Party na závěr - Euro.cz

Přihlášení

Party na závěr

, (red),
Party na závěr
Zdroj: Euro.cz

JME Golf Party

Koncertní sál Besedního domu v Brně se stal dějištěm závěrečného ceremoniálu Živnobanka Meridian Golf Tour, který nesl název JME Golf Party. Promotérská společnost Eurogolf Group společně s generálním partnerem Živnostenskou bankou tak zakončila druhý rok spolupráce na Živnobanka Meridian Golf Tour 2002.
Celá tour se sedmi turnaji a doprovodnými akcemi potvrdila už na začátku sezony vyřčenou domněnku o prestiži celého projektu a stejně jako v loňském roce se stala pomyslným vrcholem amatérského golfového dění u nás.
JME Golf Party byla pořadateli stylizována podobně jako vstup do sezony a v duchu slavnostního prostředí byl pečlivě vybrán i program večera. Ač to na první pohled nemusí být zřejmé, bankovnictví a golf mají mnoho společných znaků. Základní podmínkou, bez níž se nelze při úspěchu obejít, je v obou oborech fair play. Porušení pravidel je totiž trestáno mnohem více než pouhým připočtením rány nebo ztrátou jamky – nekorektní jednání snižuje kredit a důvěryhodnost hráče.
Vrcholem JME Golf Party se potom stalo vystoupení Richarda Műllera, který svými písněmi dostal golfisty do tempa. Příliš pozadu nezůstala ani módní přehlídka nových kolekcí dámských a pánských značek prestižní společnosti Wilvorst.