zavřít

Ty to zvládneš.cz - ÚNAVA ŘIDIČŮVýběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Na Bořislavce bude stát umělecké dílo Federika Díaze

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka přinese letos Praze 6 nejen výraznou a světově…

Studium MBA přináší unikátní znalosti i šanci na vyšší plat

Vzdělání je v dnešní době jedním ze stavebních kamenů úspěšného a plnohodnotného života.…

Pořiďte si levně produkty Apple

Značka Apple je pro výjimečné, iPhony mají styl, iMACy dokonalou grafiku, vše se…

Přestupy

09. září 2019, 00:00 -
09. září 2019, 00:00

T-Mobile CZ Kateřina Mikesková • senior PR specialista Jiří Janeček • senior PR specialista

Novými členy PR oddělení operátora T-Mobile CZ se stali Kateřina Mikesková a Jiří Janeček. Dvojice vystřídá Annu Hroudovou a Pavlu Hobíkovou, které ze společnosti odešly během léta 2019.

Kateřina s Jiřím budou primárně odpovědni za vztahy s médii jak v B2C, tak v B2B segmentu. Kateřina Mikesková pracuje v T-Mobile od roku 1998. Poslední dva roky zastávala pozici customer experience experta, v minulosti působila v týmu Public Affairs. Kateřina je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE Praha se zaměřením na mezinárodní obchod a cestovní ruch, je držitelkou profesního titulu LL. M. Obdivuje industriální architekturu, sklářské umění a hraje na klavír. Je vdaná a má dvě dcery.

Jiří Janeček přichází do společnosti T-Mobile z flnanční skupiny Wustenrot, kde tři roky řídil PR aktivity a zastával pozici tiskového mluvčího. Ve stejné roli působil také ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Má za sebou i několikaletou novinářskou zkušenost.

PR řemeslo se vyučil právě v T-Mobile. Jiří vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na pražské VŠE, kde se věnoval ekonomické žurnalistice, mezinárodní politice a diplomacii.

EY

Vladimír Bezděk • konzultant

S poradenskou společností EY spolupracuje od srpna 2019 Vladimír Bezděk, který se v roli konzultanta zaměří na rozvoj aktivit spojených s poradenstvím v oblasti pojistného a penzijního trhu.

Vladimír Bezděk působil více než 13 let v pojišťovnictví na pozicích CEO několika společností. Nyní rozvine aktivity EY na trzích střední a východní Evropy. Vladimír Bezděk má mnohaleté zkušenosti na trhu pojišťovnictví. V současné době se soustředí na oblast investičního životního pojištění, implementaci moderních technologií při procesu uzavírání pojistných smluv a celkové zjednodušení byznysové architektury v pojišťovnách.

Vladimír absolvoval obor flnance na Fakultě flnancí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a získal titul magistr v oboru ekonomie na univerzitě v Manchesteru. Hovoří plynně anglicky a rusky. Ve volném čase se věnuje svým čtyřem dětem, je vášnivým hráčem karet a golfu a rád se začte do knih o moderní historii.

Ogilvy

Lukáš Vaculík • finanční ředitel

Do pozice flnančního ředitele komunikační agentury Ogilvy nově nastoupil Lukáš Vaculík. Ve společnosti, která ve svém oboru patří k nejlepším, se současně stal také členem managementu. Kromě dohledu nad flnancemi a controllingem tak bude mít příležitost podílet se na strategii a celkovém směřování agentury.

Lukáš Vaculík (32) vystudoval ekonomiku a management na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Posledních šest let pracoval v nadnárodní poradenské společnosti Deloitte Czech Republic, v níž se postupně vypracoval do pozice audit managera a věnoval se klientům z oblasti realit, investic, flnančního sektoru a reklamy a marketingu. Lukáš Vaculík se vedle flnančního sektoru věnuje také sportu. Je bývalým akrobatickým lyžařem a specialistou na jízdu v boulích.

