Mezinárodní mix - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Mezinárodní mix

, Tomáš Pohanka,
Mezinárodní mix
Zdroj: Euro.cz

Philipp Parun, Vladimír Janoušek

PRAHA (tpk) – Firma Board Show, která se dosud zabývala výhradně marketingem sportovních projektů, rozšířila svoji činnost o pořádání firemních akcí se zaměřením na adrenalinové a outdoorové sporty. Manažerem nového produktu Adrenaline Action! se stal Vladimír Janoušek (31). Na post project manager – business development v oblasti sportovního marketingu nastoupil nedávno do společnosti také Phillip Parun (27).
Janoušek pracoval od roku 1991 do roku 1993 v Bankovním domě Skala, poté se na rok stal vedoucím tiskového oddělení společnosti CineInvest. Od roku 1994 působil coby marketingový a public relations manažer v Českém rozhlasu, v roce 1999 přešel ke společnosti Logica, kde jako marketingový specialista setrval až do letošního roku. Jeho koníčky jsou film, zajímá se o historii, sociální biologii a o postmodernu. Ze sportů jej baví fotbal, badminton a squash. Domluví se anglicky, rusky a částečně německy.
Parun má kromě českého také novozélandské občanství. Vystudoval Fakultu mezinárodního obchodu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od září roku 2002 do letošního července pracoval jako krizový manažer ve společnosti ECM. Ve svém volném čase se zajímá o sport, hlavně o lyžování a basketbal, který dříve hrál v první národní lize za Slavii Praha. Rád cestuje, s oblibou si čte historické knihy a baví se hrami na Playstation2.