zavřít

Ty to zvládneš.cz - ZDRAVOTNÍ STAV ŘIDIČŮVýběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Na Bořislavce bude stát umělecké dílo Federika Díaze

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka přinese letos Praze 6 nejen výraznou a světově…

Studium MBA přináší unikátní znalosti i šanci na vyšší plat

Vzdělání je v dnešní době jedním ze stavebních kamenů úspěšného a plnohodnotného života.…

Pořiďte si levně produkty Apple

Značka Apple je pro výjimečné, iPhony mají styl, iMACy dokonalou grafiku, vše se…

Přestupy

23. září 2019, 00:00 -
23. září 2019, 00:00

TPA David Mrozek • partner David Mrozek se k 1. září 2019 stal partnerem poradenské společnosti TPA. V poradenské společnosti dosud působil v pozici senior manažera auditu, zejména pro audit, finanční due diligence a transakční i účetní poradenství v odvětví výrobní společnosti, služby, nemovitosti a nemovitostní fondy. Nyní se bude podílet na vedení a strategickém plánování činnosti oddělení auditu TPA a na akviziční činnosti společnosti. David Mrozek (47) pracuje v poradenské společnosti TPA od roku 1997 v oddělení auditu. David Mrozek je auditorem a daňovým poradcem, členem Komory auditorů České republiky i Komory daňových poradců České republiky a věnuje se také lektorské činnosti. Je absolventem Vysoké školy ekonomické vPraze, hovoří anglicky akjeho zálibám patří fotografování a turistika.

Packeta

Daniel Mareš • group COO

Do pozice group COO skupiny Packeta, která vlastní českou logistickou firmu Zásilkovna a další společnosti zajišťující služby výdejních míst, logistiky a doručení do zahraničí v Evropě, přichází Daniel Mareš. Vedle zodpovědnosti za celkové hospodářské výsledky firem skupiny Packeta bude jeho hlavním úkolem pomoci s dalším rozvojem služeb jak v ČR, tak v celé Evropě i při další zahraniční expanzi skupiny. Před příchodem do Packety pracoval Daniel Mareš více než 18 let pro DPDgroup, z toho 12 let v pozici generálního ředitele a jednatele DPD v České republice a regionálního ředitele pro střední a východní Evropu. Poslední tři roky zastával roli ve vedení DPDgroup v Paříži. Daniel Mareš doplní ve vedení skupiny Packeta Simonu Kijonkovou, která firmu před devíti lety založila a stále stojí v čele holdingu Packeta v pozici CEO.

Havel & Partners

Petr Kadlec • equity partner

Největší česko-slovenská advokátní kancelář Havel & Partners rozšiřuje počet svých společníků. Od začátku září se do užšího vedení firmy dostal partner Petr Kadlec. Petr Kadlec (44) má více než 17 let praxe a specializuje se na veřejné zakázky, právo hospodářské soutěže včetně veřejné podpory a dotací z fondů EU, právo v oblasti informačních technologií, energetiky a životního prostředí a na forenzní právní audity. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti poskytování právních služeb ve veřejném sektoru a v oblasti EU regulace. V letech 2007 až 2010 působil na generálním ředitelství Evropské komise pro hospodářskou soutěž v Bruselu. Petr Kadlec je rovněž členem rozkladové komise ERÚ. Havel & Partners má nyní 29 partnerů, z nichž 16 jsou zároveň společníci.

Amundi Czech Republic

Stefano Pregnolato • CIO

Stefano Pregnolato (56) byl ve skupině Amundi Czech Republic jmenován ředitelem úseku investic. Zároveň byl jmenován členem představenstva ve společnostech Amundi Czech Republic Asset Management a Amundi Czech Republic, investiční společnost. Před nástupem do Amundi Czech Republic působil Pregnolato od března 2018 v londýnské pobočce Amundi Asset Management jako ředitel správy investic a mezinárodního dohledu. Mezi lety 2007 a 2018 byl v Pioneer Investments Austria ředitelem úseku investic pro Rakousko a střední Evropu a ředitelem akcií EMEA. Tři roky (2004 až 2007) působil v České republice v Pioneer Investments Czech Republic jako ředitel úseku investic pro divizi nových trhů. Během let 2002 až 2004 zastával ve Spojených státech amerických pozici ředitele mezinárodních akcií v Pioneer Investments Management USA Inc. Zkušenosti má z let 1999 až 2002 také z dublinské pobočky Pioneer Investments Management Ltd., kde řídil globální akcie. V domovské Itálii sbíral Pregnolato zkušenosti v pozicích ředitele investic v Banque Bruxelles Lambert, portfolio manažera v Gesticredit, Unicredit a CreditRolo Gestioni. V pozici portfolio manažera pak působil i v San Paolo Hambros v Turíně.

Mountpark

Mario Sander • managing director CE

Mountpark, developer průmyslových a logistických nemovitostí, jmenoval Maria Sandera do pozice managing directora pro střední Evropu. Mario povede operace Mountparku v Polsku, Česku a na Slovensku a rovněž bude rozvíjet vhodné příležitosti pro klienty v Německu a Rakousku.

Mario Sander během působení v dodavatelských řetězcích a developmentu průmyslových nemovitostí získal více než 25 let zkušeností na trzích v Asii a Tichomoří, západní, střední a východní Evropě.

V průběhu této doby zastával vedoucí a výkonné pozice v DHL Supply Chain, Transporeon Group a společnosti Prologis. Poslední tři roky vedl Deutsche Logistik Holding, součást společnosti Zech Group v Německu.

White & Case

Libor Bosák • head of operations

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře White & Case posílila svůj business support tým o zkušeného manažera. Libor Bosák má více než dvacetileté zkušenosti z oblasti řízení firem ve finančním sektoru. Před nástupem do White & Case pracoval jako generální ředitel a předseda představenstva ČSOB Leasing, čímž navázal na působení ve stejné pozici v ČSOB Leasing na Slovensku. Do pražského týmu White & Case přichází do pozice head of operations.


Čtěte také

 Ilustrace k eseji Proč je i dnes dobré umět se bránit

Esej: Proč je i dnes dobré umět se bránit

Také v aktuálně desáté nejbezpečnější zemi na světě, kterou Česko je, se šikanuje, mlátí,…

před 1 hodinou

Praha  Nemocnice Na Bulovce, ilustrační foto

Praha chce se státem směnit majetek za miliardy. Jde například o budovy nemocnice Na Bulovce

Hlavní město má nemovitosti za několik miliard korun, který by chtělo směnit za pozemky a…

před 1 hodinou

 Zásobník plynu MND

Komentář: Šmejdi křičí, chyťte šmejda

Na ten telefonát lze jen těžko zapomenout. Podle hlasu volal mladý muž, místy se zajíkal…

před 1 hodinou

 Letiště Karlovy Vary

Přecpaná Ruzyně? Ztrátová regionální letiště cítí jednu z posledních šancí

Těch třiatřicet sytě červených zetorů na promrzlé a opuštěné ploše nejde přehlédnout.…

před 1 hodinou

 Národní bezpečnostní úřad

Nejdražší úřednice Lieblová se opět napojila na veřejné peníze

Poradkyně Zuzana Lieblová brala na obraně víc než náčelník generálního štábu. Nyní…

před 1 hodinou

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

Finance
Vrácení daní 2020 - kdy dostanete daňový přeplatek?
Kdy budou pololetní prázdniny v roce 2020?
Zdravotní pojištění u zaměstnance, OSVČ a při práci na dohodu v roce 2020
Fintech a proměna bankovního světa
Nemusíte si náhodou tento rok vyměnit řidičák?
Auta
Němci vyrábí nejméně aut za čtvrt století. Vláda už plánuje…
Škoda už prodává Octavii liftback. Jak si stojí proti konkurenci i Golfu?
Ministr dopravy si maloval dálnice. Hezký obrázek, Vladimíre, ale teď zpátky k domácím úkolům
Hennessey potvrdil 1200 koní pro Corvette C8. Největším oříškem prý bude převodovka a ECU
BMW 320d bude standardně mild-hybrid. Stejný pohon dostanou i modely X3 a X4
Hry pro příležitostné hráče