monitor lidé a podniky

15. července 2013, 00:00 -
15. července 2013, 00:00

1 OKIN BPO Ilona Urbanová • personální ředitelka Do funkce personální ředitelky poskytovatele outsourcingových služeb podnikových procesů Okin BPO nastoupila Ilona Urbanová.

Bude zodpovědná za řízení lidských zdrojů, vedení týmu human resources a jeho agendy.

Do Okin BPO přichází ze společnosti Walmark, kde měla na starost řízení lidských zdrojů na holdingové úrovni. V oblasti personalistiky má dlouholeté zkušenosti. Působila ve společnostech GDX Automotive (Henniges) a Shimano Czech Republic. V letech 2005 až 2009 byla členkou představenstva People Management Forum (dříve Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů). V současné době se podílí na projektech cílených na propojování akademické a firemní sféry, mimo jiné na tvorbě akademie lidských zdrojů pro Ekonomickou fakultu Vysoké školy báňské.

2

JONES LANG LASALLE Markéta Květoňová • property managerka Gabriela Lakatošová • property managerka Markéta Květoňová (32) zastává pozici property managerky a je zodpovědná za komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management – jmenovitě Kavčí Hory Offi ce Park a Technopark Pekařská v Praze.

Má více než pět let zkušeností v property a facility managementu. Pracovala pro společnosti Impact-Corti a Centra.

Vystudovala obchod a management na Univerzitě v Essexu. Mluví plynně anglicky. Mezi její nejoblíbenější volnočasové aktivity patří výlety, in-line bruslení či plavání a veškeré aktivity, kterým se může věnovat společně se svou dcerou.

Gabriela Lakatošová (30) nastoupila do Jones Lang LaSalle do pozice property managerky, aby se starala o komerční nemovitosti společnosti CA Immo Real Estate Management: Danube House, Nile House a Amazon Court v River City Prague.

Přichází do Jones Lang LaSalle s více než dvěma lety praxe v property a facility managementu, kterou získala ve společnosti Hamilton Group v Bratislavě. Dříve pracovala ve společnosti Steel Engineering jako projektová manažerka ocelových halových konstrukcí.

Získala magisterský titul v oboru konstrukce a dopravní stavby na Technické univerzitě v Košicích. Mluví plynně slovensky a maďarsky, domluví se také anglicky a francouzsky.

Mezi její koníčky patří čtení a cestování.

Její oblíbenou činností je tanec, především latinskoamerický.

3

ESET Miroslav Dvořák • technický ředitel Technickým ředitelem české pobočky antivirové společnosti Eset se stal Miroslav Dvořák (39). Bude zodpovídat za řízení vývoje interních systémů společnosti, řízení provozu IT a technickou a technologickou podporu produktů firmy.

Miroslav Dvořák vystudoval Bankovní institut, kde získal inženýrský titul v oboru informační technologie a management. Od poloviny 90. let pracoval v České spořitelně.

Věnoval se systémové podpoře antivirových produktů a plánování firemní antivirové strategie. Později nastoupil do funkce vedoucího vývoje infrastrukturních služeb, kde měl na starost řízení lidských zdrojů a účast na transformačních projektech v oboru IT v rámci celé skupiny Erste Bank.

4

HUAWEI TECHNOLOGIES (CZECH) Zbyněk Pardubský • viceprezident Společnost Huawei, dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, oznámila jmenování Zbyňka Pardubského do pozice viceprezidenta public relations ve společnosti Huawei Technologies (Czech).

Ve společnosti působí od počátku založení české pobočky v roce 2004. Postupně vystřídal několik ředitelských pozic v marketingu a obchodu. Do Huawei Technologies přišel z Českého Telecomu, kde pracoval jako senior manažer pro rozvoj služeb sítě. Profesionální kariéru začínal v italské společnosti Marconi.

Vystudoval obor telekomunikační technika na ČVUT v Praze, kde získal doktorský titul. Mezi jeho největší zájmy patří rodina a sport.

5

NATIVE PR Jana Čechová • výkonná ředitelka Výkonnou ředitelkou komunikační agentury Native PR se stala Jana Čechová (41).

V této pozici řídí práci celého agenturního týmu a dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb. Zároveň se stala spoluvlastníkem agentury. Zakladatel agentury Václav Pavelka se nadále soustředí na roli hlavního konzultanta a stratéga.

Jana Čechová se v oboru komunikace pohybuje od poloviny 90. let. Počátky své profesní kariéry spojila s PR a sponzoringem kulturních a sportovních projektů. Od roku 1997 pracuje v Native PR, kde se dlouhodobě věnuje klíčovým zákazníkům zejména z oblastí financí, farmacie a komunikačních technologií. Je specialistkou na korporátní komunikaci, issue management a krizovou komunikaci. Je absolventkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Je vdaná a má dvě děti. Mezi její koníčky patří lyžování, snowboarding, cyklistika a cestování. Ve volném čase se také věnuje neziskovým projektům zaměřeným na děti a sociální témata.

6

KPMG Andrew Krenek • senior manager Ladislav Rulf • manažer Andrew Krenek nastoupil do funkce senior managera v oddělení management consulting společnosti KPMG Česká republika. Je zodpovědný za poradenství v oblasti lidských zdrojů.

Vystudoval California State University v USA, kde v roce 1992 získal bakalářský titul z politologie, následně studoval magisterský program v oboru mezinárodních vztahů na americké San Francisco State University. Působil na manažerských postech ve významných společnostech, například Kraft Foods, Citibank či Pharmacia Upjohn. Poradenství pro lidské zdroje se věnoval v PricewaterhouseCoopers a v Hewitt Associates, kde působil jako managing director.

K jeho koníčkům patří především sport – plavání a jízda na horském kole, zajímá se o filmy. Je ženatý a má dvě děti.

ČEZ

Ladislav Štěpánek

člen představenstva Dozorčí rada ČEZ zvolila sedmého člena představenstva, kterým se stal Ladislav Štěpánek. S účinností od 1. července je ředitelem divize výroba.

Od února 2013 tuto funkci vykonával pouze jako pověřený ředitel.

V rámci společnosti ČEZ Ladislav Štěpánek v minulosti působil jako ředitel sekce kanceláře generálního ředitele a představenstva i jako zástupce ředitele nákupu. Od roku 2004 zastával funkci ředitele útvaru palivový cyklus, který se zabývá nákupem uhlí a jaderného paliva. Ladislav Štěpánek zastupuje společnost ČEZ v oborových sdruženích, je místopředsedou rady státní organizace Správa úložišť radioaktivních odpadů. Je absolventem Fakulty strojní Českého vysokého učení technického v Praze. l

Ladislav Rulf nastoupil do pozice manažera v oddělení management consulting. Věnuje se poradenství v oblasti řízení dodavatelských řetězců, nákupu a strategického sourcingu.

Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze v roce 1994 a v roce 2002 absolvoval studium MBA. Více než pět let působil jako poradce ve společnosti PricewaterhouseCoopers a přes deset let na manažerských postech ve společnostech Mondi a ČEZ.

Ve volném čase se věnuje především české historii a golfu.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít