Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Pomozte ochránit uživatele internetu a zachovat svobodný internet

12. září se bude v Evropském parlamentu hlasovat o evropské směrnici o autorském právu.…

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní…

Konec výmluvám a začátek mluvení anglicky se blíží!

Lidský druh je mistrem ve vymlouvání se. Vymlouváme se na počasí, na únavu, na děti, na…

PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Bankovnictví a finance Pro banky a další finanční instituce pracuje PRK Partners už více než 20 let. Cítíme se být součástí světa financí, snažíme se držet krok s výzvami a trendy, ať už bankám přinášejí příležitosti, nebo starosti. A skutečně si vážíme toho, že i naši bankovní klienti nás zas a znovu vnímají jako stálé a spolehlivé partnery

Advokátní kancelář PRK Partners poskytuje špičkové profesionální právní poradenství v řadě klíčových jurisdikcí ve střední Evropě. Náš tým čítající přes stovku právních odborníků působících v kancelářích v Praze, Ostravě a Bratislavě je zárukou vysoké kvality a flexibility poskytovaných služeb. Jsme držiteli řady prestižních ocenění Právnická firma roku, Chambers Europe Awards, The Lawyer Awards a členem významných mezinárodních asociací.

Jsme pevnou součástí obchodní a podnikatelské komunity v České republice a na Slovensku. Spoluvytváříme projekty, pomáháme posouvat složitá obchodní jednání směrem ke zdárnému dokončení, navrhujeme alternativy řešení, vyhledáváme nové příležitosti pro klienty, pomáháme vyjednané projekty realizovat. Mezi naše klienty patří největší světové korporace, stejně jako lokální společnosti a soukromí investoři, a to napříč hospodářskými odvětvími.

Náš tým je složen ze specializovaných odborníků s mezinárodním vzděláním a praxí. Jako jediná česká kancelář jsme členem předního celosvětového sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi.

Loni se PRK Partners stala domácí právnickou firmou roku, letos již poosmé zvítězila v kategorii bankovnictví a finance, která je neodmyslitelně spjata s naším jménem.

Bankovnictví a finance je specializovaná oblast, které se na nejvyšší úrovni věnuje jen několik advokátních kanceláří. Ty se musejí umět pohybovat v silně regulovaném odvětví bankovnictví, investičních služeb či kolektivního investování. Komplexní platební agenda včetně oblasti cenných papírů obsahuje také úvěrové či další financování včetně přípravy dokumentace a finančních transakcí.

Vítěz kategorie ? P RK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Velmi doporučované kanceláře ? Allen & Overy (Czech Republic) LLP, organizační složka ? Clifford Chance Prague LLP, organizační složka ? Dentons Europe CS LLP, organizační složka ? Glatzová & Co., s.r.o. ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o. ? White & Case (Europe) LLP, organizační složka

Doporučované kanceláře ? Baker & McKenzie, s.r.o., advokátní kancelář ? bpv Braun Partner s.r.o. ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? Squire Patton Boggs, v.o.s., advokátní kancelář ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Platíte víc za vlak kvůli slevě pro studenty a důchodce?
Za černý odběr elektřiny jsou vysoké pokuty. Jak se mu vyhnout?
Kdy se v ČR zakáží zvířata v cirkusech?
Práva poškozených při dopravní nehodě: kdy se nevyplatí policii nevolat?
Máte alergii na podzim?
Auta
Bude elektrické retro novou módou? Nejen Peugeot 504…
Elektrický VW I.D. Buzz Cargo zastane roli řidiče i skladníka. Na trh přijde za tři roky
Od Felicie po Octavii RS: 10 nejlepších ojetin značky Škoda
Opel Combo Life je zajímavá alternativa k MPV (české ceny + první jízdní dojmy)
Jaguar E-Type, Range Rover a Land Rover Series I: Za volantem britských klasiků
Technologie
Skype 8 nabídne pokročilejší správu stavových zpráv a jasnější indikaci aktivity
31,5″ 4K monitor od Philipsu s DisplayHDR 600 a USB-C dokovací stanicí. Má i Ethernet
Chrome 69 už části adres URL neskrývá. Chrome 70 s tím znovu začne, komunita nesouhlasí
Intel oživuje 22nm proces. Čipset H310C bude asi přeznačený křemík H110
Smartphony mají všichni, OnePlus se pouští do výroby televizorů
Hry pro příležitostné hráče