Přetáhnutý poradce - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Přetáhnutý poradce

, Tomáš Pohanka,
Přetáhnutý poradce
Zdroj: Euro.cz

Ondra Otradovec

PRAHA (tpk) – Druhý největší světový výrobce oceli LNM Group jmenoval na nově vytvořenou pozici ředitele divize podnikových financí a poradenství společnosti LNM Holdings Ondru Otradovce (35).
Otradovec přichází na své nové působiště z londýnské pobočky HSBC Investment Bank, kde vykonával funkci zástupce ředitele oddělení firemních financí a poradenství. V HSBC měl za úkol sjednávání a provádění firemních finančních transakcí na nových trzích se specifickým zaměřením na region střední a východní Evropy. Předtím byl zaměstnán v pobočce HSBC v Praze, kde odpovídal za sjednávání, organizaci a provádění finančních transakcí, privatizací a equity offerings. Ještě dříve pracoval u firem James Capel v Londýně, Samuel Montagu v Praze a Metropolitan Life v New Yorku. Na State University of New York ve Stony Brook (stát New York) získal titul BA v oboru správy financí.
V době svého působení u HSBC Otradovec pracoval jako poradce LNM Holdings při akvizici Nové huti a dalších ocelářských firem v České republice. V nejbližší budoucnosti bude jeho pracovní náplní předložení nabídky LNM na koupi Polskie Huty Stali, největšího polského výrobce oceli. Bude se též zabývat možnostmi expanze LNM do dalších regionů v rámci oblasti.