Přestupy

24. července 2017, 00:00 -
24. července 2017, 00:00

Jan Frey • partner Petr Sprinz • partner Havel, Holásek & Partners

Novými partnery advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners se stali Jan Frey (35) a Petr Sprinz (31). Jan Frey začínal v Havel, Holásek & Partners v roce 2010 jako koncipient. Specializuje se na fúze a akvizice, právní audity a právní due diligence šetření. V roce 2015 ho kancelář vyslala na stáž do renomované právnické firmy Slaughter & May v Londýně. Petr Sprinz přišel do kanceláře Havel, Holásek & Partners v roce 2014 z Weil, Gotshal & Manges. Jeho právní specializací jsou zejména restrukturalizace a insolvence, vedení sporů, smluvní a energetické právo. V oblasti insolvenčního práva také přednáší vČR i v zahraničí. Do vyšších manažerských pozic bylo jmenováno dalších šest seniorních právníků. Do pozice counsel se posouvá Richard Otevřel (40), vedoucími advokáty byli jmenování Jiří Buryan (37) a Ondřej Florián (31) a status senior advokátů získali Dalibor Kovář (32), Albert Tatra (37) a Miroslav Vozáb (31).

Enterprise Investors

Tomasz Ciborowski • partner

Enterprise Investors, nejstarší ajedna z největších společností spravujících fondy voblasti private equity a rozvojového kapitálu ve střední a východní Evropě, povýšila Tomasze Ciborowského na partnera společnosti odpovědného za exitové transakce.

Tomasz Ciborowski nastoupil do společnosti v roce 2015 jako ředitel a o rok později se stal viceprezidentem. Během svého působení ve firmě se podílel na řadě úspěšných transakcí. Mezi další projekty, na nichž pracoval, patří IPO společností PBKM a Kofola na burzách ve Varšavě a Praze. Před nástupem do Enterprise Investors byl Tomasz Ciborowski osm let vedoucím oddělení equity capital markets v bance Zachodni WBK. Pracoval také pro divizi korporátních financí společnosti HSBC ve Varšavě a Londýně. Vystudoval finance a bankovnictví na varšavské ekonomické univerzitě.

PwC

Věra Výtvarová • vedoucí partnerka Auditorských služeb

Věra Výtvarová se od 1. července stala vedoucí partnerkou Auditorských služeb PwC v regionu střední a východní Evropy, který v síti PwC čítá 29 zemí. Na tuto významnou regionální pozici byla povýšena díky úspěchům Auditorských služeb v Česku, které dosud vedla. Věra Výtvarová působí v PwC od roku 1994. Do společnosti nastoupila hned po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze. Partnerkou v oddělení Auditorských služeb je od roku 2009. V rámci své auditorské praxe se dosud věnovala významným tuzemským i mezinárodním společnostem působícím na českém trhu. Je členkou Komory auditorů České republiky a Asociace certifikovaných účetních ve Velké Británii (ACCA/FCCA). Věra Výtvarová je vdaná a má dvě děti. Je hrdou mecenáškou Národního divadla ajednou z 25 žen českého byznysu (ocenění HN).

CBRE

Iveta Valentová • senior property manager Jitka Žákovská • senior property manager Daniela Bartáková • property manager

CBRE povýšil tři členky oddělení Asset Services - Ivetu Valentovou, Jitku Žákovskou a Danielu Bartákovou. Iveta Valentová působí ve společnosti CBRE již od roku 2013 jako property manager oddělení Asset Services. Je zodpovědná za obchodní i technickou stránku spravovaných nemovitostí převážně pro klienta Immofinanz. Jitka Žákovská má více než 20leté zkušenosti na realitním trhu. Ve společnosti CBRE pracuje v pozici property manager již od roku 2014 a nově byla povýšena do pozice senior property manager s orientací na kancelářské a průmyslové nemovitosti. V současné době spravuje kancelářské budovy v Praze ve vlastnictví klienta Vienna Insurance Group. Stejně jako Iveta Valentová patří mezi klíčové osobnosti týmu Asset Services Office and Industrial. Daniela Bartáková pracuje pro společnost CBRE od roku 2016. Své působení zde zahájila vjuniorní pozici, kdy byla zodpovědná za správu rezidenčních projektů, a během jednoho roku se vypracovala do pozice property manager. V současné době je členkou týmu spravujícího domy pro Vienna Insurance Group.

Gartner

Václav Špáňa • executive partner Robert Pinkas • senior account executive

KPC-Group, výhradní zastoupení výzkumné a poradenské společnosti Gartner v ČR, SR a Rumunsku, získává dvě významné posily do svého týmu. Nově nastupují Václav Špáňa a Robert Pinkas. Václav Špáňa do pozice executive partner, tedy jako osobní poradce klientů exekutivních programů Gartner, určených vrcholným managerům firem a státních organizací.

V minulosti pracoval v řadě pozic, především jako CIO v telekomunikačním, finančním a utility sektoru. Robert Pinkas, dřívější viceprezident pro marketing společnosti Kentico Software a viceprezident pro obchod AVG, bude ve společnosti Gartner působit jako senior account executive a bude zodpovědný za spolupráci se stávajícími klienty a za vyhledávání nových obchodních příležitostí na straně dodavatelů IT služeb a řešení a v sektoru telekomunikací.

Taylor Wessing

Ivana Meňhartová • advokátka

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha rozšiřuje své řady a posiluje tým o novou advokátku Ivanu Meňhartovou (31). Ta si přináší zkušenosti z mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala na poradenství finančním institucím a podnikům.

Spolupracovala s místními i zahraničními bankami a poskytovala podporu v lokálních řešeních i v rámci multijurisdikčních finančních transakcí, refinancování a restrukuralizací úvěrů či regulačních záležitostech. Ivana Meňhartová ovládá anglický a německý jazyk.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
7 důvodu, proč nevolit Miloše Zemana
Na co si dát pozor při vyplňování přehledu pro zdravotní pojišťovnu?
Kolik si odkládat na penzi?
7 důvodu, proč nevolit Jiřího Drahoše
Příjmy v předčasném důchodu v roce 2018
Auta
Wankel od Mazdy míří jako generátor do autonomních…
Nissan Design Europe slaví 15 let. Toto je 15 nejlepších aut, která zde vznikla
Mercedes končí s vidlicovými šestiválci. Přejde jen na ty řadové
Kvíz: Poznáte model auta jen podle fotky interiéru?
14 největších iPhone failů. Co Apple zkazil a jak se k tomu postavil?
Technologie
Takhle budou za pár let vypadat hry. Unity je v nejlepší formě
Intel chystá samostatná GPU odvozená z čipů Tiger Lake a Alder Lake. První za dva roky?
Tohle jste ještě neviděli. Zpomalená videa ukážou, jak funguje technika kolem nás
Tip: Jak sledovat Televizi Seznam na počítači a mobilu?
Vypadává vám doma Wi-Fi? Možná za to může Google [aktualizováno]
Hry pro příležitostné hráče