zavřít

Ty to zvládneš.cz - NEPOZORNOSTVýběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Británie představí na EXPO 2020 interaktivní Pavilon poezie

Britský pavilon se na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji stane místem, z něhož…

Rozhovor: K čemu je dobré vzdělání LL.M. a MBA?

Tituly MBA či LL.M. za jménem poutají pozornost. Absolvováním profesního vzdělání si…

Na Bořislavce bude stát umělecké dílo Federika Díaze

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka přinese letos Praze 6 nejen výraznou a světově…

Přestupy

25. června 2018, 00:00 -
25. června 2018, 00:00

UniCredit Bank Petr Plocek • ředitel útvaru Identity a komunikace

Novým ředitelem útvaru Identity a komunikace UniCredit Bank byl jmenován Petr Plocek. V UniCredit Bank bude zodpovídat za externí i interní komunikaci, event management, péči o značku UniCredit a aktivity spojené se společenskou odpovědností. Plocek se komunikaci věnuje přes dvanáct let.

Posledních šest let působí v UniCredit Bank jako tiskový mluvčí, kterým i nadále zůstává. Petr Plocek svou kariéru v oblasti médií začal v roce 2006 v České televizi. Před nástupem do UniCredit Bank působil tři a půl roku jako tiskový mluvčí a manažer marketingové komunikace v české pobočce HSBC Bank. Petr Plocek absolvoval studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky.

Colliers International

David Arneil • ředitel oddělení stavebního poradenství

Společnost Colliers International oznámila jmenování Davida Arneila do pozice ředitele oddělení stavebního poradenství pro Českou republiku. David Arneil je expertem na řízení stavebních rozpočtů s mezinárodní akreditací Chartered Quantity Surveyor. Má více než 20letou praxi v oboru stavebnictví získanou ve Velké Británii i v regionu střední a východní Evropy. Během své dosavadní kariéry se podílel na řadě různých projektů od relokací infrastrukturních služeb přes obecní bydlení až po rozsáhlou maloobchodní a komerční výstavbu. Před nástupem do Colliers vedl divizi řízení nákladů společnosti PM Group v České republice, dále působil jako senior cost manager v Ballymore Properties a jako sssociate director ve společnosti EC Harris v Praze. David studoval na Glasgow College of Building and Printing ve Velké Británii.

MOL Česká republika

Erika Prachařová • personální ředitelka

Erika Prachařová je novou personální ředitelkou MOL ČR. Jejími hlavními úkoly bude nadále rozvíjet firemní kulturu společnosti a zkvalitňovat procesy personálního oddělení. Novou pozici přebírá po Carmen Beckerové, která se v rámci Skupiny MOL přesouvá do Itálie. Do společnosti MOL Česká republika (v té době spol. Slovnaft) nastoupila Erika Prachařová v roce 2014 jako HR specialistka.

V roce 2017 se ujala pozice kulturní ambasadorky, kdy pracovala společně s vedením společnosti na rozvoji firemní kultury. Prachařová je absolventkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na podnikové řízení. V minulosti pracovala pro spediční společnost Schenker. Svůj volný čas věnuje cestování a studiu psychologie.

SSI Group

Václav Elman • generální ředitel

Radoslav Kavulič • personální ředitel

SSI Group v České republice i na Slovensku má nového generálního a personálního ředitele. Václav Elman (38 let), nový generální ředitel rostoucího holdingu, se v oblasti bezpečnostního průmyslu a integrovaného facility managementu pohybuje bezmála dvě desítky let. V minulosti působil mimo jiné ve vedení nadnárodní společnosti poskytující IFM služby a byl hlavním přispěvatelem v rozvoji jejích zahraničních poboček v Turecku a Rusku. Velkou posilou pro SSI Group je nástup Radoslava Kavuliče (43 let), zkušeného personalisty, jenž většinu svého profesního života spojil s koncernem Volkswagen AG. Krátce po absolutoriu na Trnavské univerzitě nastoupil v roce 2001 do společnosti Volkswagen Slovakia, aby od roku 2006 vystřídal několik vedoucích a ředitelských HR pozic ve Škodě Auto - od závodu Vrchlabí, přes areál Na Karmeli až po výrobní zónu v Kvasinách. V SSI Group bude mít Radoslav na starost akvizici nových zaměstnanců v ČR i na Slovensku, nastavení nových zaměstnaneckých benefltů a systémů vzdělávání.

