Přestupy

14. listopadu 2016, 00:00 -
14. listopadu 2016, 00:00

Touax Radka Vojtíková • HR ředitelka Modulová divize skupiny Touax, která se specializuje na projektování, výrobu a stavbu objektů stavebnicovým systémem modulů, má novou ředitelku oddělení lidských zdrojů. Radka Vojtíková převzala řízení HR společnosti v Praze i v moravských Supíkovicích, kde se nachází hlavní výrobní závod společnosti i výzkumné a vývojové oddělení pro celou divizi. Radka Vojtíková se věnuje oboru řízení lidských zdrojů více než 17 let.

V Touaxu by ráda využila zkušenosti, které získala ve společnostech Voith Industrial Services, GE Aviation Czech, Bosal či Faurecia Exhaust Systems. Je absolventkou Vyšší odborné školy sociálně právní vPraze v oboru personální řízení. Mluví anglicky a ve volném čase se ráda věnuje lyžování, tanci, četbě a grafologii.

Inspiro Ben Olšanský • COO

Dosavadní senior digital strategist Ben Olšanský nově zastává pozici chief operating officer a přebírá část kompetencí od CEO firmy Martina Ježka. Organizační změny přicházejí po letošním výrazném růstu agentury. Ben Olšanský do Inspira nastoupil v říjnu 2010 jako media specialist.

Během šesti let působení ve firmě se vypracoval do pozice senior digital strategist, kde poslední dva roky vedl analyticko-mediální oddělení. V nové pozici COO se zaměří hlavně na další prohloubení spolupráce specialistů na sociální média, PR a digitál.

Microsoft ČR a SR Ivo Kramoliš • ředitel divize Služby

Od 1. října 2016 vede Ivo Kramoliš divizi Služeb ve společnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V této roli zodpovídá za digitální transformaci v oblasti služeb pro velké podniky a státní správu, řízení zákaznické zkušenosti, vytváření inovativních scénářů a nových obchodních příležitostí pomocí cloudových řešení. Ivo Kramoliš přináší do Microsoftu bohaté zkušenosti z poradenství, které získal během svého působení ve střední a východní Evropě ve společnostech IBM, Lundegaard, SAP a Siemens. Naposledy působil jako partner v Global Business Services ve společnosti IBM pro Českou republiku a Slovensko.

Best Communications Jitka Kvartková • ředitelka oddělení nemovitostí

Do Best Communications nastupuje do pozice ředitelky oddělení nemovitostí Jitka Kvartková. Bude poskytovat strategické poradenství v oblasti komunikace klientům z oboru realit. Kvartková bude úzce spolupracovat s Euanem Edworthym, zakladatelem a ředitelem agentury, a povede tým čtyř zkušených profesionálů. Jitka Kvartková přichází z poradenské firmy Cushman & Wakefield, ve které 12 let vedla oddělení vztahů s veřejností. Odpovídala za český a slovenský trh a koordinovala aktivity na středoevropské úrovni. Kariéru v oblasti komunikace zahájila v roce 2000 v PR agentuře Mmd (dnes Grayling) a následně dva roky pracovala v agentuře B. I. G. Public Relations. Jitka Kvartková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

CBRE Katarína Brydone • head of retail

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Katarínu Brydone do pozice head of retail. Katarína bude zodpovědná za koordinaci a rozvoj všech retailových činností, které CBRE v dané oblasti poskytuje, tedy investiční nemovitosti, pronájem, asset services, building consultancy a další služby podporující retail, a to průzkum trhu a marketing. Katarína působí ve společnosti CBRE více než deset let, převážně v oblasti investic. Katarína získala magisterský titul v oboru Property Investment and Management v Nottingham Trent & Sheffield Hallam University, dále magisterský titul v Management and International Business z Nottingham Trent University.

Svaz průmyslu a dopravy ČR Jan Rafaj • první viceprezident

Jan Rafaj (39) byl zvolen prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). Jako první viceprezident bude zastupovat prezidenta SP ČR Jaroslava Hanáka při klíčových jednáních. Jan Rafaj byl viceprezidentem SP ČR od roku 2011 a věnuje se oblasti trhu práce a sociálnímu dialogu. Je důležitým členem delegace zaměstnavatelů na jednáních Rady hospodářské a sociální dohody (tripartity). Od roku 2016 je rovněž místopředsedou představenstva společnosti ArcelorMittal Ostrava, kde působí ve funkci ředitele pro personalistiku a vnější vztahy. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzitě v Brně, později získal titul MBA. Obdržel ocenění Mladý manažerský talent 2011 a Manažer roku 2011 v odvětví výroba kovů a slitin. Je ženatý, má syna Jana.

E. ON Česká republika Martin Záklasník • člen představenstva

Energetickou společnost E. ON Česká republika povede od poloviny příštího roku současný viceprezident T-Mobilu Martin Záklasník. Ve funkci předsedy představenstva nahradí od 1. července 2017 Michaela Fehna. Záklasník se od 1. listopadu stal novým členem představenstva E. ON Czech Holding AG a současně také jednatelem E. ON Česká republika. Záklasník (39) pracoval jako konzultant ve společnosti Detecon International Bonn a v roce 2006 převzal v Berlíně jako vedoucí pracovník zodpovědnost za vybudování business developmentu u společnosti Satellic Traffic Management. Následně od roku 2008 pracoval v Praze v pozici obchodního ředitele ve společnosti T-Systems. Od roku 2014 byl vedoucím B2B marketingu a prodeje top zákazníkům společnosti T-Mobile v Praze.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víkend bude plný prázdnin: trošku volna a více času
Servisní prohlídka auta na zimu: Kolik stojí a na co se zaměřit
Dlouhá cesta do práce? I na dojíždění a stěhování existuje příspěvek
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Bixby 2.0: hlasový asistent Samsungu se rozšíří i do ostatních zařízení, půjde přes něj ovládat ledničku
Google Pixel 2 je v Česku, ale stojí pořádný balík
Logitech MX Master 2S: jak jednou myší ovládat tři počítače (vyzkoušeno)
Po instalaci Windows 10 Fall Creators Update někomu chybí aplikace. Co s tím?
Chrome 62 má častěji upozornit na nezabezpečené weby. Nějak to ale nefunguje
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít