Miton

20. července 2015, 00:00 -
20. července 2015, 00:00

Václav Štrupl partner Investiční skupina Miton, která stojí za projekty jako Heureka, Slevomat, Domodi či Bonami, rozšiřuje počet partnerů. K současným pěti se přidává Václav Štrupl (29), jehož rolí bude hledání a rozvoj nových projektů.

Miton vznikl v roce 2000 jako projekt čtyř přátel: Michala Jiráka, Tomáše Matějčka, Ondřeje Rašky a Milana Zemánka. V roce 2013 skupinu rozšířil Tomáš Hodboď (27), který předtím s Mitonem vybudoval srovnávač cen Heureka.cz a projekt vedl po jeho úspěšném prodeji společnosti Allegro.

Václav Štrupl je spoluzakladatelem internetové agentury H1.cz, kterou se společníky v roce 2010 prodali společnosti Ataxo. V lednu 2013 spolu s Mitonem založil Bonami.cz, e-shop s designovými doplňky do bytu a nábytkem. Václav Štrupl i nadále zůstává v Bonami v pozici CEO, které se věnuje na denní bázi. l 1

METLIFE POJIŠŤOVNA Viola Baštýřová • manažerka komunikace Novou manažerkou komunikace MetLife pojišťovny je Viola Baštýřová (36). Ve funkci bude mít na starost externí i interní komunikaci, oblast CSR a přípravu firemních akcí.

Viola Baštýřová má bohaté zkušenosti z oblasti public relations, zejména v segmentu finančních klientů a klientů z oblasti HR.

Do MetLife přichází ze společnosti Partners Financial Services, kde se poslední tři roky věnovala budování týmu mediálních odborníků, aktivnímu PR zaměřenému na posílení dobrého jména společnosti i finančního poradenství obecně, krizové a interní komunikaci a také vzdělávacímu projektu Den finanční gramotnosti. Předtím sedm let působila v českých PR agenturách Crest Communications, Stance Communications a naposledy v pozici account managera v Native PR. Od června 2013 do června 2014 byla předsedkyní českého PR Klubu, profesního sdružení.

V období let 2006 až 2013 působila jako dramaturgyně Mezinárodního festivalu nezávislých a amatérských divadel Apostrof, Praha.

V roce 2002 absolvovala Baštýřová Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze (VOŠP). Ve volném čase se věnuje filmu, četbě beletrie, výtvarnému umění a architektuře a cestování.

2

CANON Aneta Sitárová • trade marketing manager Za rozvoj marketingových aktivit pro síť obchodních partnerů společnosti Canon bude nově zodpovědná Aneta Sitárová. S účinností od 1. července se ujala nové role trade marketing managerky. Nahradí Hanu Kubánkovou, která ze společnosti odešla ke konci června.

Náplní práce Anety Sitárové bude především příprava, plánování a vyhodnocování trade marketing aktivit pro obchodní kanály retail a distribuce. Důraz bude klást rovněž na rozvoj digitálních marketingových nástrojů pro komunikaci v obchodním prostředí.

Sitárová nastoupila do společnosti Canon v říjnu 2010, když jako corporate & marketing communication professional odpovídala mimo jiné za plánování, realizaci a vyhodnocování lokálních komunikačních aktivit a projektů. Je absolventkou manažersko-ekonomického oboru na Mendelově univerzitě v Brně. Ve volném čase ráda sportuje, včetně běhání půlmaratonu.

3

DACHSER Petra Růžičková • vedoucí pobočky Petra Růžičková byla jmenována vedoucí českobudějovické pobočky společnosti Dachser Czech Republic a bude zodpovědná za její strategické řízení.

Růžičková vystudovala jazykovou obchodní akademii v Pelhřimově. Profesní dráhu zahájila v německé pobočce společnosti Müller Brot. Po návratu do České republiky pokračovala ve firmách Besemi nebo Robert Bosch. Úspěšně ukončila profesní vzdělávací program v oboru doprava, spoje a logistika na Business Institutu v Praze a získala titul MBA. Do společnosti Dachser nastoupila v roce 2007 jako obchodní zástupce a zástupce vedoucího pobočky a setrvala zde do roku 2010. Po dobu dvou let pak působila jako manažerka dopravní firmy Unitrans Bohemia, odkud se v roce 2012 vrátila zpět do Dachseru do pozice DIY project manager.

Petra Růžičková hovoří plynně německy, anglicky, domluví se i rusky a v současné době se učí španělsky. Ve volném čase ráda cestuje a věnuje se sportu.

