Naučí se česky - Euro.cz

Přihlášení

Naučí se česky

, Ondřej Hergesell,
Naučí se česky
Zdroj: Euro.cz

Oracle

PRAHA (oh) – Česká pobočka softwarové firmy Oracle jmenovala s působností od začátku března nového marketingového ředitele Ondreje Holuba (29). Ten dosud působil ve stejné funkci ve slovenské filiálce Oraclu a v Česku střídá Pavlínu Mourečkovou, která po pěti letech z firmy odchází.
Holub během studií na Bratislavské ekonomické univerzitě pracoval jako account manager v rádiu Ragtime, od listopadu roku 1997 je věrný barvám Oraclu. Nejprve působil na pozici marketingového asistenta a o rok později, po dokončení studia, byl jmenován marketingovým manažerem Oracle na Slovensku. Holub bude sídlit v Praze, zodpovědný ale bude i za slovenský trh, kde zůstává tým jeho podřízených. „Spolupráce mezi Českem a Slovenskem byla dosud poměrně blízká, jsem přesvědčen, že nově bude možné efektivněji využívat zdrojů i informací, které půjdou lépe naklonovat v druhé zemi,“ říká a dodává, „také se naučím česky.“
V rámci interních změn skončila v Oraclu na pozici PR manažerky Eva Hromádková, jež nyní odpovídá za referenční zákaznické programy firmy v zemích přistupujících do unie.

Diskuze