zavřít

Ty to zvládneš.cz - ÚNAVA ŘIDIČŮVýběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Británie představí na EXPO 2020 interaktivní Pavilon poezie

Britský pavilon se na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji stane místem, z něhož…

Rozhovor: K čemu je dobré vzdělání LL.M. a MBA?

Tituly MBA či LL.M. za jménem poutají pozornost. Absolvováním profesního vzdělání si…

Na Bořislavce bude stát umělecké dílo Federika Díaze

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka přinese letos Praze 6 nejen výraznou a světově…

Přestupy

30. září 2019, 00:00 -
30. září 2019, 00:00

Cisco Zuzana Švecová • architecture lead Zuzana Švecová nastoupila ve společnosti Cisco do pozice vedoucí týmu technologických specialistů.

Má tak na starost vedení týmu specialistů tří architektur Cisco - datová centra, podnikové sítě a technologie pro týmovou spolupráci. Tento tým je zodpovědný za prodej a marketingovou komunikaci nových produktů a architektur ve formě připravených řešení. Zuzana Švecová nastoupila do Cisca v roce 2013, stala se součástí tréninkového programu Cisco Sales Associates Program a dva roky zastávala pozici account manažerky pro virtuální prodej.

Následně se jako produktová specialistka zaměřovala na bezdrátové technologie a síťová řešení pro velké podniky.

Zuzana Švecová hovoří anglicky a německy. Magisterský titul získala na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů, obor mezinárodní obchod. Ve svém osobním životě se Zuzana Švecová věnuje tanci, cestování a ráda sportuje.

Cimex Marta Pražáková • investment director Aleš Konrád • CFO

Vrcholné vedení investiční skupiny Cimex posílili dva noví manažeři. Do pozice investment director nastoupila Marta Pražáková a novým finančním ředitelem skupiny se stal Aleš Konrád. Marta Pražáková přišla do skupiny Cimex s cílem dále rozvíjet investiční aktivity skupiny a bude odpovídat za strategické investiční aktivity společnosti.

Pracovní zkušenosti získala Marta Pražáková posledních 13 let na postech finanční a investiční ředitelky ve společnostech zabývajících se investicemi do nemovitostí (Daramis, Neocity Group) a do skupiny Cimex přichází z pozice CFO ve společnosti Arendon. Marta vystudovala University of New South Wales v Sydney, kde dosáhla titulu B. A.

V Austrálii následně získala také své první pracovní zkušenosti. Mezi její záliby patří rodina, hudba a jídlo, kromě toho ráda lyžuje, jezdí na kole a aktivně podporuje charitativní akce.

Aleš Konrád jako finanční ředitel zúročí své dosavadní zkušenosti z předchozího působiště v pozici CFO private equity skupiny BMM společnosti ČEZ a poradenské společnosti PwC. V minulosti pracoval i ve finančních pozicích ve společnostech ČSA nebo Eurotel.

Aleš Konrád vystudoval Ekonomickou fakultu Technické Univerzity v Ostravě a absolvoval kurz marketingu v Holandsku na Rijksuniversiteit Groningen. Má tři děti a ve svém volném čase se věnuje především sportu - skialpinismu, jachtingu, rád běhá, hraje squash a jezdí na horském kole.

innogy ČR Tomáš Varcop • člen představensta, CEO Zbyněk Solecký • člen představensta, CFO Josef Benda • člen představensta, COO

Šéf skupiny innogy v České republice Martin Herrmann rezignoval na funkci CEO ve společnosti innogy Česká republika a CEO ve společnosti innogy Grid Holding. Po 17 letech působení pro společnosti RWE a innogy v České republice se tak nadále bude věnovat pouze práci v představenstvu innogy SE v Essenu jako člen představenstva zodpovědný za obchodní aktivity.

Jeho odchod souvisí se schválením transakce o celoevropské výměně aktiv mezi koncerny RWE a E. ON. Martin Herrmann byl u všech klíčových okamžiků, které se odehrály v české energetice a plynárenství v posledních 20 letech. Spolu s ním odchází z vedení innogy Česká republika i stávající finanční ředitel Thomas Merker.

Ten bude dále pokračovat ve vedení společností innogy Grid Holding, GasNet a GridServices Martina Hermanna a Thomase Merkera nahradí Tomáš Varcop, Zbyněk Solecký a Josef Benda.

