McDONALD’S ČR/SR

11. srpna 2014, 00:00 - redakce (spolecnost.euro@mf.cz)
11. srpna 2014, 00:00

Petr Vávra ředitel developmentu Společnost McDonald’s Česká republika a Slovensko oznamuje jmenování Petra Vávry (42) do pozice development directora pro oba trhy.

Petr Vávra zahájil kariéru v realitní agentuře Real Spektrum. Následně se stal součástí společnosti pro rozvoj a správu nákupních center v Evropě ECE Projektmanagement, kde zpočátku pracoval jako centre manager v nákupních centrech v Německu a v Česku. Po získání rozsáhlých provozních zkušeností byl jmenován do funkce development manager pro Česko a Slovensko. Naposledy pracoval jako property & asset manager ve společnosti Cushman & Wakefield, kde měl na starost realitní projekty v Maďarsku a České republice. Jaroslav Švehla, real estate manager pro Českou republiku, a Richard Boháč, development manager pro Slovensko, budou přímými podřízenými Petra Vávry a zůstanou i nadále hlavními kontaktními osobami odpovědnými za expanzi společnosti McDonald’s.

1 OČNÍ KLINIKA LEXUM Martin Fučík • primář operačních sálů MUDr. Martin Fučík se vrací do týmu oční kliniky Lexum. Od srpna 2014 působí jako primář operačních sálů a glaukomového centra. Martin Fučík patří mezi české oční mikrochirurgy s nejvyšším počtem provedených zákroků. Specializuje se na mikrochirurgii katarakty, refrakční nitrooční chirurgii, diagnostiku a léčbu glaukomu. V letech 1990 až 2003 pracoval na očním oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Od roku 2003 do roku 2009 působil na klinice Lexum a v letech 2010 až 2014 na klinice Gemini. Je členem České oftalmologické společnosti, České glaukomové společnosti a České lékařské komory. Je autorem řady odborných publikací a statí. Mezi jeho největší pracovní úspěchy patří vědecká stáž v Doheny Eye Institute v Los Angeles, chirurgická mise v africké Zambii a pracovní stáž na Novém Zélandu. Martin Fučík se kromě klientů v současné době nejvíce věnuje dvouletému synovi Kryštofovi. Rád jezdí na kole nejen na kliniku, občas si zahraje plážový volejbal a pravidelně se věnuje badmintonu. Tento sport pěstuje již od 17 let a největším jeho úspěchem bylo druhé místo na Masters Nového Zélandu.

2 HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Tomáš Varoščák • vedoucí advokát Tým česko-slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners rozšíří vedoucí advokát Tomáš Varoščák. Jeho specializací je obchodní právo, korporátní agenda a oblast fúzí a akvizic. Naposledy působil jako senior advokát v advokátní kanceláři Hogan Lovells. Tomáš Varoščák (36) se v advokacii pohybuje více než deset let. V minulosti působil také v kancelářích Linklaters a Kinstellar. Zúčastnil se řady transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících, dále poskytoval poradenství při vytváření společných podniků, a restrukturalizacích včetně přeměn společností. Poradenství poskytoval v oblasti strojírenství, energetických podniků, technologických společností a v sektoru služeb. Tomáš Varoščák vystudoval Právnickou fakultu UK, je členem České advokátní komory a hovoří anglicky a španělsky. Ve volném čase se nejraději věnuje sportovním aktivitám a rodině.

3 KNOWLIMITS GROUP Jan Plamínek • strategy director Novým strategy directorem komunikační agentury Knowlimits Group byl jmenován Jan Plamínek (44), který bude zodpovědný zejména za rozvoj klientského portfolia a koordinaci interních procesů. Jan Plamínek se v prostředí médií pohybuje od roku 1999, své zkušenosti sbíral ve vedoucích obchodních i publisherských pozicích vydavatelských domů, jako je Economia, Mladá fronta nebo Ringier, a v posledních letech také v agenturním prostředí. Jan Plamínek je ženatý, má syna a dceru. Ve volném čase se rád věnuje cestování, ideálně mimo obvyklé destinace. V těchto místech rád poznává běžný život, lokální gastronomii a zvyklosti.

4 PARTNERS FINANCIAL SERVICES Vladislava Cisarzová • členka představenstva Lada Kičmerová • členka představenstva Novými členkami představenstva společnosti Partners Financial Services se staly Vladislava Cisarzová, obchodní ředitelka, a Lada Kičmerová, ředitelka marketingu a PR. Rozšíření představenstva na sedm členů schválila valná hromada společnosti konaná 17. června 2014. Novými místopředsedy představenstva se stali Vít Mikolášek, ředitel právních služeb a compliance, a Petr Bartoš, ředitel operations. Vladislava Cisarzová se věnuje spolupráci s obchodními partnery, produktovému portfoliu a vede tým analytiků. Ve firmě Partners působí od roku 2008 jako obchodní ředitelka, v letech 2012 až 2013 také jako CEO Partners Polska. Je absolventkou vyšší odborné školy obchodně-právní. Pracovala ve společnosti IPB Real Investment, kde působila jako vedoucí oddělení pronájmů. Obchodní zkušenosti získala jako marketingová ředitelka a vedoucí oddělení pronájmů v aukční síni Naxos. Hovoří plynně polsky a anglicky a mezi její hlavní zájmy patří tanec. Je několikanásobnou mistryní České republiky v show dance a disponuje tituly z evropských a světových tanečních soutěží, které nasbírala mezi lety 1993 až 2000. Lada Kičmerová má na starost řízení reklamní kampaně společnosti, interní i mediální komunikaci a rozvoj marketingových a webových aktivit společnosti Partners. Jako ředitelka marketingu a PR působí od prosince 2011. Je absolventkou VŠE v Praze, Fakulty mezinárodního obchodu, a Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd, oboru žurnalistika a mediální studia. Od roku 2005 pracovala v deníku Lidové noviny, nejprve jako redaktorka a následně jako vedoucí rubriky o osobních financích. Do firmy Partners přišla v roce 2009 v roli tiskové mluvčí. Hovoří anglicky, německy a francouzsky a ve volném čase se věnuje zejména cestování, sportu (squash, běhání) a filmům.

5 IMPER CZ Jaroslav Holý • marketingový manažer Společnost Imper CZ, jež se zabývá vytvářením databází a vývojem webových aplikací, ve svých řadách přivítala marketingového manažera Jaroslava Holého. Před nástupem do firmy Imper CZ působil Jaroslav Holý (34) dlouhodobě v marketingovém oddělení společnosti ADC Blackfire Entertainment, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem hraček a licenčních produktů pro děti. Svou kariéru zde zahájil v roce 2001 jako asistent marketingového oddělení, na počátku roku 2004 se stal ředitelem marketingového oddělení a v této pozici setrval až do letošního dubna. Jaroslav Holý vystudoval MBA na Business School Netherlands. S partnerkou a dcerou žije v Praze. Mezi jeho koníčky patří sport, cestování, četba a jachting.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Tento pátek bude svátek
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Nvidia má nové GeForce pro notebooky, MX110 a MX130. Používají ale staré 28nm čipy
Psaní na displeji tažením a nová gesta při psaní rukou [Windows Insider]
Začalo testování Opery 51. Už nezapomíná, které weby jste si připnuli
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít