zavřít

Ty to zvládneš.cz - MOTORKÁŘI - SNADNÁ ZRANITELNOSTVýběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Británie představí na EXPO 2020 interaktivní Pavilon poezie

Britský pavilon se na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji stane místem, z něhož…

Rozhovor: K čemu je dobré vzdělání LL.M. a MBA?

Tituly MBA či LL.M. za jménem poutají pozornost. Absolvováním profesního vzdělání si…

Na Bořislavce bude stát umělecké dílo Federika Díaze

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka přinese letos Praze 6 nejen výraznou a světově…

Přestupy

14. října 2019, 00:00 -
14. října 2019, 00:00

Grafton Recruitment, Gi Group Martin Malo • výkonný ředitel Novým výkonným ředitelem společnosti Grafton Recruitment se stal Martin Malo (38). Na tento post přichází s bohatými zkušenostmi z oboru lidských zdrojů a řízení personální agentury. Jeho hlavním úkolem bude nadále posilovat vedoucí postavení této značky na tuzemském trhu a s pomocí inovativních projektů přispět k dalšímu zlepšování služeb klientům i uchazečům o práci. V rámci své pozice bude mít Martin Malo na starost i vedení skupiny Gi Group, do níž Grafton Recruitment patří. Martin Malo vystudoval Fakultu politických věd a mezinárodních vztahů. Od roku 2009 začal působit v segmentu personálních služeb.

Před příchodem do společnosti Grafton Recruitment a Gi Group zastával post předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti Trenkwalder v České republice a na Slovensku. Svůj čas nejraději tráví se svým synem Martinem, rád si zahraje tenis.

Siemens Česká republika Veronika Němcová • ředitelka komunikace

Od 1. října nastoupila do funkce ředitelky komunikace ve společnosti Siemens Česká republika Veronika Němcová. Ve funkci je zodpovědná za celkovou strategii a rozvoj komunikačních aktivit skupiny Siemens v České republice. Veronika Němcová (42) působila ve společnosti Siemens od roku 2003 do roku 2015, za tu dobu zastávala pozici byznys partnera pro komunikaci pro průmyslovou divizi, divizi mobility a sektor healthcare, za který zastřešovala komunikaci za region střední a východní Evropy. Několik měsíců strávila Veronika Němcová také jako ředitelka oddělení komunikace na delegaci v Izraeli. Do společnosti Siemens se vrátila v červnu 2019, aby vedla komunikaci Siemens Digital Industries. Ve volném čase ráda sportuje, chodí po horách, věnuje se práci na zahradě a setkává se s přáteli.

Deloitte Jan Brabec • partner

Do finančního poradenství Deloitte nastoupil nový partner Jan Brabec. Bude zodpovědný za rozvoj služeb v oblasti corporate finance. Zároveň se zapojí do aktivit týmu Deloitte Private. Jan Brabec má ve finančním sektoru rozsáhlé zkušenosti. V oboru působí už více než 25 let, a to zejména v oblasti investičního bankovnictví, fúzí a akvizic, kapitálových trhů, private equity nebo vývoje strategií v oblasti corporate finance a finančních institucí. Před nástupem do Deloitte zastával Jan Brabec řadu seniorních manažerských pozic v bankovním sektoru - ředitel corporate finance a kapitálových trhů v Komerční bance, ředitel divize investičního bankovnictví v České spořitelně a dále v CitiCorp, Crédit Lyonnais a ABN Amro.

Linkcity Émilie Palanque • výkonná ředitelka CEE

Émilie Palanque byla jmenována společností Bouygues Batiment France Europe do pozice výkonné ředitelky Linkcity pro region střední a východní Evropy. Émilie Palanque, absolventka přední francouzské univerzity EDHEC Business School, nastoupila do Linkcity Ile-de-France v roce 2000 jako projektová manažerka.

O sedm let později byla povýšena do pozice projektové ředitelky. V roce 2011 se stala ředitelkou developmentu a mezi její hlavní náplň práce patřilo stanovení a další rozvoj obchodní strategie firmy. Tehdy se také stala součástí nejvyššího managementu společnosti. Po pěti letech v Linkcity Ile-de-France se připojila k realitní poradenské firmě Elan jako její výkonná ředitelka, kde tuto pozici zastávala až do současnosti. Jako výkonná ředitelka Linkcity pro region CEE bude Émilie Palanque sídlit ve Varšavě. Zodpovědná bude zejména za oživení strategie Linkcity v Polsku, podporu dceřiné společnosti v Rumunsku a další rozvoj aktivit v České republice.

