McDONALD’S ČR/SR

01. září 2014, 00:00 - redakce (spolecnost.euro@mf.cz)
01. září 2014, 00:00

1 OFFICE DEPOT Petr Vágner • obchodní ředitel Office Depot má nového obchodního ředitele pro region střední a východní Evropy, kterým je Petr Vágner. Jeho úkolem bude rozvíjet započatou obchodní strategii, vnášet do ní inovace a zefektivnit prodej. Firma poskytuje zákazníkům servis v nabídce produktů a řešení spojených s provozem kanceláře od papíru přes nábytek, reklamní předměty, občerstvení až po outsourcing tiskových řešení a IT. Mnohaleté zkušenosti z oblasti služeb a telekomunikací v České republice, řízení obchodu, procesů a marketingu získal Petr Vágner v telekomunikačních společnostech. Ve Vodafonu ČR, odkud se bezprostředně přidal k firmě Office Depot, byl obchodním ředitelem pro korporátní segment a segment středního podnikání. Působil zde rovněž jako country sales manager pro globální zákazníky. Předtím pracoval jako obchodní ředitel pro korporátní zákazníky ve společnosti Telefónica O2 ČR.

2 HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Vítězslav Šemora • advokát Denisa Assefová • advokát Pavla Šlapáková • advokát Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners rozšířila své řady o tři nové advokáty.

Vítězslav Šemora (35) je odborníkem na oblasti bankovnictví, kapitálových trhů, ochrany hospodářské soutěže a práva EU. V minulosti působil v mezinárodní advokátní kanceláři Allen & Overy. Rovněž působil jako vrchní expert dohledu nad finančním trhem v České národní bance a řídil odbor restriktivních praktik v Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Vítězslav Šemora vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Fakultu mezinárodních vztahů VŠE v Praze.

Úspěšně ukončil postgraduální studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a titul LL. M. získal na Nottingham Trent University. Hovoří anglicky a ve volném čase se věnuje cestování, aikidu, cyklistice a četbě.

Denisa Assefová (32) se zaměřuje na soudní, správní a rozhodčí řízení. Před příchodem do firmy Havel, Holásek & Partners působila v několika českých advokátních kancelářích a také v mezinárodní kanceláři CMS Cameron McKenna. Věnovala se poradenství jak domácí, tak i zahraniční klientele, a to zejména v oblastech práva duševního vlastnictví, IT práva a telekomunikací. Poskytovala rovněž právní služby v oblasti farmaceutického práva, ochrany osobních údajů, elektronických komunikací a mediálního práva. V minulosti působila jako právník v Úřadu průmyslového vlastnictví.

Denisa Assefová vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze a Právnickou fakultu University of Oslo. Hovoří anglicky a německy.

Ve volném čase se věnuje kultuře, sportu a cestování.

Pavla Šlapáková (35) je odbornicí v oblasti práva nemovitostí a správního práva se zaměřením na oblast stavebnictví a developmentu.

Více než pět let působila v mezinárodní advokátní kanceláři Schönherr.

Ve společnosti Havel, Holásek & Partners se bude i nadále specializovat na oblast práva nemovitostí a správního práva se zaměřením na oblast stavebnictví a developmentu.

Pavla Šlapáková vystudovala Právnickou fakultu UK. Hovoří anglicky a německy. Volný čas věnuje rodině a aktivnímu sportu, zejména triatlonům.

3

PROLOGIS Martin Polák • country manager ČR Michal Vrba • ředitel projektového managementu Prologis, globální podnik v oblasti průmyslových nemovitostí, povýšil zaměstnance pracující v regionu střední a východní Evropy.

Martin Polák bude působit v pozici senior viceprezidenta a country managera pro Českou republiku a Slovensko. Do společnosti Prologis nastoupil v roce 2008. Na starost má rozvoj a nájemní aktivity společnosti na českém a slovenském trhu, řízení projektů, správu majetku a finanční oddělení. Před nástupem do Prologisu pracoval pro IPEC Group, kde zastával pozici manažera logistických a průmyslových budov. Martin Polák vystudoval ekonomiku a stavebnictví na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě.

Michal Vrba nastoupil do pozice ředitele projektového managementu v České republice a na Slovensku. Bude zodpovědný za územní rozvoj, procesování všech nových projektů včetně širokého spektra BTS projektů na míru zákazníkům Prologisu v obou zemích. Michal Vrba vystudoval ČVUT v Praze, obor management a ekonomika ve stavebnictví.

