Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Víte, jak sedět, aby vám práce nezničila zdraví?

Nedostatek pohybu a špatné pracovní podmínky vážně ohrožují naše zdraví. To sice všichni…

Můžeme od nového roku očekávat zdražení povinného ručení?

Povinné ručení se díky mnoha změnám v pojišťovnictví bude nejspíše nadále zdražovat.…

Výměna výtahu a potřebná povolení

Životnost výtahu v bytových domech je 15–25 let (doba životnosti je ovlivněna prováděnou…

Přestupy

08. ledna, 00:00 -
08. ledna, 00:00

CTP Robert Pitt • provozní ředitel Robert Pitt (47) se 1. prosince stal novým provozním ředitelem skupiny CTP Invest. Ve své nové funkci se bude podílet na vytváření procesů, které pomohou efektivně strukturovat fungování společnosti. Jeho hlavním zaměřením budou oblasti HR, IT či práva. Robert Pitt pochází z Irska, kde získal titul z ekonomie na University College Dublin. Svou kariéru ve střední Evropě zahájil u firmy Irská investiční společnost v roce 1992. Následně působil v PricewaterhouseCoopers. V roce 1999 se stal členem týmu Lidl v Irsku a Severním Irsku jako ředitel v oblasti nemovitostí. Posléze byl jmenován do funkce COO pro Lidl Česká a Slovenská republika. Zkušenosti sbíral také ve společnosti Tesco, kde více než sedm let zastával funkci generálního a provozního ředitele franšízové sekce. Do CTP přišel z pozice generálního ředitele firmy INM v Irsku.

Promoteri.eu Martin Klimeš • personální ředitel

Funkce ředitele lidských zdrojů agentury Promoteri.eu se ujal Martin Klimeš (44). Na nově vzniklém postu je zodpovědný za řízení HR procesů, vedení týmu HR ajeho agendy. Martin Klimeš se personalistice v různých pozicích věnuje již více než 15 let. Má také bohaté zkušenosti s personálním marketingem. V agentuře Promoteri.eu ho čeká restrukturalizace HR týmu a vybudování efektivního náborového oddělení, které bude splňovat nároky dnešní doby a mladých uchazečů. Před příchodem do společnosti Promoteri.eu působil Martin Klimeš jako business development manager v konzultační společnosti Pro-Temp. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy se zaměřením na andragogiku a s profilací personálního řízení. Je inovativní a rád pracuje s novými technikami nebo technologiemi. Miluje cestování, sport a tančí salsu.

Lexxus Group Miroslava Štilijanová • projektová manažerka Gabriela Hronová • specialistka na historické činžovní domy

Miroslava Štilijanová se stala novou projektovou manažerkou v týmu realitní kanceláře Lexxus Norton. V průběhu své kariéry získala cenné zkušenosti v oblasti projektového řízení výstavby technologických celků a administrativních center a dále se věnovala výzkumným projektům v rámci programů EU a vedení týmu odborníků na mezinárodní úrovni. Studovala mimo jiné University of New Mexico v USA a mezi její zájmy patří sport, výtvarné umění, opera a poznávání nových míst. Hovoří anglicky, rusky a hebrejsky. Gabriela Hronová zúročí jako specialistka na historické činžovní domy bohaté zkušenosti, které získala během svého působení na realitním a investičním trhu. Nejdéle pracovala jako nákupčí nemovitostí pro společnosti Ponte Carlo nebo Masterconsult. V nové funkci je zodpovědná za přípravu a zdárný průběh celého procesu prodeje luxusních nemovitostí, a to od akvizice a vyjednávání s developery přes marketing až po samotný prodej. Zajímá se však také o interiérový design nebo architekturu. Absolvovala dvouleté diplomové studium interiérového návrhářství v DesignŠkole a domluví se anglicky a italsky. Společnost zároveň přijala pět nových makléřů do oddělení, pod něž spadá prodej luxusních nemovitostí, přeprodej novostaveb nebo vyhledávání nových akvizic.

BNP Paribas Real Estate Jan Bohata • associate director

Do pozice associate director v týmu BNP Paribas Real Estate nastoupil Jan Bohata. Vzhledem ke svým dosavadním zkušenostem v bankovním sektoru se bude zabývat především financováním

investic a developerských projektů na trhu nemovitostí. Díky tomu bude úzce spolupracovat s investičním oddělením této přední evropské poradenské společnosti. Jan Bohata má bohaté zkušenosti s trhem nemovitostí a financováním developerských projektů a investičních transakcí. Před nástupem do BNP Paribas Real Estate Czech Republic pracoval v oddělení komerčních nemovitostí finanční skupiny UniCredit Bank, předtím působil v ČSOB a českých pobočkách Volksbank a Raifieisenbank. Absolvoval katedru bankovnictví a pojišťovnictví na Bankovní akademii v Praze.

Porsche Inter Auto CZ Martin Skront • brand managera Porsche ředitel Porsche Centra Praha Michal Kubišta • vedoucí pobočky Porsche Praha-Smíchov

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce vozů značky Porsche do České republiky, jmenovala Martina Skronta do pozice brand managera Porsche a zároveň ředitele Porsche Centra Praha. V pozicích střídá Richarda Vegera, který společnost po dlouholetém působení opouští. Martin Skront dosud vedl provozovnu Porsche Praha-Smíchov. Ve vedení pobočky Porsche Praha-Smíchov ho nahrazuje Michal Kubišta z oddělení prodeje ojetých vozidel ve společnosti Porsche Inter Auto CZ. Martin Skront (42) pracuje v oblasti prodeje a servisu motorových vozidel od roku 1993. V letech 2004 až 2011 byl vedoucím servisu ve společnosti Auto Heller, poté působil jako vedoucí marketingu v oblasti aftersales ve společnosti Import Volkswagen Group, resp. Porsche Česká republika. V letech 2014 až 2016 byl zástupcem ředitele celé skupiny Auto Heller v Ostravě a Opavě. Od ledna 2017 vedl provozovnu Porsche Praha-Smíchov. Michal Kubišta (33) zahájil svou profesní kariéru v roce 2010 jako prodejce osobních a užitkových vozidel Volkswagen ve společnosti Tukas a ještě v témže roce přešel do služeb společnosti Porsche Inter Auto CZ, v níž byl vedoucím oddělení aukcí a poté vedoucím prodeje použitých vozů v pražských provozovnách Prosek a Smíchov a v Hradci Králové.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Dnes slavíme 17. listopadu, obchody zůstanou otevřené
Hypotec?ni? sazby leti? nahoru. Ceny bytu? poprve? vystoupaly nad 3 miliony
Jak moc je opravdu výhodné vaše stavební spoření
10 morových ran české krajiny: sucho a chemie
Jen obyčejná bolest hlavy, nebo migréna?
Auta
Los Angeles zavádí nákladní dopravu na vodík
Subaru poslalo na trh nejrychlejší WRX STI v historii. Nás to bohužel zajímat nemusí
Toyota Corolla přichází ve 12. generaci. Prohlédněte si historii nejprodávanějšího auta světa
Na výstavu Czechbus do Holešovic míří autobusy dvaceti značek
Vše, co jste chtěli vědět o dvouspojkové převodovce DQ200
Technologie
AMD přidává dvě nebo tři hry zadarmo k Radeonům RX 580 a RX 570 a Vegám
KVÍZ: Vynalezli počítače, mobily i internet. Poznáte je?
14 věcí, které na vás čekají, když koupíte auto na CNG
Hynix má první paměti DDR5, běží na 5200 MHz. Do počítačů přijdou až v roce 2020
Milník pro digitální rádio. V Evropě budou auta muset povinně nabízet DAB+
Hry pro příležitostné hráče