Přestupy

17. července 2017, 00:00 -
17. července 2017, 00:00

Povodí Moravy Marie Kutílková • ředitelka Závodu Dyje Do funkce ředitelky Závodu Dyje státního podniku Povodí Moravy jmenoval generální ředitel firmy Václav Gargulák dosavadní vedoucí provozního úseku Závodu Dyje Marii Kutílkovou. Vystřídala Františka Špatku, který byl vedením závodu pověřený dočasně.

Zájem o funkci mělo šest uchazečů, čtyři z nich splnili všechny podmínky výběrového řízení. Kutílková vystudovala obor vodních staveb Fakulty stavební VUT v Brně.

Po studiu začala pracovat u Povodí Moravy, kde postupně získávala pracovní zkušenosti v různých pozicích. Nejdříve pracovala jako dispečerka vodohospodářského dispečinku, poté působila dva roky jako úseková technička v provozu Blansko. Posledních šest let vedla provozní úsek Závodu Dyje.

Obchodní dům Kotva Marjan Gigov • head of letting

Do pozice head of letting Obchodního domu Kotva byl jmenován Marjan Gigov, jehož hlavní zodpovědností budou stávající a budoucí nájemní vztahy obchodního domu.

Před příchodem do PSN Gigov zastával pozici senior consultant – high street v retailovém týmu JLL specializujícím se na luxusní segment a Pařížskou ulici. Před působením v JLL pracoval jako senior sales director v Praze a dříve jako sales director ve Varšavě v rámci skupiny Orco Property Group. Svou kariéru odstartoval v pozici VIP account manager ve společnosti Svoboda & Williams.

Sodexo Benefi ty Ivan Tučník • manažer komunikace

Do pozice manažera komunikace společnosti Sodexo Benefi ty nastoupil Ivan Tučník (31). Na starost bude mít nastavení nové strategie PR a marketingové komunikace.

Zastávat bude také roli tiskového mluvčího.

Tučník působil rok a půl jako manažer komunikace ve společnosti Makro Cash & Carry ČR. Rok strávil v digitální agentuře Inspiro Solutions, v níž vybudoval tým zaměřený na tradiční PR. V agentuře AMI Communications přes dva roky pečoval o klienty z oblasti IT a technologií. Kariéru zahájil v agentuře Bison & Rose, kde pracoval čtyři roky. Ivan vystudoval mezinárodní vztahy, evropská studia a podnikové hospodářství na Masarykově univerzitě v Brně. Absolvoval studijní pobyt na University of Plymouth ve Velké Británii. Během svého působení v PR získal pětkrát Českou cenu za PR, z toho třikrát první místo. Ve volném čase se věnuje cestování, horské turistice nebo kultuře. Zajímá se o gastronomii a jako certifikovaný someliér i o dobré víno.

ING Bank ČR Klaus Weiß • chief executive officer Stefan Razvan Radu • chief marketing officer Nik Van Dam • head of marketing & digital channels

ING Bank ČR přivedla v průběhu května a června do svého týmu tři nové posily. Klaus Weiß (50) nastoupil do pozice chief executive offi cer ING Bank ČR, kde nyní vede a řídí IT oddělení. Je odpovědný za tvorbu lokální IT strategie v souladu s obchodní strategií, včetně nastavení všech norem, kritérií a podmínek. Weiß předtím pracoval jako manažer obchodní jednotky Finanční služby v Pentasys AG v Mnichově. Vystudoval počítačové vědy na Technické univerzitě v Mnichově. Je ženatý a má tři děti. Ve volném čase rád sportuje – baví ho horská cyklistika, bruslení a běh na lyžích. Novým ředitelem marketingu v pozici chief marketing offi cer ING Bank ČR se stal Stefan Razvan Radu (41). Radu dosud řídil strategii pro maloobchod a vývoj produktů pro ING Bank v Bukurešti. Nyní vede a koordinuje marketing a komunikaci společnosti. Dohlíží na veškeré oblasti marketingu, jako jsou průzkum trhu, produktový a brand management, korporátní komunikace a CSR aktivity. Je absolventem ekonomických věd na Titu Maiorescu University v Bukurešti. Je ženatý, má dceru a ve volných chvílích rád běhá či sleduje filmy. Do pozice head of marketing & digital channels ING Bank ČR byl jmenován Nik Van Dam (38). Van Dam pracuje v ING Bank již od roku 2007. Před svým nástupem do čela marketingu v České republice pracoval jako marketingový manažer pro ING Bank v Nizozemsku. Van Dam má nyní na starost rozvoj a plnění komplexního marketingového plánu produktů, který podporuje strategický plán společnosti ING Bank. Vystudoval magisterský obor podnikové informační systémy na Univerzitě v Amsterdamu. Je šťastně ženatý a má dvě dcery.

