Přestupy

15. ledna 2018, 00:00 -
15. ledna 2018, 00:00

Holiday Inn Prague Congress Centre Zdeněk Kovařík • ředitel Vedení hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre se v prosinci loňského roku ujal Zdeněk Kovařík. S řízením hotelových týmů v České republice, ale i v zahraničí má dlouholeté zkušenosti. Jeho posledním zaměstnavatelem byla společnost Orea Hotels, kde pracoval jako generální ředitel Orea Hotelu Voroněž v Brně, Orea Hotelu Pyramida v Praze a také v Orea Spa Hotelu Palace Zvon v Mariánských Lázních. Bohaté zkušenosti načerpal i v hotelech velkých řetězců v Bulharsku a Chorvatsku, kde působil jako ředitel obchodu a marketingu. Vedl také obchodní tým hotelu Crowne Plaza Prague. Zdeněk Kovařík vystudoval marketingovou komunikaci na Vysoké škole hotelové v Praze. Je ženatý a otcem dvou dcer Anny a Emily.

ČEZ Prodej Tomáš Kadlec • generální ředitel

Generálním ředitelem společnosti ČEZ Prodej se stal Tomáš Kadlec. Jeho úkolem bude pokračovat ve zlepšování služeb pro zákazníky ČEZ. Tomáš Kadlec má bohaté zkušenosti z finančního sektoru, naposledy zastával pozici generálního ředitele a předsedy představenstva pojišťovny BNP Paribas Cardif. Vystudoval Matematickofyzikální fakultu Univerzity Karlovy a doktorát získal na CERGE-EI.

BNP Paribas Real Estate Dušan Drábek • head of industrial & logistics agency Czech Republic

Dušan Drábek byl jmenován do pozice head of industrial & logistics agency - ředitel pro Českou republiku a Slovensko se sídlem v Praze, čímž posílil tým industrial & logistics ve střední a východní Evropě. Jeho hlavní odpovědností bude zajišťování řešení na míru pro klienty v České republice ana Slovensku.

Bude se zaměřovat také na další obchodní rozvoj v oblasti průmyslových nemovitostí. Dušan Drábek prošel během své profesní dráhy několika manažerskými pozicemi v oblasti mezinárodního obchodu a smluvní logistiky. Pracoval pro přední mezinárodní logistické společnosti se zaměřením na různá průmyslová odvětví. Je odborníkem na skladovou logistiku, rozvoj obchodu a řízení vztahů se zákazníky. Je absolventem oboru mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické a mluví plynně anglicky a německy.

Biogen Václav Novotný • regionální ředitel

Novým regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu farmaceutické společnosti Biogen se stal Václav Novotný. Zároveň byl jmenován i ředitelem české pobočky této mezinárodní firmy, jejímž cílem je být globálním lídrem v biotechnologickém výzkumu. Podle svých slov bude usilovat o to, aby nové a inovativní léky byly co nejdostupnější pro pacienty v České republice i celé střední Evropě. Václav Novotný má rozsáhlé zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu. Začínal v roce 1996 ve společnosti MSD, ve které v různých funkcích strávil 19 let, z toho 11 let jako ředitel české a slovenské pobočky. Od roku 2016 je také viceprezidentem Americké obchodní komory v ČR. Václav Novotný vystudoval medicínu na Univerzitě Karlově, titul MBA získal na Rochester Institute of Technology.

Raiffeisen Josef Langmayer • managing director a jednatel, Raiffeisen - Leasing Jiří Kruncl • finanční ředitel, Raiffeisen investiční společnost

Ve skupině Raiffeisen došlo od Nového roku k personální změně ve dvou klíčových pozicích. Jiří Kruncl, který působil v Raiffeisen -Leasing jako back office director a byl jedním ze tří jednatelů společnosti, se stal finančním ředitelem v Raiffeisen investiční společnosti. V této pozici vystřídal Josefa Langmayera, který od Nového roku naopak zaujal post po Jiřím Krunclovi. Josef Langmayer (34) je