První dva jmenovaní nadále zůstávají i ve vedení obchodní společnosti innogy Energie. Tomáš Varcop je dlouholetým manažerem ve skupinách RWE a innogy v České republice. Po zkušenostech v poradenské a konzultantské oblasti působil jako šéf obchodu a člen představenstva v Západoslovenské energetice.

V roce 2008 nastoupil do boardu RWE Transgas jako člen představenstva zodpovědný za obchod, který vede jako CEO obchodní společnosti innogy Energie dosud. Zbyněk Solecký pracuje ve společnostech skupiny RWE a innogy přes 20 let.

Do tehdejšího Transgasu nastoupil do pozice šéfa financí a risk controllingu.

V roce 2013 převzal pozici CFO v obchodní společnosti RWE Energie a finance obchodní části skupiny innogy vede jako CFO innogy Energie dosud. Josef Benda působí ve skupině RWE a innogy od roku 2011 v pozici head of participations, board & legal affairs.

V koncernu zastával i další pozice, jako místopředseda dozorčích rad obchodních společností, předseda jednatelů RWE East nebo předseda dozorčí rady innogy Grid Holding. V současnosti je předsedou jednatelů innogy TelNet Holding. Před příchodem do innogy pracoval řadu let ve skupině Unipetrol.

BNP Paribas Real Estate Karel Bor • managing director

Generálním ředitelem české pobočky poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate se stal Karel Bor (44). Má za sebou přes 20 let zkušeností na realitním trhu, kde působil jako broker, poradce i developer. Kariéru započal v oddělení pronájmu kanceláří ve společnosti Knight Frank. Během dalších let získával zkušenosti v developmentu nebo asset managementu jako country manager Immofinanz Group pro Českou a Slovenskou republiku.

Před nástupem do BNP Paribas Real Estate působil jako generální ředitel a partner v Lexxus Group. Nástupem do pozice generálního ředitele se Karel stává zodpovědným za řízení oddělení pronájmu kanceláří, průmyslových nemovitostí, oceňování, kapitálových trhů a property managementu. Má na starost řízení firemních operací a rovněž implementaci a představení nových služeb a strategie klientům BNP Paribas Real Estate v Česku.


Čtěte také

 Dálnice v Česku - ilustrační foto

Havlíček: Zakázku na IT systém na dálniční známky zrušíme bez sankce. Nová bude jednodušší

Zakázka na IT systém k elektronickým dálničním známkám bude zrušena bez jakékoliv sankce.…

24. ledna 2020

 Zásobovací loď Viking Energy

Těžař Equinor bude zelenější. Začne provozovat první loď na čistý čpavkový pohon

Zásobovací loď Viking Energy se po modernizaci se stane první lodí na amoniakový…

24. ledna 2020

 Kandidáti na předsedu KDU-ČSL: europoslanec Tomáš Zdechovský, předseda lidoveckého poslaneckého klubu a místopředseda strany Jan Bartošek a poslanec Marian Jurečka,

Hledá se krizový manažer. Dva veteráni a nováček se utkají o post šéfa lidovců

KDU-ČSL volí nového předsedu. Střetnou se poslanci Marian Jurečka, Jan Bartošek a…

24. ledna 2020

Kryptoměny  Venezuelský prezident Nicolás Maduro představuje kryptoměnu petro

Maduro má plán na záchranu Venezuely. Otevře luxusní kryptoměnové kasino

Venezuelský prezident Nicolás Maduro se dál snaží zachránit ekonomickými problémy…

24. ledna 2020

 Nemocnice, ilustrační foto

Nemocnice pod palbou. Kyberútoků na zdravotnická zařízení přibývá

Nemocnice jsou pro hackery lákavým cílem. Už v minulosti si ověřili, že jsou nedostatečně…

24. ledna 2020

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

Finance
Zvýšení minimální mzdy daňovým pohledem
Jak vypočítat daň z nemovitých věcí v daňovém přiznání?
Pravděpodobné pojistné je opět vyšší
Růst průměrné mzdy - co všechno ovlivní v roce 2020?
Zaměstnanci a daně: roční zúčtování a slevy
Auta
Škoda potvrdila Octavii RS s hybridním pohonem. Odhalí ji…
VW Arteon Shooting Brake míří i k českým zákazníkům. Dorazí na podzim spolu s faceliftem
Elektrický a pro každodenní ježdění. Bugatti plánuje svůj druhý sériový model
Škoda Kodiaq vozí záchranáře nejen u nás, ale i v Británii
Nový ředitel Renault Trucks pro ČR a SR
Hry pro příležitostné hráče