Přestupy

23. října 2017, 00:00 -
23. října 2017, 00:00

Cushman & Wakefield Michal Soták • vedoucí investičního oddělení Realitně poradenská společnost Cushman & Wakefi eld má nového vedoucího investičního oddělení pro Českou a Slovenskou republiku. Stává se jim Michal Soták, který ve společnosti působí od roku 2012. Michal Soták (34) byl letos v dubnu jmenován partnerem společnosti a nyní přebírá vedení obou investičních týmů v České republice a na Slovensku. Společně s Jeff em Alsonem, regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu, bude řídit veškeré transakce v rámci svého regionu. Michal Soták nastoupil do společnosti jako vedoucí týmu poradenství a průzkumu trhu v roce 2012.

V roce 2015 byl povýšen na úroveň associate v investičním týmu. Zkušenosti nabíral již během své devítileté kariéry v realitním oboru, kde působil mimo jiné ve společnosti Deloitte, Citigroup a Mint Investments.

Michal Soták vystudoval finance na School of Management, University of Bath v Anglii a ekonomii na Karlově univerzitě v Praze.

Svůj volný čas věnuje rodině.

Mazars Jana Boštíková • partnerka HR & Payroll Services Jiří Šimek • partner Audit

Vedení auditorské a poradenské společnosti Mazars se rozrostlo o dva nové partnery.

Společnost jmenovala Janu Boštíkovou a Jiřího Šimka na posty partnerů oddělení HR & Payroll Services a oddělení auditu. Jana Boštíková vede oddělení HR & Payroll Services ve firmě Mazars šest let. Věnuje se outsourcingu mzdových služeb, zejména mezinárodním projektům v oblasti personální agendy, mezd a HR controllingu.

Jiří Šimek se posouvá do pozice partnera po 17 letech ve firmě, kde mimo oddělení auditu působil i jako vedoucí znaleckého ústavu Mazars. Tuto pozici bude i nadále zastávat. Jako partner oddělení auditu se bude nadále věnovat auditům mezinárodních společností a jejich konsolidací, poradenství pro potřeby IFRS, poradenství při realizaci podnikových přeměn a znalecké činnosti.

Česká spořitelna Filip Hrubý • vedoucí týmu externí komunikace

Novým tiskovým mluvčím a vedoucím týmu externí komunikace České spořitelny se stal Filip Hrubý (42). V této pozici vystřídal Kristýnu Havligerovou, která své působení zde v červenci ukončila. V oblasti korporátní komunikace a PR pracoval Hrubý více než 17 let. Před příchodem do České spořitelny působil od roku 2015 jako tiskový mluvčí farmaceutické skupiny Sanofi a Zentiva. V letech 2013 až 2015 pracoval jako konzultant PR a sociálních médií pro neziskové organizace v Praze a keňském Nairobi. Předtím byl ředitelem korporátní komunikace a mluvčí českého Vodafonu.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Půjčka na Bitcoin? Šílenství
Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně
Dejte si pozor na 8 špatných důchodových rozhodnutí
Auta
Na západ, soudruhu! Svezli jsme se legendárním autobusem Š1…
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se nezapomíná (první jízdní dojmy)
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Test pneumatik 225/45 R17: Jak si vedou celoroční? Vyloženě špatně ne
Technologie
Google, Facebook, Amazon. Digitální daň z obratu velkých firem v EU má být tři procenta
Lamax Pax X-1 a Energy Sistem Earphones 1: sluchátka bezdrátově a levně (vyzkoušeno)
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Windows 10 Insider Preview build 17123: Fotky si tykají s HEIFem
144Hz herní LCD s rozlišením 4K vyjdou až v Q3 2018, 200Hz modely jsou též zpožděné
Hry pro příležitostné hráče