Přestupy

23. října 2017, 00:00 -
23. října 2017, 00:00

Cushman & Wakefield Michal Soták • vedoucí investičního oddělení Realitně poradenská společnost Cushman & Wakefi eld má nového vedoucího investičního oddělení pro Českou a Slovenskou republiku. Stává se jim Michal Soták, který ve společnosti působí od roku 2012. Michal Soták (34) byl letos v dubnu jmenován partnerem společnosti a nyní přebírá vedení obou investičních týmů v České republice a na Slovensku. Společně s Jeff em Alsonem, regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu, bude řídit veškeré transakce v rámci svého regionu. Michal Soták nastoupil do společnosti jako vedoucí týmu poradenství a průzkumu trhu v roce 2012.

V roce 2015 byl povýšen na úroveň associate v investičním týmu. Zkušenosti nabíral již během své devítileté kariéry v realitním oboru, kde působil mimo jiné ve společnosti Deloitte, Citigroup a Mint Investments.

Michal Soták vystudoval finance na School of Management, University of Bath v Anglii a ekonomii na Karlově univerzitě v Praze.

Svůj volný čas věnuje rodině.

Mazars Jana Boštíková • partnerka HR & Payroll Services Jiří Šimek • partner Audit

Vedení auditorské a poradenské společnosti Mazars se rozrostlo o dva nové partnery.

Společnost jmenovala Janu Boštíkovou a Jiřího Šimka na posty partnerů oddělení HR & Payroll Services a oddělení auditu. Jana Boštíková vede oddělení HR & Payroll Services ve firmě Mazars šest let. Věnuje se outsourcingu mzdových služeb, zejména mezinárodním projektům v oblasti personální agendy, mezd a HR controllingu.

Jiří Šimek se posouvá do pozice partnera po 17 letech ve firmě, kde mimo oddělení auditu působil i jako vedoucí znaleckého ústavu Mazars. Tuto pozici bude i nadále zastávat. Jako partner oddělení auditu se bude nadále věnovat auditům mezinárodních společností a jejich konsolidací, poradenství pro potřeby IFRS, poradenství při realizaci podnikových přeměn a znalecké činnosti.

Česká spořitelna Filip Hrubý • vedoucí týmu externí komunikace

Novým tiskovým mluvčím a vedoucím týmu externí komunikace České spořitelny se stal Filip Hrubý (42). V této pozici vystřídal Kristýnu Havligerovou, která své působení zde v červenci ukončila. V oblasti korporátní komunikace a PR pracoval Hrubý více než 17 let. Před příchodem do České spořitelny působil od roku 2015 jako tiskový mluvčí farmaceutické skupiny Sanofi a Zentiva. V letech 2013 až 2015 pracoval jako konzultant PR a sociálních médií pro neziskové organizace v Praze a keňském Nairobi. Předtím byl ředitelem korporátní komunikace a mluvčí českého Vodafonu.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik každý Čech vyprodukuje ročně odpadu?
Od ledna 2018 teče z kohoutků dražší voda. O kolik?
Jak vydat knihu? Zeptali jsme se spisovatele
Volby prezidenta druhé kolo: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Jedete autem na hory? Víte, na co si dát pozor?
Auta
Policie stále nemá dost, kupuje další Superby 4×4 DSG.…
Dacia Logan jako prémiové auto? Podívejte se, jak by mohla vypadat
Také Range Rover Velar se dočká silného osmiválce v provedení SVR
Galerie: 10 fascinujících traktorů, kvůli kterým se budete chtít stát zemědělcem
Nechcete čekat na Škodu Kodiaq RS? Čip od BSR zvedne výkon na 260 koní
Technologie
AMD má nové vedení divize Radeon: Starý veterán z ATi a otec čipů Tegra z Nvidie
Unikly parametry chystaných nových procesorů Coffee Lake. Na pultech možná už v únoru
Vyšel Firefox 58. Je zase rychlejší a nabízí více možností při pořizování snímků webů
Microsoft chystá nástroj na prohlížení a odstranění diagnostických dat ve Windows 10
Android 8.1 vám řekne, jak rychlé jsou dostupné sítě Wi-Fi. Vyberete si tak tu nejlepší
Hry pro příležitostné hráče