Pavel Šercl

01. června 2015, 00:00 -
01. června 2015, 00:00

INTERSNACK generální ředitel Společnost Intersnack, výrobce slaných snacků a pochutin v České republice, představila Pavla Šercla jako nového generálního ředitele zodpovědného za celý region střední a východní Evropy zahrnující Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko. Do týmu Intersnack přešel Pavel Šercl z Mondelez International (dříve Kraft Foods), kde působil jako generální ředitel pro oblast East Adriatic Markets. Ze společnosti Mondelez International odešel Šercl po téměř jedenácti letech, během kterých nasbíral mnoho zkušeností ve vedoucích pozicích. Než se stal generálním ředitelem pro oblast Jadranu, zastával funkci obchodního a posléze generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko a dva roky působil také jako regionální obchodní ředitel pro region střední Evropy.

G4S Josef Svoboda * generální ředitel Společnost G4S oznámila změnu ve vedení českého zastoupení. Do funkce generálního ředitele byl jmenován Josef Svoboda, který povede obě divize firmy - G4S Cash Solutions a G4S Secure Solutions. Cílem nového generálního ředitele bude posílení společnosti G4S na trhu, zkvalitňování služeb a získávání nových klientů.

Josef Svoboda (49) v předchozích letech pracoval ve vrcholných manažerských postech mezinárodních společností. Dvanáct let zastával funkci generálního ředitele firmy Aramark, která během jeho působení ztrojnásobila podíl na českém trhu. Předtím pracoval jako generální ředitel firmy Promo-Control ČR nebo jako sales manager v R. J. Reynolds.

2

COMMERZBANK Michael Krüger * ředitel pro ČR a SR Michael Krüger (48) střídá Beatu Simonovou v pozici ředitele Commerzbank pro Česko a Slovensko. Krüger postoupil z pozice ředitele v Düsseldorfu a posílí vedení evropské divize korporátního bankovnictví Commerzbank - Mittelstandsbank International (MSB-I). Beate Simonová přestupuje do funkce ředitelky pobočky Commerzbank v Münsteru. Michael Krüger začal svoji kariéru v roce 1987 jako trainee v Commerzbank v Krefeldu. Po absolvování trainee programu pro poradce firemní klientely prošel různými pozicemi ve firemním bankovnictví v Německu i v zahraničí. Během této doby byl například ředitelem regionální pobočky v Cáchách a členem vedení pobočky v Brémách. Jako ředitel pobočky v Essenu poté zodpovídal za celý tento region. Od července 2013 byl ředitelem pobočky v Düsseldorfu a vedl firemní bankovnictví a financování veřejného sektoru regionu Severozápad.

Michael Krüger je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase rád cestuje a fotografuje.

3

MICROSOFT Petr Klement * vedoucí divize Divizi Windows Client společnosti Microsoft vede s platností od 1. května 2015 Petr Klement. Po pěti letech tak naváže na aktivity Lukáše Křováka, který se přesouvá do partnerské jednotky, do funkce partner sales executive, ve které bude rozvíjet spolupráci s partnery v sektoru SMB. Petr Klement bude zodpovědný za produktový management operačního systému Windows a dalších souvisejících produktů a aplikací.

Klement působí v Microsoftu od roku 2004. Za posledních 11 let prošel řadou obchodních a marketingových rolí se zodpovědností za aktivity s dosahem na firbusiness my i koncové uživatele. Úzce spolupracoval s významnými výrobci počítačů a serverů (OEM partnery) a partnerskými firmami, jako jsou Acer, Asus, Dell, Lenovo, Fujitsu, HP, IBM, Sony a Toshiba. Před příchodem do Microsoftu pracoval ve společnostech SComp Centre CZ a Muzo. Vystudoval University of New York v Praze. Ve volném čase hraje badminton, jezdí na kole a motorce.

4

NYDRLE Tomáš Doležal * client service director Tomáš Doležal nastoupil jako client service director do agentury Nydrle z komunikační skupiny Kindred Group. Do čela oddělení klientského servisu Nydrle přichází z agentury McCann Prague, kde působil jako account director.

V agentuře McCann pracoval Tomáš Doležal od roku 2009 a vedl zde ATL i BTL aktivity pro značky jako MasterCard, Raiffeisenbank, Tatra mléko nebo Opel. Vedle toho se věnoval koordinaci marketingových aktivit se síťovými pobočkami agentury v New Yorku, Londýně, Ženevě a Varšavě.

V novém působišti se Tomáš Doležal zaměří na aplikování nových postupů a modelů spolupráce se stávajícími i novými klienty, a to s důrazem na oblast datové analytiky.

