Posily od konkurence - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Posily od konkurence

, Tomáš Pohanka,
Posily od konkurence
Zdroj: Euro.cz

Marek Šafarčík, Michal Pavlíček, Radka Brůžková

PRAHA (tpk) – Český importér vozů Peugeot počátkem března proměnil svůj tým. Vedoucím prodejů fleetovým zákazníkům ve společnosti Peugeot Česká republika se stal Marek Šafarčík (31) a jako obchodní inspektor pro Moravu do firmy nastoupil Michal Pavlíček (34). Dosavadní inspektorka Radka Brůžková (31) přešla po čtyřech letech na nově vytvořené místo obchodního ředitele.
Šafarčík přichází do funkce, v níž nahradil Martina Bruknera, z pozice vedoucího prodeje nových vozů Audi společnosti Auto Exner, kde působil od roku 2000 až do současnosti. V automobilovém průmyslu začal pracovat v roce 1996, kdy byl zaměstnán v české pobočce Nissanu a odpovídal za rozvoj dealerské sítě. Šafarčík vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. Mezi jeho záliby patří sport, kultura a cestování. Je ženatý.
Nový obchodní inspektor Pavlíček absolvoval Střední ekonomickou školu. Od roku 1992 pracoval v oddělení prodeje nových vozů značek Volkswagen a Audi u společnosti AutoDanton a od roku 1995 až dosud v oddělení prodeje nových vozů a motocyklů BMW u firmy Renocar. Ve volném čase se rád věnuje dětem a kromě nich rovněž automobilům, turistice a cyklistice.