Právnické šachy - Euro.cz

Přihlášení

Právnické šachy

, Pavel Hanslíček,
Právnické šachy
Zdroj: Euro.cz

Pavel Jendrulek, Gabriela Pavlasová, Pavel Svoboda

PRAHA (hns) – V pražské kanceláři Weinhold Legal (WL), patřící k největším mezinárodním právnickým kancelářím působícím v Česku a na Slovensku, dochází k několika personálním změnám. Řady odborníků rozšířili advokáti Pavel Jendrulek a Gabriela Pavlasová.
Pavel Jendrulek se specializuje především na finanční trhy, bankovnictví, cenné papíry a akvizice. Před svým příchodem do Weinhold Legal pracoval v advokátní kanceláři Procházka, Randl, Kubr. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy a advokátem vedeným v seznamu České advokátní komory.
Gabriela Pavlasová se zaměřuje především na obchodní právo, nemovitosti, akvizice a kapitálové trhy. V uplynulých dvou letech působila jako právnička v pražské kanceláři firmy Giese & Partner. Je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě příchodů nových pracovníků se však WL vyrovnává se ztrátou – Pavel Svoboda byl s účinností od 1. července 2004 jmenován náměstkem ministra zahraničních věcí . V advokátní kanceláři Weinhold Legal působil od roku 2000, současně přednáší právo Evropské unie na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.

Diskuze