Lucie Bányaiová, Lucie Vožehová, Alena Bányaiová - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Lucie Bányaiová, Lucie Vožehová, Alena Bányaiová

, mgr. Rita Kindlerová,
Lucie Bányaiová, Lucie Vožehová, Alena Bányaiová
Zdroj: Euro.cz

Bányaiová Vožehová mgr.

partnerky
V červnu zahájila svou činnost nová advokátní kancelář Bányaiová Vožehová. Zakladatelky advokátní kanceláře jsou Lucie Bányaiová a Lucie Vožehová.
Lucie Bányaiová působila v mezinárodních advokátních kancelářích Altheimer & Gray a Salans. Je členkou České advokátní komory a podílí se jako externistka na Právnické fakultě UK v Praze na seminářích z mezinárodního práva. Bányaiová je zapsána na seznamu rozhodců Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Hovoří česky, anglicky a francouzsky.
Lucie Vožehová působila rovněž v mezinárodních advokátních kancelářích Altheimer & Gray a Salans. Hovoří česky a anglicky.
Alena Bányaiová pracovala také jako partnerka mezinárodních kanceláří Altheimer & Gray a Salans. Působí jako rozhodce Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR a je členkou předsednictva Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Je aktivní i v oblasti legislativy, v letech 2004 až 2006 byla členkou Legislativní rady vlády ČR a v současnosti působí jako členka Komise pro soukromé právo Legislativní rady vlády ČR. Přednáší obchodní právo na Právnické fakultě UK. Hovoří česky a anglicky.