Přestupy

27. listopadu 2017, 00:00 -
27. listopadu 2017, 00:00

Alzheimercentrum Marta Gažiová • ředitelka pro ošetřovatelskou péči

Společnost Alzheimercentrum, která provozuje síť specializovaných zdravotnických zařízení po celé republice, má novou ředitelku pro ošetřovatelskou péči. Od listopadu se jí stává Marta Gažiová (60).

Gažiová má více než čtyřicetiletou praxi ve zdravotnictví a ošetřovatelství. Více než deset let byla náměstkyní ředitele pro ošetřovatelství v Univerzitní nemocnici Milosrdných bratří v Bratislavě, kde působila do roku 2015. V oboru se rovněž celoživotně vzdělává, je držitelkou více než desítky nejrůznějších certifikátů a několika ocenění. Je členkou pracovních skupin slovenského ministerstva zdravotnictví, které se zabývají ošetřovatelskou péčí. Působí rovněž jako konzultantka pro ošetřovatelství na Úřadu pro dohled nad zdravotní péčí SR. Ve společnosti Alzheimercentrum bude mít Marta Gažiová na starost komplexní vedení a řízení ošetřovatelské péče. Dále bude odpovědná za nastavení ISO norem pro kvalitu péče a za zavádění nových trendů, postupů a metod v ošetřovatelství.

HSBC

Richard Keery • generální ředitel

HSBC oznámila jmenování Richarda Keeryho generálním ředitelem HSBC Bank plc – pobočka Praha. Richard Keery nahrazuje Michaela Hordleyho, který vedl českou pobočku HSBC od roku 2014 a který se nyní přesouvá do globální centrály HSBC v Londýně. Richard Keery svou kariéru v HSBC zahájil v roce 1997 v Severním Irsku. Zastával různé pozice v oblasti strukturovaného financování aktiv, korporátního bankovnictví, financování obchodu a řízení rizik. Další mezinárodní zkušenosti získal na trzích v Evropě, Asii a na Středním východě. Před svým příchodem do České republiky pracoval více než tři roky jako ředitel pro komerční bankovnictví v Kataru.

Rotary Club Prag Bohemia

Magnus Brandau • prezident

Novým prezidentem pražského Rotary Club Prag Bohemia byl pro období 2017/2018 jmenován Magnus Brandau (54), který od roku 2003 vede oddělení korporátní komunikace energetické společnosti E. ON Česká republika. Je ženatý, má tři děti a žije v Praze. Rotary Club Prag Bohemia byl založen v roce 2004 a v současné době sdružuje více než 30 členů různých národností. Zvláštností klubu je, že pravidelná týdenní setkání probíhají v německém jazyce. Patří tak k velmi málo Rotary klubům na celém světě, které pořádají schůzky v tomto jazyce mimo německé teritorium, jsou to kluby např. v Moskvě, Šanghaji či Káhiře.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
3 tipy, jak si snížit daňovou povinnost ještě do konce roku
Kdy potřebujete výpis z katastru nemovitostí?
Kdy se (ne)vyplatí pracovat při exekuci?
Test: která navigace do auta je ta nejlepší
Co je dobré vědět o dobrovolném důchodovém pojištění?
Auta
Modernizace pro UAZ Profi
VW chce překonat Porsche na Nürburgringu. Využije k tomu elektrický speciál z Pikes Peak
Rekordní Bloodhound SSC, který zatím své schopnosti nepředvedl, je na prodej za pakatel
McLaren 720S Spider: Do prodeje míří extrémně rychlý roadster. Stojí sedm milionů
Test Jeep Grand Cherokee S: Cesta časoprostorem
Technologie
Špičkový držák dvou monitorů Stell SOS 2020 (recenze)
Planeta Blink. Konec vývoje EdgeHTML není dobrý pro web [komentář]
Google+ opět děravý. Google síť nakonec ukončí o čtyři měsíce dříve
Voyager 2 je už v mezihvězdném prostoru a po 41 letech stále pracuje
Doom slaví 25. narozeniny. Jeho tvůrce slibuje novou epizodu
Hry pro příležitostné hráče