motory
Výkon vs. počet válců: Kdo nabízí v jednotlivých kategoriích nejvyšší maximum?
Kvíz: Poznáte tato klasická auta?
Technologie
Intel Core i7-7800X: nejlevnější šestijádrový Skylake-X (uživatelská recenze)
10nm čipy Intelu vyjdou v počítačích NUC, s grafikou Radeon. Má proces stále problémy?
Březnové vydání Windows 10 bylo zkompilováno v dubnu [Insider Preview build 17134]
Strašák jménem GPDR. Vše, co o něm potřebujete vědět
Cnews FM: Problémy prvního světa. Je filmových služeb příliš mnoho? [podcast]
Hry pro příležitostné hráče