OKIN BPS

06. října 2014, 00:00 -
06. října 2014, 00:00

Dan Smith ředitel Společnost Okin Business Process Services (Okin BPS), divize skupiny Okin Group, oznámila změnu ve vedení. Do funkce výkonného ředitele byl jmenován Dan Smith, jehož cílem bude dále upevňovat pozici firmy Okin BPS na českém trhu v oblasti outsourcingu podnikových procesů. Bude mít na starost řízení ostravského i pražského týmu, se kterými bude usilovat o rozšiřování klientského portfolia a o založení nových delivery center v zahraničí. Ve funkci nahradil Radomíra Sabelu, který divizi vedl od roku 2011.

Dan Smith (42) pracuje ve společnosti Okin BPS od roku 2011 a na nové místo přichází z pozice provozního ředitele, ve které měl na starost více než 900 zaměstnanců. Předtím působil především v bankovním sektoru ve Spojených státech, kde pracoval například pro Bank of America nebo pro Regions Bank. Dan Smith pochází z USA, kde vystudoval College of William and Mary. Mezi jeho koníčky patří rodina, literatura a historie. Č 1

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS

Peter Valent partner Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners pokračuje v posilování řídícího týmu.

Z pozice managing partnera mezinárodní právnické firmy DLA Piper v ČR přichází americký právník Peter Valert. Peter Valert je předním odborníkem na anglosaské právo, specializuje se zejména na právo informačních technologií, duševního vlastnictví a má rozsáhlé zkušenosti v oblasti veřejného sektoru. V kanceláři Havel, Holásek & Partners bude společně s Jaroslavem Havlem odpovědný zejména za rozvíjení praxe v oblasti mezinárodních právních služeb, v této funkci nahradí Jana Holáska.

Peter Valert má více než 19letou praxi v advokacii. V pražské kanceláři DLA Piper působil osm let, z toho šest let jako vedoucí partner a vedoucí skupiny, která se zaměřovala na právní poradenství v oblasti duševního vlastnictví a práva informačních technologií pro celý region střední a východní Evropy. Peter Valert dříve úspěšně otevřel, řídil a rozšířil první dvě pobočky zahraničních advokátních kanceláří, a to DLA Piper a CMS Cameron McKenna v Bulharsku. V mezinárodní kanceláři CMS Cameron McKenna v Praze působil více než 11 let, z toho pět let v pozici partnera a dva roky ve funkci vedoucího partnera bulharské pobočky.

Peter Valert má zkušenosti z poskytování právního poradenství v oblasti různých typů obchodních smluv a korporátního práva, podílel se na realizaci řady fúzí a akvizic v regionu CEE. Má rozsáhlé zkušenosti s právním poradenstvím filmovým a produkčním společnostem a jednotlivcům, včetně režisérů, scenáristů, herců a kameramanů. Narodil se a vyrůstal v Los Angeles, kde aktivně působil v mediálním odvětví.

2

RAIFFEISEN - LEASING

Václav Levý ředitel fleet managementu obchodní manažer Raiffeisen - Leasing rozšiřuje spektrum svých služeb o fleet management. Jeho řízení se ujal Václav Levý (45), který má za sebou 20letou praxi ve vedoucích pozicích u předních společností. Jeho hlavním úkolem ve skupině Raiffeisen je vybudovat nové oddělení zaměřené na poskytování operativního full service leasingu. Obchodním manažerem nového týmu byl jmenován Jiří Hamza.

Václav Levý patří k odborníkům na fleet management a financování osobních i užitkových vozů formou operativního leasingu. Své první zkušenosti získal ve společnostech Deutsche Leasing ČR a SG Equipment Finance. Dva roky pracoval také jako obchodní ředitel ALD Automotive. V předchozích osmi letech působil jako jednatel a výkonný ředitel ve společnosti UniCredit Fleet Management.

Václav Levý vystudoval střední průmyslovou školu strojní, během své kariéry absolvoval řadu zahraničních školení, včetně manažerského kurzu pro klíčové zaměstnance UniCredit Leasingu v italské Veroně. Od roku 2006 je členem Výboru pro operativní leasing vozidel při České leasingové a finanční asociaci.

Hovoří německy a anglicky, ve volném čase se věnuje rodině a sportu.

Jiří Hamza, nový obchodní manažer týmu fleet managementu ve společnosti Raiffeisen - Leasing, zahájil své působení na leasingovém trhu před 23 lety ve firmě Corfin. V roce 1993 nastoupil do skupiny UniCredit Leasing, kde působil jako vedoucí obchodního týmu a prokurista společnosti UniCredit Fleet Management. Zpočátku se věnoval finančnímu leasingu, od roku 2004 leasingu operativnímu.

3

KINDRED GROUP

Jaromír Šantrůček group finance & investment director Do pozice group finance & investment director komunikační skupiny Kindred Group nastoupil Jaromír Šantrůček. Přichází ze společnosti KKCG, kde působil jako financial controller pro celou skupinu KKCG. Ve skupině nezávislých komunikačních agentur Kindred Group je Jaromír Šantrůček zodpovědný za finanční řízení jednotlivých agentur a dále za sektor nových akvizic a investic do společností, o které se skupina rychle rozšiřuje. V KKCG se poslední dva roky zabýval především finančním poradenstvím, controllingem, rozpočty a finančními analýzami.

V rámci skupiny pracoval například pro společnosti Sazka, MND, 1188 a CK Fischer. Pracovní zkušenosti získal také během předchozího působení v poradenské společnosti KPMG, kde se pět let zabýval finančními audity významných společností energetického, developerského a mediálního sektoru.

Jaromír Šantrůček vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT. Ve volném čase se věnuje cestování, cyklistice, lyžování a rodině.

4

H1. CZ

Karel Semerák performance advertising manager

Vojtěch Mikula UX analytics strategist Nově vzniklý agenturní tým H1.cz v rámci oddělení performance advertising povede Karel Semerák, který postupuje do funkce manažera oddělení. Agenturní tým bude mít na starost kampaně jednotlivých mediálních agentur GroupM (MEC, Mindshare, MediaCom, Maxus a METS). Hlavní úlohou Karla Semeráka bude vedení lidí, zodpovědnost za výsledky týmu a příprava strategických plánů pro agentury na příští rok.

Semerák působil dva roky ve společnosti Seznam.cz jako PPC specialista, poté přešel do stejné pozice v agentuře MEC. V H1.cz, kam si přenesl portfolio klientů z MEC, působí od října 2013.

Volný čas Karel Semerák nejraději tráví v kuchyni, kde rád připravuje jídla z kvalitních a čerstvých surovin, nebo na fotbalovém hřišti. V říjnu se stane otcem.

Vojtěch Mikula postupuje po čtyřletém působení v H1.cz do pozice UX analytics strategist.

Jeho cílem je systematický rozvoj oddělení web consultingu se zaměřením na výkonnostní modely spolupráce, personalizaci a CRO.

Vojtěch Mikula studoval marketing na VŠE v Praze. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině a aktivně se podílí na výstavbě školy v Madhubani v Indii.

5

NOEN

Bedřich Foukal

ředitel realizace

Jaroslav Veverka ředitel nákupu Novým ředitelem realizace v inženýrské akcio vé společnosti Noen se stal Bedřich Foukal, který nahradil Vladimíra Jaroše. Změna nastala i v pozici ředitele nákupu, kde po Radku Rosovi bude nyní pokračovat Jaroslav Veverka mladší.

Bedřich Foukal (51) bude mít na starost řízení projektů skupiny Noen a povede tým projektových manažerů. Do společnosti přichází z podniku Armatury Group, kde působil jako ředitel pro komunikaci a obchod. Předtím pracoval například ve společnostech ZKL Bearings CS, European Property Group, Adast a Alstom Power. Vystudoval Fakultu strojního inženýrství VUT v Brně, obor tepelné a jaderné stroje a zařízení. Mezi jeho koníčky patří sport a historie.

Jaroslav Veverka mladší (29) vystudoval Vysokou školu finanční a správní. Od roku 2004 byl členem představenstva společnosti Noen, v současné době je členem dozorčí rady a zároveň bude ředitelem nákupu skupiny. Nadále bude zastávat i pozici generálního manažera hokejové společnosti Piráti Chomutov.

Mezi jeho koníčky patří sport a rychlá auta.

Radek Rosa, který dosud řídil nákupní úsek společnosti a zároveň obchod pro tuzemský trh, bude dále pokračovat v pozici místopředsedy představenstva a ředitele obchodu pro tuzemský trh.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy budou Vánoce a vánoční prázdniny?
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít