Přestupy

05. června 2017, 00:00 -
05. června 2017, 00:00

Sberbank CZ Petr Hadrava • head of internal audit Petr Hadrava (37) zastává od května ve Sberbank CZ funkci head of internal audit a společně se svým týmem se bude intenzivně věnovat hodnocení a zlepšování účinnosti systému řízení rizik, řídicích a kontrolních procesů a řízení a správy banky. Petr má nejen mezinárodní profesní zkušenosti, ale především je certifi kovaným interním auditorem, auditorem informačních systémů a navíc také certifi kovaným účetním. Posledních šest let pracoval v MetLife Europe jako internal audit manager pro západní a střední Evropu, současně byl pro celou skupinu MetLife ceslosvětovým garantem auditního přístupu v oblasti prevence a detekce podvodů. Předchozí praxi získal v KPMG Czech Republic, dva roky působil také v KPMG Auckland jako externí auditor finančních institucí. Je členem Rady Českého institutu interních auditorů, kde také působí jako lektor přípravných kurzů ke složení zkoušek. Je absolventem Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.

Makro ČR Markéta Pavelková • director human resources

Markéta Pavelková, která pracuje ve společnosti Makro ČR od roku 2015, se stala členkou představenstva. Nově zastává pozici director human resources. Během svého působení v Makru Pavelková nastavila nové fungování personálního oddělení a společně se svým týmem definovala firemní struktury, které odpovídají aktuální strategii firmy směřující od prodeje ke službám. Podílela se i na změnách ve vrcholném managementu včetně posílení kompetencí slovenské společnosti Metro. Jejím hlavním úkolem v nové pozici bude inovování náborových strategií, tréninkových programů, způsobů odměňování, ale i pomoc se změnou firemní kultury ve společnosti, která mění svůj model od prodeje ke službám. Zkušenosti s vedením personálního oddělení získala Pavelková již při práci pro společnost Ahold. Svou cestu k personalistice zahájila na Univerzitě Pardubice, kde vystudovala humanitní obor se zaměřením na anglický jazyk.

Expobank CZ Kateřina Petko • ředitelka oddělení Marketing a komunikac

Kateřina Petko je od května novou ředitelkou oddělení Marketing a komunikace v Expobank CZ. Ve své pozici se zaměří na rozvoj marketingové a komunikační strategie banky. Zároveň zastává funkci tiskové mluvčí společnosti. Kateřina Petko se již desátým rokem pohybuje v oblasti řízení marketingu a komunikace mezinárodních i českých firem. Do Expobank CZ přichází z pozice manažerky marketingu pro východní Evropu ve společnosti Kingspan Insulation, kde zodpovídala za kompletní marketingové aktivity v regionu, a to včetně public relations. V minulosti dále zastávala post marketingové manažerky společnosti Bramac nebo Eni Czech Republic. Svou profesní kariéru započala v Raiffeisenbank.

Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti Martin Šubrt • partner

Martin Šubrt se stává čtvrtým partnerem advokátní kanceláře Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti. Specializuje se na bankovnictví a finanční regulaci, korporátní právo a sporovou agendu. Martin Šubrt se v advokacii rozhodl zaměřit na oblast bankovnictví a finančních trhů. Působil jako právník v mezinárodní bance ABN Amro Bank a následně jako právní poradce v české i londýnské pobočce The Royal Bank of Scotland. V praxi se specializoval především na úvěrování, finanční deriváty a regulaci finančního trhu. Následně osm let jako partner v advokátní kanceláři Rowan Legal zastřešoval oblast financí a bankovnictví. Zabýval se také M&A a zastupováním klientů v rozhodčích řízeních. Příchodem Martina Šubrta se významně prohlubuje odbornost advokátní kanceláře Feichtinger Žídek Fyrbach advokáti a posiluje směr, který si kancelář vytyčila. Tím je právní poradenství v obtížných vysoce odborných oblastech, které vedle bezvadné znalosti právních předpisů vyžaduje rozsáhlé zkušenosti s řešením specializovaných obchodních transakcí a sporů.

Philips Personal Health Vladimír Hořovský • marketingový ředitel

Novým marketingovým ředitelem společnosti Philips Personal Health pro Českou a Slovenskou republiku je od 1. května Vladimír Hořovský. V této pozici střídá Marcina Molina, který se stal generálním ředitelem společnosti Philips pro jihovýchodní Evropu. V nové roli Hořovský zastřešuje zároveň kategorii pánského holení pro celý region zemí střední a východní Evropy. Ve firmě dosud působil v pozici senior business development managera pro střední Evropu odpovědného za rozvoj kategorie péče o zuby.

Kinstellar Zdeněk Kučera • managing associate

Do společnosti Kinstellar nastoupil do pozice managing associate Zdeněk Kučera. Přichází po více než desetiletém působení ve firmě Baker & McKenzie, kde se zaměřoval především na oblasti řešení sporů a poradenství v odvětví ICT (TMT), v nichž má rozsáhlé zkušenosti.

V Kinstellaru bude vést tým pro oblast řešení sporů a sektoru informačních a komunikačních technologií. Zdeněk Kučera se v rámci IT práva specializuje zejména na otázky elektronické kontraktace, sjednávání technologických smluv, odpovědnosti na internetu, ochrany osobních údajů a právní úpravy online marketingu.

Věnuje se také veřejným zakázkám, zejména v oblasti technologií. Podílel se rovněž na právním posuzování zavádění IT produktů na trh, akvizicích IT společností, strukturování online projektů a zastupoval klienty v IT sporech. Zdeněk Kučera je garantem předmětů právo a informatika a právo a podnikání na Fakultě informačních technologií Českého vysokého učení technického v Praze.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kdo vlastní české hokejové kluby?
Co všechno ovlivnilo zvýšení minimální mzdy letos v lednu?
Vrácení daní 2019 - kdy dostanete daňový přeplatek?
Změny v oddlužení a nezabavitelné minimum v roce 2019
Proč není čistá voda skutečně čistá?
Auta
Škoda Scala je o 70 tisíc dražší než Rapid. Jak si ale…
Mercedes-Benz v ČR opět jedničkou
Videodojmy: Ford Mustang Bullitt
Galerie: Podívejte se, jak v průběhu času rostly ledvinky na BMW řady 7
Nejvíce a nejméně prodávané značky na evropském trhu v roce 2018: VW je suverénní
Technologie
Přeposílání zpráv do maximálně pěti konverzací. WhatsApp limit zavádí globálně
Facebook odstranil stovky manipulativních stránek a účtů ovládaných Ruskem
KVÍZ: Jak dobře znáte seriál Přátelé?
Web úplně bez reklam. S kompletním blokování se zřejmě vytasí Firefox Focus 9
Televizory Sony pro rok 2019: první 8K a dva OLEDy
Hry pro příležitostné hráče