Doležal je absolventem oboru sportovní management na FTVS UK. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu, zejména baseballu, a rád si vychutná dobré jídlo.

5

GEPARD FINANCE Kateřina Prantlová * komunikační manažerka Novou tváří manažerského týmu společnosti Gepard Finance se stala Kateřina Prantlová. V pozici komunikační manažerky firmy specializované na hypotéky bude řídit externí a interní komunikaci společně s organizací eventů a zastřešovat podporu centrálních partnerů. Prantlová přichází z podniku Eta, kde působila čtyři roky jako tisková mluvčí, v minulosti zastřešovala také korporátní a produktové PR této tradiční české značky. Ještě předtím se sedm let profesně věnovala bankovnímu sektoru, kde zastávala pozici event and communication managerky ve společnostech GE Money Bank a GE Money Multiservis.

6

ZOOT Pavlína Louženská * marketingová manažerka Český online obchod s módou Zoot má novou marketingovou manažerku. Stala se jí Pavlína Louženská, která téměř čtyři roky působila jako marketingová ředitelka digitální agentury H1.cz.

Louženská svým nástupem posílí marketingový team Zootu a po letech spolupráce s mladými módními návrháři a po zkušenostech s akcemi jako Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend, FashionTech či Projekt 310 se bude sektoru módy věnovat na plný úvazek.

7

CUSHMAN & WAKEFIELD Vladan Ráž * associate Vladan Ráž (43) nastupuje do týmu průmyslových nemovitostí v pražské kanceláři Cushman & Wakefield. Soustředí se na rozvoj divize zastupování nájemců při vyhledávání vhodných průmyslových a logistických prostor. Díky svým australským kořenům bude Ráž aktivně podporovat středoevropskou regionální strukturu firmy a posílí její mezinárodní tým. S jeho příchodem firma rozšíří okruh nabízených služeb.

Vladan Ráž má rozsáhlé zkušenosti z oblasti realit. V oboru nemovitostí se pohybuje od roku 2000, kdy začínal v realitní firmě Jones Lang LaSalle. Od roku 2008 působil jako konzultant, v letech 2006 až 2008 pracoval ve společnosti Orco Property Group.

Vladan Ráž vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Hovoří plynně česky i anglicky a na základní úrovni ovládá také ruský a německý jazyk. Ve volném čase rád lyžuje, jezdí na kole nebo cestuje.

Narozenin y 1. ČERVNA Marek Gradys (61) generální ředitel a předseda představenstva: Paramo Petr Kachlík (61) COO a místopředseda představenstva: SPGroup Jan Mládek (55) ministr průmyslu a obchodu ČR Tomáš Perutka (44) CEO a předseda představenstva: CS Steel Rene Vazac partnerka a jednatelka: Rödl & Partner Audit 2. ČERVNA Martin Kozumplík (43) předseda představenstva: Cyrrus 3. ČERVNA Vladimír Finsterle (49) majitel a jednatel: Pears Health Cyber Lubomír Lízal (46) člen bankovní rady: ČNB Václav Princ (60) předseda představenstva: Reno Šumava Milan Šebesta (38) partner: MT Legal Patrik Tkáč (42) místopředseda představenstva: J&T Finance Group; předseda představenstva: J&T Banka 4. ČERVNA Michaela Chaloupková ředitelka divize správa a členka představenstva: ČEZ Ondřej Rušikvas (44) ředitel obchodu a marketingu a člen představenstva: ERV pojišťovna 5. ČERVNA Jan Denemark (42) generální ředitel: Arbes Technologies Petr Popelář (45) finanční ředitel a předseda představenstva: Moravia Steel Markéta Stržínková výkonná ředitelka CEE: Atradius Credit Insurance Robert Špott (41) výkonný ředitel a jednatel: Syner 6. ČERVNA Marek Huml (42) managing partner: Stanton Chase Praha Martin Kasa (35) člen dozorčí rady: Pilulka Lékárny Pavel Táborský (57) generální ředitel: Brano Karel Veselý (41) advisory services director: Deloitte 7. ČERVNA Roman Weiss (48) finanční ředitel a místopředseda představenstva: Greif CR

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř…
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Nový Jeep Compass má za sebou testy IIHS. Obstál bez vyznamenání
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž potřeba vybrat více peněz
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Technologie
S cenami operačních pamětí to prý bude mizérie i příští rok, nedostatek čipů má trvat
Sdílení polohy na mapě láká další aplikace. Kde všude se můžete nechat sledovat?
Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat
Seznamu se daří. Stejně jako Google žije primárně z reklamy
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít