Přestupy

23. října 2017, 00:00 -
23. října 2017, 00:00

Cushman & Wakefield Michal Soták • vedoucí investičního oddělení Realitně poradenská společnost Cushman & Wakefi eld má nového vedoucího investičního oddělení pro Českou a Slovenskou republiku. Stává se jim Michal Soták, který ve společnosti působí od roku 2012. Michal Soták (34) byl letos v dubnu jmenován partnerem společnosti a nyní přebírá vedení obou investičních týmů v České republice a na Slovensku. Společně s Jeff em Alsonem, regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu, bude řídit veškeré transakce v rámci svého regionu. Michal Soták nastoupil do společnosti jako vedoucí týmu poradenství a průzkumu trhu v roce 2012.

V roce 2015 byl povýšen na úroveň associate v investičním týmu. Zkušenosti nabíral již během své devítileté kariéry v realitním oboru, kde působil mimo jiné ve společnosti Deloitte, Citigroup a Mint Investments.

Michal Soták vystudoval finance na School of Management, University of Bath v Anglii a ekonomii na Karlově univerzitě v Praze.

Svůj volný čas věnuje rodině.

Mazars Jana Boštíková • partnerka HR & Payroll Services Jiří Šimek • partner Audit

Vedení auditorské a poradenské společnosti Mazars se rozrostlo o dva nové partnery.

Společnost jmenovala Janu Boštíkovou a Jiřího Šimka na posty partnerů oddělení HR & Payroll Services a oddělení auditu. Jana Boštíková vede oddělení HR & Payroll Services ve firmě Mazars šest let. Věnuje se outsourcingu mzdových služeb, zejména mezinárodním projektům v oblasti personální agendy, mezd a HR controllingu.

Jiří Šimek se posouvá do pozice partnera po 17 letech ve firmě, kde mimo oddělení auditu působil i jako vedoucí znaleckého ústavu Mazars. Tuto pozici bude i nadále zastávat. Jako partner oddělení auditu se bude nadále věnovat auditům mezinárodních společností a jejich konsolidací, poradenství pro potřeby IFRS, poradenství při realizaci podnikových přeměn a znalecké činnosti.

Česká spořitelna Filip Hrubý • vedoucí týmu externí komunikace

Novým tiskovým mluvčím a vedoucím týmu externí komunikace České spořitelny se stal Filip Hrubý (42). V této pozici vystřídal Kristýnu Havligerovou, která své působení zde v červenci ukončila. V oblasti korporátní komunikace a PR pracoval Hrubý více než 17 let. Před příchodem do České spořitelny působil od roku 2015 jako tiskový mluvčí farmaceutické skupiny Sanofi a Zentiva. V letech 2013 až 2015 pracoval jako konzultant PR a sociálních médií pro neziskové organizace v Praze a keňském Nairobi. Předtím byl ředitelem korporátní komunikace a mluvčí českého Vodafonu.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co si pojistit před cestou do zahraničí?
Šmejdi v energetice lákají do aukcí nebo na dárky. Lidé platí tisíce korun
Otec dětí odmítá platit výživné. Co můžete dělat?
6 zásadních rozdílů mezi předčasným důchodem a předdůchodem
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Auta
Sedm chyb, které dělají řidiči při cestě autem do…
Přestupky na železničním přejezdu: Pokuty, body a na jak dlouho vám seberou řidičák
Video recenze ojetiny: BMW X5 E70
Toyota ukázala v Le Mans hybridní supersport GR s výkonem 1000 koní
Nové Audi A1 se radikálně změnilo. Je větší a bere si inspiraci u Quattra [první dojmy]
Technologie
Valve je velkorysé. Podporu Steamu pro Windows XP a Vista ukončí až v lednu 2019
Řada her obsahuje sledovací nástroj Redshell. Komunita ho označila za spyware
Opět bezpečnostní díra u procesorů Intel: chyba Lazy FP Restore (oživeno)
Trollolo. Intel pořádá soutěž o Core i7-8086K, AMD je výhercům vymění za Threadripper
AMD: APU budou mít nové ovladače méně často, aktualizace jen jednou za tři měsíce
Hry pro příležitostné hráče