Deloitte

Nik Černomorský • risk advisory leader

Nik Černomorský zastává nově roli risk advisory leader společnosti Deloitte. Bude odpovědný za vedení týmu a za strategii a vizi poradenství pro oblast řízení kybernetických, operačních a regulatorních rizik. Nik Černomorský nastoupil do poradenství Deloitte před pěti lety. Za tu dobu vybudoval silný tým se zaměřením na rizika, kybernetiku a compliance. Má bohaté zkušenosti s klienty z rozličných odvětví i zemí. V minulosti pracoval například v bankovním sektoru nebo ve vesmírném výzkumu. Je držitelem magisterského titulu v oboru aplikovaná informatika z Masarykovy univerzity v Brně a Moskevské státní univerzity se specializací na aplikovanou kosmonautiku a informatiku.

Channel Crossings

Miloslav Tlamicha • výkonný ředitel

Miloslav Tlamicha bude mít ve společnosti Channel Crossings na starost řízení společnosti, definování firemní strategie, kontakty s klíčovými klienty, finanční management a reprezentaci společnosti. Miloslav Tlamicha má dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků, metodologií výuky, řízením týmu lektorů a v neposlední řadě s péčí o tuzemské i zahraniční klienty.

Dříve pracoval vjazykových agenturách Skřivánek nebo James Cook Languages. Několik let působil v USA a Velké Británii. Vystudoval angličtinu na Univerzitě Karlově. V pozici výkonného ředitele vystřídá Vítězslava Bicana, který funkci zastával předchozích 11 let.

J&T Banka

Anna Macaláková • členka představenstva

Anna Macaláková, ředitelka J&T Banky Bratislava, se od dnešního dne stává členkou představenstva J&T Banky. V rámci představenstva bude kromě řízení slovenského úseku banky zodpovídat celkově za oblast informačních technologií. Anna Macaláková pracuje vJ&T Bance od roku 2006, prakticky od ukončení studií na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Od té doby prošla několika pozicemi. Od roku 2009 působila jako ředitelka privátního bankovnictví na Slovensku, po vzniku nového segmentu Komfort (v České republice Clear Deal) byla pověřena jeho vybudováním. Od roku 2013 je prokuristkou banky a zároveň dostala na starost vytvoření věrnostního klubu Magnus. V roce 2015 se pak Anna stala ředitelkou slovenské pobočky J&T Banky, kterou řídí dodnes.


Čtěte také

 Dálnice v Česku - ilustrační foto

Havlíček: Zakázku na IT systém na dálniční známky zrušíme bez sankce. Nová bude jednodušší

Zakázka na IT systém k elektronickým dálničním známkám bude zrušena bez jakékoliv sankce.…

24. ledna 2020

 Zásobovací loď Viking Energy

Těžař Equinor bude zelenější. Začne provozovat první loď na čistý čpavkový pohon

Zásobovací loď Viking Energy se po modernizaci se stane první lodí na amoniakový…

24. ledna 2020

 Kandidáti na předsedu KDU-ČSL: europoslanec Tomáš Zdechovský, předseda lidoveckého poslaneckého klubu a místopředseda strany Jan Bartošek a poslanec Marian Jurečka,

Hledá se krizový manažer. Dva veteráni a nováček se utkají o post šéfa lidovců

KDU-ČSL volí nového předsedu. Střetnou se poslanci Marian Jurečka, Jan Bartošek a…

24. ledna 2020

Kryptoměny  Venezuelský prezident Nicolás Maduro představuje kryptoměnu petro

Maduro má plán na záchranu Venezuely. Otevře luxusní kryptoměnové kasino

Venezuelský prezident Nicolás Maduro se dál snaží zachránit ekonomickými problémy…

24. ledna 2020

 Nemocnice, ilustrační foto

Nemocnice pod palbou. Kyberútoků na zdravotnická zařízení přibývá

Nemocnice jsou pro hackery lákavým cílem. Už v minulosti si ověřili, že jsou nedostatečně…

24. ledna 2020

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

Finance
Zvýšení minimální mzdy daňovým pohledem
Jak vypočítat daň z nemovitých věcí v daňovém přiznání?
Pravděpodobné pojistné je opět vyšší
Růst průměrné mzdy - co všechno ovlivní v roce 2020?
Zaměstnanci a daně: roční zúčtování a slevy
Auta
Škoda potvrdila Octavii RS s hybridním pohonem. Odhalí ji…
VW Arteon Shooting Brake míří i k českým zákazníkům. Dorazí na podzim spolu s faceliftem
Elektrický a pro každodenní ježdění. Bugatti plánuje svůj druhý sériový model
Škoda Kodiaq vozí záchranáře nejen u nás, ale i v Británii
Nový ředitel Renault Trucks pro ČR a SR
Hry pro příležitostné hráče