light společnost

20. ledna 2014, 00:00 -
20. ledna 2014, 00:00

MASTERCARD Osm výjimečných projektů Společnost MasterCard ocenila výjimečné počiny v platebních kartách za rok 2013. Slavnostní setkání se konalo 9. ledna v La Fabrice a součástí programu bylo vystoupení souboru Cirk La Putyka. Vítězné trofeje si odnesly firmy ČSOB, Česká spořitelna, Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Telefónica, T-Mobile a Expensa. Na závěr byl pokřtěn kalendář MasterCard, nafotil Robert Vano. Zleva: Martina Piskorová, marketingová ředitelka MasterCard pro ČR a SR; Roman Kotlán, výkonný ředitel Sdružení pro bankovní karty; Robert Vano a Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard pro ČR a SR.

LBBW BANK CZ Neformálně a s humorem V závěru roku pozvala LBBW Bank CZ své klienty individuálního a korporátního bankovnictví, hypoteční makléře a obchodní partnery do divadla v Plzni. V Měšťanské besedě hostovalo Divadlo Kalich s komedií Petra Abrahama Moje hra, odkrývající s nadhledem a upřímností zákoutí vztahu muže a ženy. Program hosty pobavil a zároveň umožnil neformální setkání nad sklenicí vína v noblesním Primátorském salonku. Nejen o 13. komnatě vztahů debatovali externí partnerka Eva Hrušková (vlevo se synem) s Borisem Čuchranem, členem představenstva LBBW Bank, a Petrem Kolovrátníkem, ředitelem LBBW Bank v Plzni.

JOSEF DRESSLER Škola kola Tři stovky hostů přišly popřát úspěch knize, kterou napsal dvojnásobný mistr světa v biketrialu a nejzkušenější český učitel jízdy na kole Josef Dressler (na snímku zcela vlevo) a kterou svými fotografiemi populárních osobností doprovodila Markéta Navrátilová. Křestem s vtipem provedl herec Tomáš Hanák a o svých zážitcích z focení vyprávěli režisér Jakub Kohák a moderátor Martin Veselovský. Všichni tři jsou společně s další desítkou inspirativních osobností Josefovými žáky a v knize se učí základní i pokročilé jízdní dovednosti a také předvádějí nejčastější chyby většiny cyklistů.

RAIFFEISENBANK Začínali ve dvou pobočkách Raiffeisenbank oslavila 20 let na českém trhu slavnostním setkáním s významnými firemními a privátními klienty na pražském Žofíně. Prosincový večer za účasti vrcholných představitelů banky i vedení rakouské mateřské společnosti připomněl hlavní úspěchy působení v Česku. Z banky s 39 zaměstnanci a dvěma pobočkami vyrostla firma zaměstnávající více než tři tisíce lidí, spravující aktiva za téměř 200 miliard korun a obsluhující klienty ve 123 pobočkách. Vrcholem večera bylo společné vystoupení Marty Kubišové a Anety Langerové, na snímku s ředitelem firemního bankovnictví Rudolfem Rabiňákem.

CFO CLUB Do Soči nebo na Letnou Předvánoční setkání Klubu finančních ředitelů se konalo pod patronací společnosti RWE v prostorách Hotelu Bohemia v Praze. Nad tématem nastávající zimní olympiády se v moderované diskusi zamýšlel předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. Hovořilo se o organizačním a finančním zajištění olympiády, bezpečnostních opatřeních a o projektu Olympijský park Soči – Letná 2014. Diskuse se zúčastnili (zleva): Martin Chalupský, head of PR & press services, RWE ČR; Martin Herrmann, CEO, RWE ČR; Jiří Kejval, předseda ČOV, a Dean Brabec, prezident CFO Clubu, managing partner CEE, Arthur D. Little.

EFFECTIX. COM Pokračují s jasnou vizí Společnost Effectix.com, která na českém trhu nabízí služby v oblasti internetového marketingu, oslavila své páté narozeniny. V loňském roce firma prošla změnami, došlo k reorganizaci struktury a k navýšení podílu investora Ondřeje Tomka, který se stal majoritním vlastníkem. Do nového letopočtu vstoupila posílena a s jasnou vizí, jak pomoci maximalizovat prodeje malých, středních i velkých podniků. Effectix posílí svoje regionální zastoupení, připravuje nové prodejní kanály a produkty. Na fotografii je Kateřina Holnová, CEO společnosti Effectix.com, před slavnostním rozkrojením dortu.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
Auta
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber…
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Technologie
Dostupnost šestijader Coffee Lake se asi zlepší v půli prosince, Intel spustí další linku
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Google Maps budou přehlednější. Navíc se přizpůsobí chodcům i řidičům
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít