Light - Lidé a podniky - přestupy

30. října 2017, 00:00 -
30. října 2017, 00:00

E. ON Tomáš Bělohoubek • COO Jana Hrabětová • vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti Tomáš Brych • vedoucí oddělení marketingové komunikace

Tomáš Bělohoubek (41) bude ve své funkci jednatele a chief operating officera zodpovědný především za Středisko služeb zákazníkům, skupinový program zaměřený na operational excellence a dále pak za oblast změn firemní kultury. Před příchodem do společnosti pracoval pět let v oddělení business development české pobočky T-Systems, dceřiné firmě Deutsche Telekom. Poté působil téměř deset let v konzultační firmě Detecon International. Jana Hrabětová převzala funkci vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti. K jejím hlavním úkolům bude patřit především rozvoj a řízení projektů v oblasti zákaznické zkušenosti.

Hrabětová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově. Po ukončení studia pracovala v Accenture Prague a následně v další poradenské společnosti A. T. Kearney. Dva roky působila v energetické skupině MVV Energie CZ jako ředitelka strategie a rozvoje skupiny. Tomáš Brych byl jmenován novým vedoucím oddělení marketingové komunikace. V oblasti marketingu se pohybuje už přes dvacet let – vedl například marketingovou komunikaci Air Bank či ČSOB a letité zkušenosti má také s řízením značky mobilního operátora T-Mobile.

PwC Legal Ondřej Řitička • advokát

Ondřej Řitička posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako advokát. Specializuje se na korporátní právo, zahraniční a domácí akvizice a právo nemovitostní. Během své praxe poskytoval poradenství společnostem a privátním fondům při akvizicích a investicích.

Věnoval se také sporné agendě včetně sporů nemovitostních a veřejným zakázkám týkajícím se zdravotnických a bezpečnostních technologií. Ondřej Řitička absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Je členem České advokátní komory. Hovoří plynně anglicky a německy.

Crowe Horwath Czech Republic Petra Štogrová Jedličková • country manager

Poradenskou společnost Crowe Horwath Czech Republic v létě posílila Petra Štogrová Jedličková, která přišla do pozice country managera. Ve společnosti má zodpovědnost za další růst a rozvoj firmy, inovace a veškeré obchodní aktivity. Petra Štogrová Jedličková má dlouholeté manažerské zkušenosti. Od roku 2011 vedla business development a inovace v poradenské společnosti PwC. Na starost měla inovační program a aktivity, zabývala se spoluprací s univerzitami a startupy a realizovala workshopy. Zároveň patří mezi zakladatele společnosti Navreme Boheme, ve které působila před nástupem do PwC. Zde získala mimo jiné zkušenosti s přípravou a řízením projektů financovaných EU. Vedle toho byla také odbornou asistentkou na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde zároveň vedla program Studia nových médií.

AeskuLab Radka Fišerová • provozní ředitelka

Společnost AeskuLab posílila svůj manažerský tým, v pozici provozní ředitelky působí nově Radka Fišerová. Studovala na University of Calgary. Pracovní zkušenosti získala převážně v bankovnictví, konkrétně ve Sberbank či Raiffeisenbank jako head of banking operations, facility management, procurement. Bohatou profesní praxi má i z poradenské firmy Deloitte, kde se věnovala projektům z oblasti obchodu, klientského servisu a administrativy. Ve společnosti AeskuLab má na starost celé provozní oddělení, tedy řízení laboratorního provozu v rámci České republiky. Do jejího týmu patří také kolegové z oddělení facility a management kvality. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině, má dvě děti. Pokud vyjde čas, ráda si přečte dobrou knížku. David Slabík, který dosud pozici provozního ředitele zastával, působí v nové pozici ředitele pro laboratorní diagnostiku.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Jak se mění zálohy na zdravotním a sociálním u OSVČ a OBZP v roce 2019?
Nechat se zaměstnat, nebo zaměstnávat?
Jak musíte zadat platební příkazy, aby to došlo do konce roku?
Jezdíte na vánoční trhy do zahraničí bezpečně?
Jak si spočítat daně u spolupracující manželky
Auta
Co se stane, když za jízdy zmáčknete tlačítko parkovací…
Proč stupnice tachometru tak moc přesahují skutečnou maximální rychlost auta?
Automobilky musí do roku 2030 nakonec snížit emise CO2 o 37,5 %. Těšte se na elektromobily
Retro test Škoda 1203: Československá legenda slaví půl století!
Tipy na nejvýhodnější smartphony: rychlík, prcek i bezrámečkový krasavec
Technologie
Výzkum potenciálu rozvoje umělé inteligence v České republice poukazuje na možné problémy
Odemčené 28jádro Intel Xeon W-3175X už jde do prodeje, stojí přes sto tisíc
Živnostníci všech bank si nově mohou u MONETA Money Bank sjednat kreditní kartu plně on-line
Huawei a ZTE jsou prý hrozbou i pro Česko, varuje úřad
Tumblr vyhnal porno. Uspokojil Apple, nepotěšil minoritní skupiny
Hry pro příležitostné hráče