Light - Lidé a podniky - přestupy

30. října 2017, 00:00 -
30. října 2017, 00:00

E. ON Tomáš Bělohoubek • COO Jana Hrabětová • vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti Tomáš Brych • vedoucí oddělení marketingové komunikace

Tomáš Bělohoubek (41) bude ve své funkci jednatele a chief operating officera zodpovědný především za Středisko služeb zákazníkům, skupinový program zaměřený na operational excellence a dále pak za oblast změn firemní kultury. Před příchodem do společnosti pracoval pět let v oddělení business development české pobočky T-Systems, dceřiné firmě Deutsche Telekom. Poté působil téměř deset let v konzultační firmě Detecon International. Jana Hrabětová převzala funkci vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti. K jejím hlavním úkolům bude patřit především rozvoj a řízení projektů v oblasti zákaznické zkušenosti.

Hrabětová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově. Po ukončení studia pracovala v Accenture Prague a následně v další poradenské společnosti A. T. Kearney. Dva roky působila v energetické skupině MVV Energie CZ jako ředitelka strategie a rozvoje skupiny. Tomáš Brych byl jmenován novým vedoucím oddělení marketingové komunikace. V oblasti marketingu se pohybuje už přes dvacet let – vedl například marketingovou komunikaci Air Bank či ČSOB a letité zkušenosti má také s řízením značky mobilního operátora T-Mobile.

PwC Legal Ondřej Řitička • advokát

Ondřej Řitička posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako advokát. Specializuje se na korporátní právo, zahraniční a domácí akvizice a právo nemovitostní. Během své praxe poskytoval poradenství společnostem a privátním fondům při akvizicích a investicích.

Věnoval se také sporné agendě včetně sporů nemovitostních a veřejným zakázkám týkajícím se zdravotnických a bezpečnostních technologií. Ondřej Řitička absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Je členem České advokátní komory. Hovoří plynně anglicky a německy.

Crowe Horwath Czech Republic Petra Štogrová Jedličková • country manager

Poradenskou společnost Crowe Horwath Czech Republic v létě posílila Petra Štogrová Jedličková, která přišla do pozice country managera. Ve společnosti má zodpovědnost za další růst a rozvoj firmy, inovace a veškeré obchodní aktivity. Petra Štogrová Jedličková má dlouholeté manažerské zkušenosti. Od roku 2011 vedla business development a inovace v poradenské společnosti PwC. Na starost měla inovační program a aktivity, zabývala se spoluprací s univerzitami a startupy a realizovala workshopy. Zároveň patří mezi zakladatele společnosti Navreme Boheme, ve které působila před nástupem do PwC. Zde získala mimo jiné zkušenosti s přípravou a řízením projektů financovaných EU. Vedle toho byla také odbornou asistentkou na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde zároveň vedla program Studia nových médií.

AeskuLab Radka Fišerová • provozní ředitelka

Společnost AeskuLab posílila svůj manažerský tým, v pozici provozní ředitelky působí nově Radka Fišerová. Studovala na University of Calgary. Pracovní zkušenosti získala převážně v bankovnictví, konkrétně ve Sberbank či Raiffeisenbank jako head of banking operations, facility management, procurement. Bohatou profesní praxi má i z poradenské firmy Deloitte, kde se věnovala projektům z oblasti obchodu, klientského servisu a administrativy. Ve společnosti AeskuLab má na starost celé provozní oddělení, tedy řízení laboratorního provozu v rámci České republiky. Do jejího týmu patří také kolegové z oddělení facility a management kvality. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině, má dvě děti. Pokud vyjde čas, ráda si přečte dobrou knížku. David Slabík, který dosud pozici provozního ředitele zastával, působí v nové pozici ředitele pro laboratorní diagnostiku.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jaké příjmy jsou v penzi daňově výhodné?
Kdy vzroste rodičovská? O kolik? A koho se zvýšení bude týkat?
Kam do aquaparku? 2. díl: srovnání cen vstupného
Hospodařit s penězi bychom měli učit děti co nejdříve
Máte rádi adrenalin? Pak platí: připojištění nutné
Auta
Nissan GT-R nové generace získává obrysy. Bude to prý…
BMW X5 M vypadá na Nürburgringu během testování hodně nazlobeně
Retro: Škoda Felicia vznikala ještě za socialismu. Dodnes mnohým spolehlivě slouží
Práva poškozených při dopravní nehodě: Spolujízda s opilým řidičem
Pět nejčastějších omylů a mýtů o ojetinách značky Škoda
Technologie
Ochrana proti Spectru je aktivní v 99 % instalací Chromu 67. Ten si žádá až o 13 % více paměti
Fio banka by již brzy měla nabídnout mobilní platby Google Pay
Aquantia uvádí vlastní multigigabitové síťovky pro hráče, mají prioritizační software
Skrytý vtípek v prohlížeči Seznamu. Jak si zahrát Hada?
Adobe pomůže Applu. Vydá plnohodnotný Photoshop pro iPady
Hry pro příležitostné hráče