Přestupy

10. července, 00:00 -
10. července, 00:00

Trikaya František Šudřich • obchodní ředitel Novým obchodním ředitelem brněnské developerské společnosti Trikaya se stal František Šudřich (27), který ve firmě dosud působil jako marketingový specialista a analytik trhu s nemovitostmi. Ve funkci obchodního ředitele má na starost celou agendu oddělení prodeje. Odpovědný je i za kompletní průběh všech prodejů společnosti Trikaya. František Šudřich vystudoval mediální studia a sociologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Ve volném čase rád využívá moderní technologie a cestuje.

Licit.cz Tomáš Panáček • Licit ombudsman

Sdružení spotřebitelů Licit.cz, které bojuje za optimalizaci nákupu komodit, nově zřídilo institut veřejného ochránce práv. Tzv. Licit ombudsman se již od začátku června bezplatně věnuje právním problémům členů sdružení. Za necelý měsíc ve funkci již Tomáš Panáček podal desítky předžalobních upomínek a několik žalob na nekorektní jednání dodavatelů energií. Tomáš Panáček vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a od roku 2008 vykonává advokacii. Již o rok dříve zahájil spolupráci se společností eCentre, která patří mezi největší a nejstarší specialisty na hromadné elektronické aukce. Zde dodnes zastává post firemního právníka.

Savills Stuart Jordan ' vedoucí investičního oddělení

Od 1. července vede investiční tým mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills Stuart Jordan. Stuart Jordan přichází z JLL, kde šest let řídil investiční tým pro střední Evropu. Sídlil v Praze a také dohlížel

na veškeré investiční aktivity v České republice. Během svého působení zodpovídal za některé z největších investičních transakcí na trhu - jako například nedávný prodej byznys center The Park, Florentinum či Enterprise Office Centre a obchodních center Olympia Brno a Arkády Pankrác. Stuart Jordan strávil posledních dvanáct let v realitách ve střední Evropě. Pracoval v investicích jak na straně poradce, tak na straně klienta. Je členem RICS.

Albert Kateřina Harris • marketingová ředitelka

Oddělení marketingu v obchodním řetězci Albert nově vede Kateřina Harris. Ve své roli bude zodpovědná za rozvoj značky Albert na českém trhu, in-store a lokální marketing v obchodech a také za marketingovou komunikaci v tradičních i nových médiích včetně sociálních sítí. Kateřina Harris (43) má s marketingem v oblasti maloobchodu a značkového zboží bohaté zkušenosti z druhé strany. Před svým příchodem do obchodního řetězce Albert vedla pět let marketingové oddělení likérky Stock Plzeň - Božkov. Předtím působila ve společnosti Mars, kde se zpočátku starala o portfolio značek firmy, později byla zodpovědná za oblast inovací v segmentu krmiv pro domácí zvířata na středoevropském trhu. V roce 2006 se pak stala marketingovou ředitelkou pro odvětví cukrovinek a hotových jídel. Kateřina Harris se ve svém volném čase věnuje především své rodině. Ráda také cestuje.

Plzeňský Prazdroj Tomáš Mráz • obchodní ředitel

Do pozice obchodního ředitele Plzeňského Prazdroje nastoupil Tomáš Mráz, dosavadní ředitel obchodu pro restaurace a hospody. Zároveň se stává i členem výkonného vedení společnosti. Tomáš Mráz působí v Plzeňském Prazdroji téměř devět let v různých manažerských pozicích v obchodním oddělení, poslední dva roky zastával pozici on trade ředitele. Během uplynulých let se zásadním způsobem zasloužil o posílení prodeje v kanálu

restaurací a hospod. V posledním roce vedl úspěšně projekty zaměřené na minimalizaci dopadů změn v českém HoReCa prostředí. Tomáš Mráz vystudoval ekonomii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a mezi jeho koníčky patří hudba, turistika a dobré pivo.

Kotva Leoš Kocman • generální ředitel

Leoš Kocman byl jmenován generálním ředitelem obchodního domu Kotva v Praze, který koupila česká realitní společnost Pražská správa nemovitosti (PSN) v červnu 2016. Bude odpovědný za řízení a celý proces obnovy obchodního domu Kotva. Kocman má 20 let zkušenosti v oblasti nemovitostí. Před nástupem do PSN pracoval v manažerských pozicích ve společnostech Pradera a TK Development. Kotva je jedna z nejznámějších budov v České republice, nachází se v samém srdci pražského centra na náměstí Republiky naproti nákupnímu centru Palladium. Kotva byla otevřena vroce 1975.

AXA Jiří Cívka • senior PR manager CZ & SK

Jiří Cívka byl pověřen řízením vztahů s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku. Jiří Cívka (42) je profesionálem v oborech komunikace a společenské odpovědnosti, kterým se věnuje přes 18 let. Osm let vedl komunikaci pojišťovny Generali. V rámci skupiny Generali odpovídal za CSR všech jejích společností v České republice. Je předsedou pracovní skupiny pro CSR České asociace pojišťoven a stálým hostem Rady vlády pro BESIP. Jiří Cívka se řadu let věnuje také neziskovému sektoru. Cenné zkušenosti získal ve správní radě Nadace pojišťovny Generali, dozorčí radě Nadace České pojišťovny a zapsaném ústavu Výmoly.cz, jehož stejnojmenný projekt měřitelně přispívá ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Poslední tři roky je členem Výkonné rady Českého výboru pro UNICEF. Během své kariéry získal čtyři České ceny za PR a řadu mezinárodních profesních ocenění.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde o Vánocích čekají na váš dobrý skutek?
Pozor na změnu záloh na zdravotním a sociálním u OSVČ v roce 2018
Vypočítejte si vaši čistou mzdu v roce 2018: liší se od té z roku 2017?
Jak zadat příkaz v bance, aby platba došla do konce roku 2017
Máte už novou dálniční známku?
Auta
Retro: Ostré hatchbacky jsou s námi skoro 50 let. VW Golf…
BMW postaví u Sokolova nový polygon. Testovat na něm bude hlavně autonomní vozy
Škoda láká anglické záchranné složky na upravený Kodiaq a policii na rychlý Superb
Kvíz: Poznáte model auta jen podle fotky výfuku?
Značka Alpine je definitivně zpět. Renault v Dieppe odstartoval výrobu A110
Technologie
Češi milují Škodovky víc než kdy dřív. Letos jich objednali už přes 100 000
IBM vydalo servery s prvními procesory Power9. Mají 16, 20 a 22 jader a takty do 3 GHz
AMD má možná „superAPU“ s HBM2 a 1792 shadery. Kolem je ale hodně otazníků
Cnews FM #173: O mobilech ve školách, Amazonu a digitalizaci [podcast]
Seznámení s routerem Asus RT-AC86U (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče