Prazdroj lidem podpoří připomínku letců RAF

23. října 2017, 00:00 -
23. října 2017, 00:00

Společnost Částku 2,5 milionu korun dává v letošním roce Plzeňský Prazdroj na podporu prospěšných projektů v Plzni. Grant v rámci programu Prazdroj lidem získalo celkem devět projektů, které vybrala odborná komise. Lidé pak v hlasování určili tři nejsympatičtější iniciativy. Nejúspěšnější u veřejnosti byl letos projekt stavby pamětního místa letců RAF.

Na fotografii zprava: Drahomíra Mandíková, ředitelka firemní komunikace Plzeňského Prazdroje, zástupce vítězného projektu Připomínka letců RAF z Karlova Filip Procházka a Stanislav Hamara, ředitel plzeňského závodu Plzeňského Prazdroje.

Manažeři pomáhali v dětském domově

Dobrovolníci z vedení společnosti ČPP se v rámci Dne sociální aktivity letos vydali na Kokořínsko, kde pomáhali v Dětském domově Dubá-Deštná. Čistili rozsáhlý zahradní areál, hrabali listí, pleli záhony a prořezávali uschlé větve. Po fyzicky náročné práci si spolu s dětmi poslechli minikoncert skupiny Chinaski s frontmanem Michalem Malátným, s níž ČPP navázala v letošním roce partnerskou spolupráci. V dětském domově pobývá na 40 dětí.

Jet Investment oslavil 20 let existence

Investiční společnost Jet Investment oslavila 20. výročí svého založení. Galavečerem pro 300 hostů z řad investorů a spolupracovníků provedl moderátor Tomáš Hanák, celou akci v duchu nového cirkusu korunovalo vystoupení souboru Cirk La Putyka. Partneři investiční společnosti Jet Investment předali v rámci večera šek na 300 tisíc korun Dagmar Havlové a její Nadaci Vize 97. Ta plánuje finance využít na opravu střechy kostela sv. Anny/Pražské křižovatky. Na snímku s Dagmar Havlovou partneři Jet Investment (zleva) Lubor Turza, Igor Fait, Libor Šparlinek a Marek Malík.

Vydavatelství Mladá fronta vyhlásilo novou soutěž Lékárník roku

Na tiskové konferenci Lékárník roku, jež se konala 12. října 2017 v hotelu Grandior v Praze 1 v rámci konference Zdravotnictví 2018, kterou pořádají Unie zaměstnavatelských svazů ČR a divize Medical Services z vydavatelství Mladá fronta, bylo představeno nové ocenění Lékárník roku. Divize Medical Services a měsíčník Zdravotnictví a medicína zde vyhlásily pravidla soutěže a seznámily širokou veřejnost s problematikou oboru. Ocenění Lékárník roku bude slavnostně předáno 19. dubna 2018 v Divadle Hybernia v Praze 1. Přednášející odborníci David Mendl, Jana Doležalová, Michaela Černá a Irena Kiliková představili čtyři kategorie soutěže: Lékárník/lékárnice veřejné lékárny, Farmaceutický asistent/asistentka, Celoživotní přínos v oboru farmacie a Můj lékárník/Moje lékárnice (online hlasování veřejnosti).

Čtvrtý ročník konference Zdravotnictví

Ve dnech 12. až 13. října 2017 proběhla odborná konference Zdravotnictví 2018, která se konala v hotelu Grandior v Praze.

Letos již počtvrté se setkali nejvýznamnější zástupci z oblasti zdravotní politiky, ekonomiky a odborné zdravotní péče, aby společně diskutovali nad situací v českém zdravotnictví a o výhledech do dalších let. Konferenci tradičně pořádala divize Medical Services vydavatelství Mladá fronta ve spolupráci s Unií zaměstnavatelských svazů ČR. Ve dvoudenním programu přednesli své příspěvky ministr zdravotnictví ČR Miloslav Ludvík (na nímku vpravo), zástupci krajů, komorových organizací a představitelé zdravotních pojišťoven, v diskusních panelech pak vystoupili přední odborníci, aby reflektovali aktuální témata českého zdravotnictví.

Benzina a Autoklub ČR pomáhají žákům autoškol

Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice patřící do skupiny Unipetrol, pomáhá vzdělávat mladé řidiče. V pilotním projektu Benzina začala spolu s Autoklubem České republiky spolupracovat s padesáti autoškolami po celém Česku, jejichž žáci si během studia vyzkoušejí praktické dovednosti jako tankování a mytí auta v automatické myčce. Postupně se projekt rozšíří na dvě stě autoškol.

O autorovi| PŘIPRAVILA: redakce (spolecnost.euro@mf.cz)


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kdo vlastní naše mobilní operátory?
Kam se pohne cena elektřiny? A je lepší fixace, nebo aukce?
Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Musíte zvládnout přísné testy
Silniční daň: 7 praktických otázek a odpovědí
Test: víte, jakou daňovou slevu můžete použít?
Auta
Videodojmy: Ford Mustang Bullitt
Galerie: Podívejte se, jak v průběhu času rostly ledvinky na BMW řady 7
Nejvíce a nejméně prodávané značky na evropském trhu v roce 2018: VW je suverénní
Dvojitá premiéra: Berlingo Van a Partner
Modernizovaná Škoda Superb prozrazena. Podívejte se, jak jí to sluší s novými světly
Technologie
Plán na zabití Flashe pokračuje. Firefox 69 ho úplně vypne
Japonci vyrobili robota s cílem zničit člověka… v ping-pongu
LHC možná dostane nástupce. Nový urychlovač CERNu bude dlouhý 100 km
Turing bez ray tracingu vyjde jako GeForce GTX 1660 Ti. Ponese 1536 shaderů a GDDR6
Stell SHO 8055 Pro: pověste na zeď i ten největší televizor (vyzkoušeno)
Hry pro příležitostné hráče