Přestupy

11. září 2017, 00:00 -
11. září 2017, 00:00

Rumako Jan Vaisar • sales director CEE & SEE Dovozce a distributor prémiového alkoholu, predevším exkluzivních dominikánských rumu Oliver & Oliver, spolecnost Rumako, posílil Jan Vaisar, který nastoupil do pozice sales director CEE & SEE. Jan Vaisar se pohybuje v oblasti obchodu, marketingu a médií od roku 1998. Pochází z Ostravy, absolvoval Vysokou školu podnikání. Pusobil v ruzných obchodních, marketingových a manažerských pozicích, pracoval i jako reditel odboru obchodu, marketingu a komercních projektu Hospodárské komory CR a více než šest let mel ve spolecnosti Telefónica na starost prodej klícovým zákazníkum centrální státní správy.

Dentons

Petr Zákoucký • head of the energy practice

Pražská kancelár globální právní © rmy Dentons posiluje Energetickou praxi príchodem partnera Petra Zákouckého ze spolecnosti Clia ord Chance, kde vedl regulatorní praxi se zamerením na energetiku. Spolecne s ním do kanceláre Dentons v prubehu príštího mesíce prijdou také advokátní koncipienti Michal Pelikán a Barbora Obracajová. Petr Zákoucký patrí mezi právnickou elitu v oblasti energetiky, infrastruktury a težebního prumyslu. Zameruje se na otázky právní regulace, podílel se na rade významných transakcí i sporu v Ceské republice a v regionu strední a východní Evropy. Je spoluautorem prvního komentáre k ceskému energetickému zákonu. Je také uznávaný pro svou práci v oblasti hospodárské souteže.

ČRo

Lukáš Hurník • šéfredaktor ČRo Jazz, D-dur

Šéfredaktorem stanic Ceského rozhlasu Jazz a D-dur se stane Lukáš Hurník.

Zkušený hudební publicista a skladatel se vedení stanic ujme 1. ríjna 2017. Lukáš Hurník v minulosti zastával 15 let funkci šéfredaktora stanice Ceský rozhlas Vltava. Lukáš Hurník vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Je hudebním skladatelem, publicistou a spoluautorem ucebnic hudební výchovy pro základní a strední školy. V Ceském rozhlase krome pusobení jako šéfredaktor stanice Vltava stál u zrodu hudební stanice D-dur.

Mandarin Oriental, Prague

Maximilian von Reden • generální ředitel

Novým generálním reditelem hotelu Mandarin Oriental, Prague byl jmenován Maximilian von Reden. Po 12 letech strávených v Asii, v hotelích skupiny Mandarin Oriental v Šanghaji, Bangkoku, Tokiu a Jakarte, se rodilý Nemec vrací do Evropy, aby otevrel novou kapitolu ve své kariére v hotelu Mandarin Oriental, Prague. Maximilian von Reden je zkušený profesionál s témer 25 lety praxe v hotelnictví.

Bakalárský titul z hotelového managementu získal na prestižní hotelové škole v Lausanne ve Švýcarsku. Behem své predchozí role generálního reditele v hotelu Mandarin Oriental v Jakarte predstavil nový gastronomický koncept restaurace Li Feng, dohlížel na renovaci restaurace a také její úspešné otevrení. Behem jeho pusobení byl hotel ocenen jako nejlepší byznysový hotel v Asii pro rok 2016 luxusním casopisem Robb Report.

Sabris CZ

Jan Gábriš • CEO

Do pozice CEO ve spolecnosti Sabris CZ byl nove jmenován Jan Gábriš (54), který zde nahradil Ivu Slížkovou. Ta se bude dále podílet na strategických rozhodnutích © rmy na úrovni predstavenstva Sabris holdingu. Jan Gábriš bude zodpovedný predevším za tvorbu a rozvoj obchodní strategie s cílem efektivne využít vysoký potenciál a dlouhodobé zkušenosti konzultantu v oblasti rešení SAP a Enterprise Content Managementu. Pred príchodem do spolecnosti Sabris pusobil Jan Gábriš v obchodních a manažerských pozicích ve spolecnostech Oracle, Deloitte nebo S&T. Vystudoval Fakultu strojního inženýrství CVUT v Praze a následne absolvoval postgraduální studium zamerené na CAM na VUT v Brne. Dále také získal titul Executive MBA na University of Edinburgh/ENPC Paris.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kolik si do konce roku vložit na penzijko, stavebko a životko?
Akcie Apple a Alphabet vymazaly letošní zisky
Jak si vyřídit živnostenský list a kolik to bude stát?
Kdy potřebujete návrh vkladu do katastru nemovitostí? Jde to online?
Zdražil váš dodavatel? Právě teď můžete bezplatně odejít
Auta
Jízdní dojmy: Autobusy Isuzu
Volkswagen Atlas Cross Sport: Další SUV s karoserií „kupé“ se představuje v sériové podobě
Kvíz: Poznáte auto jen podle fotky zadního světla?
CNG autobusy Solaris pro Paříž
Nová Mazda3 se ukázala v Praze. Jen dva týdny po světové premiéře v L.A.
Technologie
Cnews FM: Produkty od Googlu mizí, herní obchody přibývají [podcast]
Subnautica navždy zdarma: parádní dárek nově spuštěného Epic Games Storu
Tohle je 25 nejhorších hesel roku 2018. Stále vede 123456
Xbox Game Pass jen za polovinu. Za 1500 Kč můžete hrát 100+ her po celý rok
Stáhněte si zdarma hry Lego The Hobbit a Full Throttle Remastered
Hry pro příležitostné hráče