SUSE

Anna Leshi • field marketing manager EE & CIS

Manažerský tým společnosti SUSE v České republice a na Slovensku, ale i v dalších zemích východní Evropy a Společenství nezávislých států posílil o Annu Leshi, jež nastoupila do pozice fleld marketing manager pro regiony EE & CIS. Úkolem nové manažerky je budování vztahů, evangelizace a propagace produktů a řešení od společnosti SUSE v zemích bývalého východního bloku. Anna je marketingová profesionálka, která přichází s více než desetiletými zkušenostmi z technologických společností, jako jsou Kerio Technologies, Creditinfo či Western Digital. Je vášnivou cestovatelkou, ráda čte knihy a fandí sportu. Podporuje také několik charitativních organizací a podílí se na ochraně práv zvířat.

Active

Karel Novák • ředitel strategického rozvoje zpravodajství

Do pozice ředitele strategického rozvoje zpravodajství skupiny Active, pod kterou patří rádia Evropa 2, Frekvence 1, Bonton, Dance, Zet a Youradio, nastoupil Karel Novák. Skupina Active plánuje využít jeho zkušeností z vysílání elektronických médií zejména při restartu zpravodajské rozhlasové stanice Zet. Karel Novák je známý především z obrazovek České televize, kde působil od roku 1994. Ve zpravodajství zastával pozice od redakčního eléva až po šéfredaktora. Šest let také působil ve stejné pozici (a dva roky i na postu šéfredaktora sportu) v ostravském studiu České televize. V letech 2011 až 2013 řídil jako šéfredaktor a později šéfeditor vysílání zpravodajské stanice ČT24.

Neogenia

Helena Ježková • brand managerka

Do brněnské flrmy Neogenia, která stojí za platformou pro chytrou obecní komunikaci s názvem Mobilní Rozhlas, nastoupila nová brand managerka Helena Ježková. Má za sebou práci v Kofole, brandové agentuře Grep design i komunikační agentuře Narrative Media. Společnosti Neogenia pomůže s brandovou profllací komunikační platformy Mobilní Rozhlas pro komunikaci mezi samosprávami a občany i aplikace Zlepšeme Česko pro hlášení komunálních problémů. Úkolem Heleny Ježkové navíc bude Mobilní Rozhlas prosadit jako řešení č. 1 nejen pro obce, ale obecně pro externí i interní komunikaci spojenou s chodem samospráv a občanským životem.


Čtěte také

 Ilustrace k eseji Proč je i dnes dobré umět se bránit

Esej: Proč je i dnes dobré umět se bránit

Také v aktuálně desáté nejbezpečnější zemi na světě, kterou Česko je, se šikanuje, mlátí,…

před 1 hodinou

Praha  Nemocnice Na Bulovce, ilustrační foto

Praha chce se státem směnit majetek za miliardy. Jde například o budovy nemocnice Na Bulovce

Hlavní město má nemovitosti za několik miliard korun, který by chtělo směnit za pozemky a…

před 1 hodinou

 Zásobník plynu MND

Komentář: Šmejdi křičí, chyťte šmejda

Na ten telefonát lze jen těžko zapomenout. Podle hlasu volal mladý muž, místy se zajíkal…

před 1 hodinou

 Letiště Karlovy Vary

Přecpaná Ruzyně? Ztrátová regionální letiště cítí jednu z posledních šancí

Těch třiatřicet sytě červených zetorů na promrzlé a opuštěné ploše nejde přehlédnout.…

před 1 hodinou

 Národní bezpečnostní úřad

Nejdražší úřednice Lieblová se opět napojila na veřejné peníze

Poradkyně Zuzana Lieblová brala na obraně víc než náčelník generálního štábu. Nyní…

před 1 hodinou

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

Finance
Vrácení daní 2020 - kdy dostanete daňový přeplatek?
Kdy budou pololetní prázdniny v roce 2020?
Zdravotní pojištění u zaměstnance, OSVČ a při práci na dohodu v roce 2020
Fintech a proměna bankovního světa
Nemusíte si náhodou tento rok vyměnit řidičák?
Auta
Němci vyrábí nejméně aut za čtvrt století. Vláda už plánuje…
Škoda už prodává Octavii liftback. Jak si stojí proti konkurenci i Golfu?
Ministr dopravy si maloval dálnice. Hezký obrázek, Vladimíre, ale teď zpátky k domácím úkolům
Hennessey potvrdil 1200 koní pro Corvette C8. Největším oříškem prý bude převodovka a ECU
BMW 320d bude standardně mild-hybrid. Stejný pohon dostanou i modely X3 a X4
Hry pro příležitostné hráče