Ombudsman a jeho zástupkyně - Euro.cz

Přihlášení

Ombudsman a jeho zástupkyně

, Naděžda Kubalíková,
Ombudsman a jeho zástupkyně
Zdroj: Euro.cz

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna nově zřídila útvar Péče o klienty a funkci ombudsmana. Ředitelem útvaru a ombudsmanem v jedné osobě se stal Tomáš Prouza a zástupkyní ombudsmana Eduarda Hekšová. Jejich hlavním úkolem je posílit postavení klientů spořitelny.
Tomáš Prouza i Eduarda Hekšová v minulosti působili na ministerstvu financí. Prouza byl v letech 2004 až 2006 náměstkem ministra financí pro finanční služby, Evropskou unii, mezinárodní vztahy a fiskální politiku. Od května 2005 je místopředsedou Etického výboru Asociace fondů a asset managementu. V letech 2000 až 2004 řídil finanční portál Peníze.CZ. Vystudoval pražskou VŠE, obor mezinárodní politika a diplomacie, v roce 2005 získal titul MBA na britské Open University. Je ženatý, mezi jeho zájmy patří cestování, vážná hudba a literatura.
Hekšová působila na ministerstvu financí v pozici vrchní ředitelky finančních služeb, předtím v letech 1997 až 2004 zastávala funkci marketingové manažerky, IT manažerky, compliance officera a předsedkyně dozorčí rady v Credit Suisse Asset Management. Vystudovala ČVUT, obor technická kybernetika. Je vdaná, má dvě dcery a mezi její zájmy patří cestování, sport, výtvarné techniky a literatura.

Diskuze