Cemex ČR Hermann Dietrich • generální ředitel

Hermann Dietrich byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti Cemex pro Českou republiku. Ve stavebnictví působí již od roku 1999, kdy nastoupil do finančního oddělení společnosti RMC v Německu (od roku 2005 Cemex). Postupně se vypracoval na finančního ředitele výroby cementu v oblasti západního Německa a zároveň pracoval na projektu rozvoje podnikání ve Velké Británii. Od roku 2011 je Hermann Dietrich viceprezidentem pro strategické plánování společnosti Cemex v Německu a od roku 2015 i pro Českou republiku. Dietrich studoval na univerzitách ve Vídni, Bruselu a Dortmundu; získal vysokoškolský titul v oboru ekonomie a titul MBA. Pochází z Rakouska, narodil se a vyrůstal ve městě Graz v jižním Rakousku, miluje hory a rád lyžuje. Hermann Dietrich je ženatý a má dvě děti.

CZ. NIC Ladislav Lhotka • vedoucí výzkumného a vývojového oddělení, člen managementu

Novým vedoucím výzkumného a vývojového oddělení sdružení CZ. NIC a současně i členem managementu správce české národní domény se stal Ladislav Lhotka. Dosavadní vedoucí laboratoří Bedřich Košata odchází po osmi letech za novými výzvami. Ladislav Lhotka je významný internetový výzkumník, mimo jiné i autor řady internetových standardů, který v Laboratořích CZ. NIC dosud vedl projekty zabývající se bezpečnou vzdálenou správou síťových zařízení. Nyní přebírá jedno z nejpočetnějších oddělení CZ. NIC, v němž vznikly například open source routeryTurris a Turris Omnia nebo aplikace pro správu datových schránek.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak získat peníze ze životního pojištění?
Nový hit sociálních dávek? Během února přes 2 tisíce žádostí o otcovskou
Na co si Češi nejčastěji půjčují?
Pravda, nebo mýtus: 10 faktů o vdovském důchodu
Pečujte o zdraví, ušetříte až třetinu dobrovolného pojistného
Auta
Pět zajímavých a dostupných ojetin, které už nebudou…
Galerie: 12 nejlevnějších aut na českém trhu, která jedou přes 250 km/h
Opel Corsa GSi je zpátky. O motoru ale zatím nic konkrétního nevíme
Facelift pro Mercedes třídy C Coupé a Cabrio přináší hybridní patnáctistovku
Opel Grandland X na sebe upozorňuje zajímavým způsobem. Do výbavy přidává „nůž“
Technologie
Všechny kanály Novy v DVB-T2 chytí už 50 % populace
Do problémů vás dostane i hloupý telefon. Čeští operátoři varují před tímhle
Do vesmíru letí další odkaz z Česka, na ISS jej veze americký astronaut
World of Tanks 1.0 je tady. Má novou grafiku, hudbu i mapy
Kellner chce být největším operátorem ve střední Evropě. PPF po O2 kupuje část Telenoru
Hry pro příležitostné hráče