Luxus i na levém břehu - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Luxus i na levém břehu

, Hana Boříková,
Luxus i na levém břehu
Zdroj: Euro.cz

Top Hotel Praha

PRAHA (bor) – Po stavbě kongresové haly, která byla otevřena letos v únoru, chystá vedení Top Hotelu Praha další realitní investici. Management se rozhodl koupit nemovitost a pořídit chodovskému hotelu „sourozence“ v blízkosti centra města. Nové čtyřhvězdičkové zařízení vznikne v Peroutkově ulici v Praze 5 z bývalého hotelu a ubytovny. Hotel ve vilové čtvrti nabídne stejný standard jako „mateřský“ na Praze 4. Současný objekt čeká rozsáhlá rekonstrukce za zhruba 120 milionů korun. Přestavba bude zahrnovat kompletní změnu interiéru a propojení dvou nynějších budov.
Už v březnu příštího roku by mělo začít v novém hotelu fungovat tři sta pokojů, tři restaurace a dva konferenční sály. „Byla to výhodná investice. S dostavbou kongresové haly se nám rozrostla klientela. Už nyní máme obsazenost Top Hotelu 70 procent,“ řekla týdeníku EURO Marta Šnoblová, ředitelka Top Hotelu Praha. Jak dodala, myšlence vytvoření hotelové sítě se nebrání.
Top Hotel Praha nabízí v Praze 4 více než tisíc pokojů. Jeho komplex s rozlohou zhruba devíti hektarů patří k nejrozsáhlejším hotelovým areálům v Evropě. Největší poslední investicí je stavba kongresové haly zhruba za 150 milionů korun.