KPMG Legal Martin Hrdlík • partner

Martin Hrdlík, který od roku 2017 vede tým advokátní kanceláře KPMG Legal, povýšil 1. října na partnera. Odpovídat bude za další růst a posilování pozice na trhu. Hrdlík nastoupil do KPMG Legal v roce 2011 jako zkušený advokát s praxí v přední české advokátní kanceláři. V roce 2017 byl jmenován do pozice director.

Martin Hrdlík se zaměřuje na korporátní právo, transakční poradenství a regulatoriku. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti soudního a rozhodčího řízení, včetně mezinárodních arbitráží. V KPMG od roku 2019 také zastřešuje poradenství poskytované privátní klientele a rodinným firmám.

productboard Vojtěch Vondra • director of engineering

Český startup productboard posiluje tým nejvyššího managementu. Vojtěch Vondra nastoupil v září jako director of engineering.

Vojtěch do productboardu přichází z Berlína, kde poslední tři roky vedl vývoj logistické platformy používané všemi službami ve skupině Delivery Hero.

Vondrovým úkolem bude z pražské kanceláře vést další úspěšný růst vývojářského týmu a jeho škálování. Vojtěch (28) vystudoval softwarové inženýrství na Univerzitě Karlově v Praze. První významnější pozici zastával v polovině roku 2013, kde se jako senior engineer společnosti LMC podílel na budování portálu jobs.cz. V prosinci 2014 se odstěhoval do Berlína, kde se stal lead softwarovým vývojářem ve společnosti foodpanda.

Po akvizici společnosti Delivery Hero vytvořil ze svého původního týmu centrální vývojářský tým pro celou skupinu a všechny značky tohoto německého rozvozového gigantu. V Delivery Hero, které vlastní také české Damejidlo.cz, řídil Vondra celý produktový a softwarový tým logistiky.


Čtěte také

Události Ilustrační foto

Dvě stě milionů pro vědu. Manželé Dvořákovi podpoří rekordní částkou mladé vědce

Tuhle vazbu česká chemie potřebovala. Manželé Hana a Dalimil Dvořákovi se rozhodli…

před 2 hodinami

 První poslední Petra Weikerta

Konec Babišovy vesničky

Právě končí jeden kdysi výbušný příběh. Na jeho začátku byly výzva, aby Česko přijalo…

před 3 hodinami

Šunka, ilustrační foto

Sendvič se šunkou ze Šanghaje může zničit globální trh s vepřovým masem

Amerika se obává zavlečení prasečího moru z Číny do Spojených států. V Chicagu museli u…

před 3 hodinami

Nejsilnější vyráběná větrná turbína Haliade X výrobce GE, ilustrační foto

U Británie roste největší větrný park na světě. Celkový výkon přesáhne tři reaktory z Temelína

Začala výstavba největší větrné elektrárny na světě v Severním moři ve vodách Velké…

před 4 hodinami

 Premiér Andrej Babiš

Babiš by sloučil další resorty. Mohli bychom mít až o čtyři ministry méně, tvrdí

Premiér Andrej Babiš by si uměl představit sloučení ministerstev průmyslu a obchodu,…

před 5 hodinami

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

Finance
Vydavatelství Mladá fronta uhradilo smyšlenou pohledávku a vyzvalo soud k neprodlenému odmítnutí insolvenčního návrhu
5 případů, kdy musíte odevzdat přehled a nečekáte to
Rozhovor s Ondřejem Chládkem o whisky TREBITSCH a založení investičního fondu SICAV
Daňové povinnosti předčasných důchodců
Kdo bude letos muset zaplatit solidární daň?
Auta
Další test ukázal, že auta na plyn jsou ekologičtější než…
Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect
Právě vychází časopis Auto motor a sport 2/2020. Prohlédněte si fotky, které se do něj nevešly
I ty, Subaru? Japonská značka chce po roce 2035 prodávat jen elektroauta
Tesla chystá hatchback, kterým zaútočí na Volkswagen ID.3. Navrhne ho v Číně
Hry pro příležitostné hráče