4

CREDITON Martin Houska • finanční ředitel Martin Houska (37) je novou posilou mezinárodní obchodní společnosti CreditOn. Jako finanční ředitel bude mít na starost především daňovou, účetní a personální agendu v České republice a na Slovensku. Přichází ze společnosti PricewaterhouseCoopers (PwC), kde působil jako ředitel daňového a právního oddělení. Martin Houska má více než 17 let zkušeností v oblasti účetnictví, daní a práva, jak v nadnárodních, tak v českých poradenských firmách. Kromě PwC působil v poradenských společnostech KPMG a Ernst & Young. Je členem Komory daňových poradců, kde vede sekci mezinárodního zdanění a cla. Českou republiku reprezentuje v oblasti finančních záležitostí v Evropské fiskální konfederaci (CFE). Je také členem Asociace certifikovaných účetních (ACCA).

Martin Houska má doktorát z účetnictví na VŠE v Praze, vystudoval i Matematicko-fyzikální fakultu UK a rovněž má titul MBA z Andersonovy školy managementu při Kalifornské univerzitě v Los Angeles v USA. Ve volném čase se rád věnuje asijským bojovým sportům, propadl také pěstování rostlin a stromů na své zahrádce a relaxuje procházkou v přírodě.

5

WEINHOLD LEGAL Miroslav Dubovský • partner Weinhold Legal posiluje tým právníků příchodem nového partnera Miroslava Dubovského, bývalého managing partnera pražské pobočky společnosti Hogan Lovells. Děje se tak poté, co mezinárodní právní kancelář Hogan Lovells ukončila svoje působení v Praze. Kombinace vynikajících znalostí a zkušeností Miroslava Dubovského se silným týmem Weinhold Legal zajistí pokračování poskytování právních služeb nejvyšší kvality pro mnoho klientů.

Miroslav Dubovský spolupracoval během více než 20 let své profesní kariéry se zahraničními advokátními kancelářemi v Praze.

Věnuje se praxi především v oblasti fúzí a akvizic, včetně private equity a nemovitostí. Je uznávaným právníkem pro mezinárodní obchodní arbitráže. Jako transakční právník s rozsáhlými zkušenostmi poskytoval klientům právní poradenství při složitých vnitrostátních i přeshraničních transakcích v oblasti korporátního práva, finančního práva, práva nemovitostí a dále při řadě inovativních projektů včetně projektového financování a PPP projektů. Pravidelně také působí jako rozhodce.

6

CBRE Michal Bezděka • vedoucí oddělení Společnost CBRE, poskytovatel komerčních realitních služeb, oznámila změnu v pozici vedoucího oddělení industrial agency. Jeho vedoucím se stal Michal Bezděka, který působil ve společnosti CBRE jako senior industrial agent od roku 2011. Do CBRE přišel s bohatými projektovými zkušenostmi, které získal jako project manager of strategic projects v agentuře CzechInvest v Praze.

Ve funkci nahradí Filipa Kozáka, který odchází do firmy DHL do funkce director corporate real estate CEE.

Michal Bezděka je absolventem Fakulty sociálních věd UK a VŠE v Praze. Ovládá angličtinu, němčinu a ruštinu. Rád jezdí do práce na kole a ve volném čase se věnuje především rodině.

Tomasz Rogacz generální ředitel

Tomasz Rogacz (32), bývalý market manager ve společnosti McDonald’s Srbsko a Bosna a Hercegovina, se stal novým generálním ředitelem McDonald’s pro Českou republiku a Slovensko. Alexander Schramm, který oba trhy řídil více než dva roky, převezme pozici obchodního ředitele pro rozvoj licencovaných trhů v centrální divizi společnosti McDonald’s. Ke změně došlo 1. srpna 2014. Tomasz Rogacz zahájil kariéru ve firmě McDonald’s v Polsku v roce 2001 jako řadový zaměstnanec restaurace. Postupně se ve firemní hierarchii vypracoval na manažera restaurace v roce 2006. V letech 2010 až 2012 poskytoval podporu a pomoc polským franšízantům z pozice field service managera. Během posledních tří let působil v Bělehradě. Tomasz Rogacz je ženatý a má dceru. l

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Nvidia má nové GeForce pro notebooky, MX110 a MX130. Používají ale staré 28nm čipy
Psaní na displeji tažením a nová gesta při psaní rukou [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít