Přestupy

23. října 2017, 00:00 -
23. října 2017, 00:00

Cushman & Wakefield Michal Soták • vedoucí investičního oddělení Realitně poradenská společnost Cushman & Wakefi eld má nového vedoucího investičního oddělení pro Českou a Slovenskou republiku. Stává se jim Michal Soták, který ve společnosti působí od roku 2012. Michal Soták (34) byl letos v dubnu jmenován partnerem společnosti a nyní přebírá vedení obou investičních týmů v České republice a na Slovensku. Společně s Jeff em Alsonem, regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu, bude řídit veškeré transakce v rámci svého regionu. Michal Soták nastoupil do společnosti jako vedoucí týmu poradenství a průzkumu trhu v roce 2012.

V roce 2015 byl povýšen na úroveň associate v investičním týmu. Zkušenosti nabíral již během své devítileté kariéry v realitním oboru, kde působil mimo jiné ve společnosti Deloitte, Citigroup a Mint Investments.

Michal Soták vystudoval finance na School of Management, University of Bath v Anglii a ekonomii na Karlově univerzitě v Praze.

Svůj volný čas věnuje rodině.

Mazars Jana Boštíková • partnerka HR & Payroll Services Jiří Šimek • partner Audit

Vedení auditorské a poradenské společnosti Mazars se rozrostlo o dva nové partnery.

Společnost jmenovala Janu Boštíkovou a Jiřího Šimka na posty partnerů oddělení HR & Payroll Services a oddělení auditu. Jana Boštíková vede oddělení HR & Payroll Services ve firmě Mazars šest let. Věnuje se outsourcingu mzdových služeb, zejména mezinárodním projektům v oblasti personální agendy, mezd a HR controllingu.

Jiří Šimek se posouvá do pozice partnera po 17 letech ve firmě, kde mimo oddělení auditu působil i jako vedoucí znaleckého ústavu Mazars. Tuto pozici bude i nadále zastávat. Jako partner oddělení auditu se bude nadále věnovat auditům mezinárodních společností a jejich konsolidací, poradenství pro potřeby IFRS, poradenství při realizaci podnikových přeměn a znalecké činnosti.

Česká spořitelna Filip Hrubý • vedoucí týmu externí komunikace

Novým tiskovým mluvčím a vedoucím týmu externí komunikace České spořitelny se stal Filip Hrubý (42). V této pozici vystřídal Kristýnu Havligerovou, která své působení zde v červenci ukončila. V oblasti korporátní komunikace a PR pracoval Hrubý více než 17 let. Před příchodem do České spořitelny působil od roku 2015 jako tiskový mluvčí farmaceutické skupiny Sanofi a Zentiva. V letech 2013 až 2015 pracoval jako konzultant PR a sociálních médií pro neziskové organizace v Praze a keňském Nairobi. Předtím byl ředitelem korporátní komunikace a mluvčí českého Vodafonu.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Jak se mění zálohy na zdravotním a sociálním u OSVČ a OBZP v roce 2019?
Nechat se zaměstnat, nebo zaměstnávat?
Jak musíte zadat platební příkazy, aby to došlo do konce roku?
Jezdíte na vánoční trhy do zahraničí bezpečně?
Jak si spočítat daně u spolupracující manželky
Auta
Co se stane, když za jízdy zmáčknete tlačítko parkovací…
Proč stupnice tachometru tak moc přesahují skutečnou maximální rychlost auta?
Automobilky musí do roku 2030 nakonec snížit emise CO2 o 37,5 %. Těšte se na elektromobily
Retro test Škoda 1203: Československá legenda slaví půl století!
Tipy na nejvýhodnější smartphony: rychlík, prcek i bezrámečkový krasavec
Technologie
October 2018 Update už je ve službě Windows Update k dispozici všem
Výzkum potenciálu rozvoje umělé inteligence v České republice poukazuje na možné problémy
Odemčené 28jádro Intel Xeon W-3175X už jde do prodeje, stojí přes sto tisíc
Živnostníci všech bank si nově mohou u MONETA Money Bank sjednat kreditní kartu plně on-line
Huawei a ZTE jsou prý hrozbou i pro Česko, varuje úřad
Hry pro příležitostné hráče