4

SLÉKY. CZ Lucia Kulichová • manažerka online lékárny Vedení internetové lékárny sLéky.cz převzala Lucia Kulichová. Kromě řízení e-shopu je zodpovědná také za marketingové aktivity na internetu a nákup lékáren společnosti Salfa, která online lékárnu provozuje.

Lucia Kulichová se celý profesní život věnuje lékárnictví. Pracovala například jako manažerka internetové lékárny DocSimon či jako ředitelka distribuce léčiv ve společnosti SimonPharma.

Je absolventkou Farmaceutické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě a má atestaci I. stupně z lékárenství. Mluví anglicky a částečně rozumí i německy. Mezi její zájmy patří profese, ale i sport a cestování.

5

UPC ČR Pavel Škarda • program management and strategy manager David Reich • social media manager Z pozice program management and strategy manager bude Pavel Škarda zaštiťovat veškeré programové a strategické projekty ve společnosti UPC Česká republika. Zároveň se bude podílet na obchodní strategii UPC a adaptaci korporátních projektů do českého prostředí. Škarda bude pracovat pod vedením generálního ředitele UPC Frans-Willema de Kloeta a stane se součástí desetičlenného týmu TOP managementu. Škardovu současnou pozici planing and reporting managera klientského centra převezme Simona Hrušková, která v UPC pracuje od roku 2007.

Pavel Škarda pracuje v UPC 11 let. Prošel si různými pozicemi od trenéra technických dovedností až po vedoucího klientského centra. Předtím pracoval v oblasti logistiky.

Ve volném čase rád cestuje a provozuje horskou turistiku, mluví anglicky a francouzsky. David Reich přechází v UPC do pozice social media managera do oddělení brand & communication po pěti letech působení v oddělení online. V nové roli bude zaštiťovat kromě tvorby a dodržování social media strategie také zavádění a úpravy procesů souvisejících s komunikací na sociálních sítích v oddělení péče o zákazníky. Dále bude řídit a spravovat kampaně napříč sociálními sítěmi. Současně bude mít na starost monitoring, reporting a analýzy sociálních sítí a komunikaci s externími agenturami. Reich je milovníkem všech typů nových technologií, výletů se psem, komiksů a vietnamských specialit.

6

PROVIDENT Martin Šváb • ředitel právních oddělení Ivana Minaříková • manažerka Právníci v českém a slovenském Providentu mají nové vedení. Ředitelem právních oddělení v obou zemích se stal Martin Šváb, který zatím šéfoval pouze českému týmu. Manažerkou českého právního oddělení se stala Ivana Minaříková, která v Providentu pracovala jako právnička.

Martin Šváb přišel do Providentu před deseti lety jako firemní právník. Postupně se stal ředitelem českého právního oddělení a členem nejvyššího vedení. Před nástupem do Providentu pracoval jako právník v české právnické kanceláři Havel a Holásek. Předtím se u konkurenční firmy Weil, Gotshal & Manges věnoval obchodnímu právu a klientům Český Telecom, GE a Fond národního majetku. Na konci devadesátých let byl Martin Šváb tiskovým mluvčím ministerstva dopravy a spojů.

Vystudoval Právnickou fakultu a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Na Nottingham Trent University získal titul MBA.

Velkou láskou nového ředitele jsou vedle jeho ženy, s níž má dva syny, i hory. Nejraději má jihoamerické Andy, Alpy a Vysoké Tatry.

Manažerkou českého právního oddělení Providentu se stala Ivana Minaříková. Ve firmě pracuje již od roku 2008. Během této doby si udělala krátkou půlroční přestávku, kdy pracovala jako samostatná advokátka pro internetový portál Seznam.cz. Předtím působila ve dvou pražských advokátních kancelářích – Pokorný, Wagner a Vejmelka a Wuensch. Ivana Minaříková vystudovala Právnickou fakulty Univerzity Karlovy. Ve svém volném čase se věnuje cvičení taiči.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto,…
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Kolik může stát Škoda Karoq „v plné palbě“? Klidně přes milion
Jaguar zvažuje nástupce modelu XK. Použil by upravenou platformu z F-Typu
Volkswagen chce závodit s elektrickým prototypem. Zřejmě zkusí Pikes Peak
Technologie
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
HP představilo pracovní konvertibilní tablet pro lidi pracující s nástroji firmy Adobe
Levněji to ještě nebylo. Office 365 na celý rok jen za 599 Kč
Až do soboty zdarma. Stáhněte si tahovou strategii Civilization III
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít