Od investic k pojištění - Euro.cz

Přihlášení

Od investic k pojištění

, Naděžda Kubalíková,
Od investic k pojištění
Zdroj: Euro.cz

Petr Zapletal

PRAHA (nad) – Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Pojišťovny České spořitelny se stal Petr Zapletal. Zodpovídat bude rovněž za oblast obchodu a marketingu. Dalšími členy vrcholového managementu zůstávají na pozici místopředsedy představenstva a náměstka generálního ředitele Jaroslav Kulhánek a na pozici člena představenstva a náměstka generálního ředitele František Mareš.
Petr Zapletal nastoupil do Finanční skupiny České spořitelny v roce 2000 na pozici ředitele úseku správy aktiv institucionálních a soukromých klientů České spořitelny. Od ledna 2001 do konce října letošního roku působil na pozici předsedy představenstva a generálního ředitele Investiční společnosti České spořitelny a zároveň byl předsedou předsednictva Unie investičních společností ČR.
Zapletal vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Karlovy univerzity, je držitelem licence Securities and Financial Derivatives Representative v Londýně. Je ženatý a má dvě děti. Ve chvílích volna se kromě rodiny věnuje golfu, lyžování a horskému kolu.

Diskuze