Přestupy

02. října 2017, 00:00 -
02. října 2017, 00:00

DB Schenker Jan Stibůrek * ředitel provozu logistiky Novým ředitelem provozu logistiky mezinárodní přepravní společnosti DB Schenker se stal Jan Stibůrek. Na starost bude mít strategický rozvoj sítě logistických skladů a řízení významných logistických projektů DB Schenker. Přichází ze společnosti Direct Parcel Distribution CZ, kde působil od roku 2008 jako provozní ředitel. Má více než dvacetiletou zkušenost z oboru mezinárodní logistiky. Na Vysoké škole finanční a správní se zaměřil na podnikové finance a management. Následně deset let působil ve společnosti Datart International jako manažer logistiky, ekologie a služeb s plnou zodpovědností za Českou a Slovenskou republiku.

Poté deset let zastával funkci provozního ředitele ve společnosti Direct Parcel Distribution CZ, Hovoří plynule anglicky.

Mezi jeho zájmy patří sport. Velkou rodinnou zálibou je také sportovní jachting.

TPA Lenka Polanská * partnerka Radek Stein * partner

Lenka Polanská začala působit ve společnosti TPA v roce 2001 v daňovém oddělení. Od roku 2008 vykonávala pozici senior manažerky. Je odborníkem na daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby. Ve své nové pozici se zaměří především na daňové poradenství pro klíčové klienty a na služby vedení účetnictví. Lenka Polanská je absolventkou VŠE Praha a od roku 2003 je daňovou poradkyní. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti ve sféře daní z příjmu a vedení účetnictví a také odborné publikační činnosti. Je členkou Komory daňových poradců České republiky. Lenka Polanská hovoří anglicky i německy a mezi její záliby patří lyžování a četba. Je vdaná a má dceru. Radek Stein působí v TPA od roku 2003 a začínal jako asistent v oddělení auditu, dále zde působil jako senior konzultant a od roku 2007 vykonával funkci senior manažera. Radek Stein se nyní bude podílet na vedení a strategickém plánování činnosti oddělení auditu TPA a na akviziční činnosti společnosti. Profesně se bude věnovat vedle auditu zejména oblasti finanční due diligence, transakčnímu poradenství a zahraničním klientům. Radek Stein je absolventem VŠE Praha, je auditorem a členem Komory auditorů České republiky. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti a odborné publikační činnosti ve sféře auditu a due diligence. Hovoří plynně anglicky. Je ženatý, má dvě děti a k jeho zálibám patří vysokohorská turistika, kutilství a chalupaření.

SAP ČR Markéta Bauerová * obchodní ředitelka

Společnost SAP ČR posiluje svůj tým a do pozice obchodní ředitelky jmenuje Markétu Bauerovou, která má dlouholeté zkušenosti z lokálních i regionálních obchodních pozic v IT. V české pobočce SAP bude zodpovědná za obchodní strategii, vedení týmu, řízení vztahů se zákazníky a obchodní výsledky.

Markéta Bauerová přichází do SAP ze společnosti Axis Communications, kde zastávala pozici obchodní manažerky pro střední Evropu. V České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku byla zodpovědná za obchodní aktivity včetně strategických partnerství a marketingových iniciativ. Předtím sbírala zkušenosti v lokálních i regionálních obchodních pozicích ve společnostech Symantec, IBM, Microsoft, Oracle a Novell. Markéta Bauerová absolvovala inženýrské studium na Fakultě strojní ČVUT v Praze a následně získala titul MBA na CMC Graduate School of Business.

Air Bank Andrea Zatloukalová * ředitelka divize právní a compliance Martina Kučerová * vedoucí oddělení korporátní právo a compliance

Do vrcholného vedení Air Bank a do pozice ředitelky divize právní a compliance se po rodičovské dovolené vrací Andrea Zatloukalová. Během její nepřítomnosti zastávala post ředitelky právního oddělení a compliance a členky vrcholného vedení dočasně Martina Kučerová. Ta nyní nově povede samostatné oddělení korporátní právo a compliance. Martina Kučerová je součástí týmu právníků Air Bank už více než pět let. Do náplně práce oddělení korporátní právo a compliance spadá například vedení korporátní agendy banky a dceřiných společností nebo kompletní agenda compliance.

Martina Kučerová získala pracovní zkušenosti v různých právnických pozicích ve finančním sektoru. Nejdéle působila v PPF bance, kde byla mimo jiné ředitelkou právní divize. Vystudovala právo na Karlově univerzitě. Ve volném čase ji baví cestování, a to hlavně po Itálii. Má ráda také kulturu, plavání a procházky s pejskem. Roman Truhlář, dosavadní ředitel retailového bankovnictví a člen nejvyššího vedení Air Bank, naopak k poslednímu srpnu z banky odešel. Divizi retailového bankovnictví dočasně povede generální ředitel Air Bank Michal Strcula.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kdo vlastní naše mobilní operátory?
Kam se pohne cena elektřiny? A je lepší fixace, nebo aukce?
Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Musíte zvládnout přísné testy
Silniční daň: 7 praktických otázek a odpovědí
Test: víte, jakou daňovou slevu můžete použít?
Auta
Videodojmy: Ford Mustang Bullitt
Galerie: Podívejte se, jak v průběhu času rostly ledvinky na BMW řady 7
Nejvíce a nejméně prodávané značky na evropském trhu v roce 2018: VW je suverénní
Dvojitá premiéra: Berlingo Van a Partner
Modernizovaná Škoda Superb prozrazena. Podívejte se, jak jí to sluší s novými světly
Technologie
Plán na zabití Flashe pokračuje. Firefox 69 ho úplně vypne
Japonci vyrobili robota s cílem zničit člověka… v ping-pongu
LHC možná dostane nástupce. Nový urychlovač CERNu bude dlouhý 100 km
Turing bez ray tracingu vyjde jako GeForce GTX 1660 Ti. Ponese 1536 shaderů a GDDR6
Stell SHO 8055 Pro: pověste na zeď i ten největší televizor (vyzkoušeno)
Hry pro příležitostné hráče