jako managing director v roli jednatele společnosti odpovědný za oblast financí, credit risku, operations a informačních technologií. Ve skupině Raiffeisen pracuje již deset let, naposledy jako finanční ředitel Raiffeisen investiční společnosti a head of controlling & cost management Raiffeisenbank. Josef Langmayer je absolventem ekonomických a manažerských magisterských programů VUT v Brně, Nottingham Trent University a Brno International Business School. Jiří Kruncl (49) pracoval ve společnosti Raiffeisen - Leasing od roku 2010 v pozici back office director. S účinností od ledna 2018 byl jmenován finančním ředitelem Raiffeisen investiční společnosti. V rámci své nové funkce se bude podílet na rozvoji nového realitního fondu Raiffeisen investiční společnosti. Jiří Kruncl je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Coast2Coast Capital Chris Beart • ředitel odpovědný za expanzi do ČR a na Slovensko Martina Rošková • ředitelka pro ČR a Slovensko

Pražskou kancelář mezinárodní investiční společnosti Coast2Coast Capital povede Martina Rošková ve spolupráci s Chrisem Beartem. Chris Beart (48) je ředitelem v Coast2Coast zodpovědným za expanzi do České republiky, současně také klíčovým členem týmu, který se specializuje na vyjednávání, akvizice a optimalizaci investičních společností. Beart získal titul v marketingu a MBA na University of Cape Town Business School. Působil v South African Breweries a Deloitte Consulting. Ve volném čase rád cestuje a rybaří. Martina Rošková zastupuje Coast2Coast v regionu střední a východní Evropy. Má dlouhodobé zkušenosti jak sprivate equity investicemi, tak s podnikatelskou expanzí. Dříve působila jako výkonná manažerka a aktivní členka představenstva regionálních investičních fondů střední a východní Evropy. V rámci své poradenské činnosti pracovala pro řadu předních regionálních společností. Od roku 2011 spolupracuje s katedrou mezinárodního obchodu na Wright State University vUSA, je soudní znalkyní voboru ekonomika, oceňování podniků. Rošková získala titul MBA na Rochester Institute of Technology v USA a magisterský titul v oboru ekonomie na Technické univerzitě v České republice. Ve volném čase hraje na housle, ráda sportuje, miluje přírodu a vyznává zdravý životní styl.


Čtěte také

 Vladimír Dlouhý

Dlouhý: K vládě jsme skeptičtí, elektronickou evidenci tržeb ale nerušme

„EET ano, ale…,“ říkají od počátku zástupci Hospodářské komory ČR. Podle jejího…

před 24 minutami

 Elektronická evidence tržeb, ilustrační foto

Elektronická evidence tržeb: odpůrci prohráli, podnikatelé si zvykli

Výraznější úpravy EET už zástupci českých podnikatelů ani politici do zákona neprosadí.

před 6 hodinami

Kryptoměny Mileniálové (ilustrační foto)

Kryptoměny jako investiční nástroj mileniálů

Jako mileniálové jsou označováni lidé narození mezi roky 1982 až 2000. V Evropské unii je…

23. dubna 2019

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

ve spolupráci s
  • Koruna se letos výrazně pod 25 CZK/EUR nepodívá

  • Dilema, které řeší každoročně tisíce dovolenkářů. Je…

  • Opce jsou pro toho, kdo si rád nechává zadní vrátka…

  • Strašák jménem volatilita

  • Posíláte peníze po Evropě a chcete se vyhnout vysokým…

  • Online platby, reklamace a clo. Co nepodcenit při nákupu…

  • Připsání zahraniční platby v řádu minut? Jde to!

  • Začnou přibývat nezaměstnaní?

  • Jak to, že většina prognóz loni nevyšla?

Finance
Kupujete léky na internetu?
6 mýtů, že máte odpracováno na důchod
Jaké přestávky se započítávají do pracovní doby?
Kolik v létě ušetří studenti a důchodci na cestování?
Daň z nemovitosti 2019: už vám přišla složenka
Auta
Čerstvý vítr pro užitkové vozy Renault
Nový Land Rover Defender se představí v září. Dostane i vzduchové odpružení
Škoda chystá Kamiq s karoserií kupé. Nás to ale příliš zajímat nemusí
Benzín zdražil více než o korunu na litr. Nafta je tak opět levnější
Ruská variace na Rolls-Royce přichází s další verzí: Aurus Senat kabriolet
Hry pro příležitostné hráče