Light - Lidé a podniky - přestupy

30. října 2017, 00:00 -
30. října 2017, 00:00

E. ON Tomáš Bělohoubek • COO Jana Hrabětová • vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti Tomáš Brych • vedoucí oddělení marketingové komunikace

Tomáš Bělohoubek (41) bude ve své funkci jednatele a chief operating officera zodpovědný především za Středisko služeb zákazníkům, skupinový program zaměřený na operational excellence a dále pak za oblast změn firemní kultury. Před příchodem do společnosti pracoval pět let v oddělení business development české pobočky T-Systems, dceřiné firmě Deutsche Telekom. Poté působil téměř deset let v konzultační firmě Detecon International. Jana Hrabětová převzala funkci vedoucí oddělení Rozvoj trhu a společnosti. K jejím hlavním úkolům bude patřit především rozvoj a řízení projektů v oblasti zákaznické zkušenosti.

Hrabětová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově. Po ukončení studia pracovala v Accenture Prague a následně v další poradenské společnosti A. T. Kearney. Dva roky působila v energetické skupině MVV Energie CZ jako ředitelka strategie a rozvoje skupiny. Tomáš Brych byl jmenován novým vedoucím oddělení marketingové komunikace. V oblasti marketingu se pohybuje už přes dvacet let – vedl například marketingovou komunikaci Air Bank či ČSOB a letité zkušenosti má také s řízením značky mobilního operátora T-Mobile.

PwC Legal Ondřej Řitička • advokát

Ondřej Řitička posiluje tým mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal jako advokát. Specializuje se na korporátní právo, zahraniční a domácí akvizice a právo nemovitostní. Během své praxe poskytoval poradenství společnostem a privátním fondům při akvizicích a investicích.

Věnoval se také sporné agendě včetně sporů nemovitostních a veřejným zakázkám týkajícím se zdravotnických a bezpečnostních technologií. Ondřej Řitička absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity a Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Je členem České advokátní komory. Hovoří plynně anglicky a německy.

Crowe Horwath Czech Republic Petra Štogrová Jedličková • country manager

Poradenskou společnost Crowe Horwath Czech Republic v létě posílila Petra Štogrová Jedličková, která přišla do pozice country managera. Ve společnosti má zodpovědnost za další růst a rozvoj firmy, inovace a veškeré obchodní aktivity. Petra Štogrová Jedličková má dlouholeté manažerské zkušenosti. Od roku 2011 vedla business development a inovace v poradenské společnosti PwC. Na starost měla inovační program a aktivity, zabývala se spoluprací s univerzitami a startupy a realizovala workshopy. Zároveň patří mezi zakladatele společnosti Navreme Boheme, ve které působila před nástupem do PwC. Zde získala mimo jiné zkušenosti s přípravou a řízením projektů financovaných EU. Vedle toho byla také odbornou asistentkou na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde zároveň vedla program Studia nových médií.

AeskuLab Radka Fišerová • provozní ředitelka

Společnost AeskuLab posílila svůj manažerský tým, v pozici provozní ředitelky působí nově Radka Fišerová. Studovala na University of Calgary. Pracovní zkušenosti získala převážně v bankovnictví, konkrétně ve Sberbank či Raiffeisenbank jako head of banking operations, facility management, procurement. Bohatou profesní praxi má i z poradenské firmy Deloitte, kde se věnovala projektům z oblasti obchodu, klientského servisu a administrativy. Ve společnosti AeskuLab má na starost celé provozní oddělení, tedy řízení laboratorního provozu v rámci České republiky. Do jejího týmu patří také kolegové z oddělení facility a management kvality. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině, má dvě děti. Pokud vyjde čas, ráda si přečte dobrou knížku. David Slabík, který dosud pozici provozního ředitele zastával, působí v nové pozici ředitele pro laboratorní diagnostiku.


Čtěte také

 Huawei, ilustrační foto

Firmu Huawei financují čínská rozvědka a armáda, tvrdí americká CIA

Americká tajná služba se domnívá, že čínskou společnost Huawei Technology financují…

před 6 hodinami

 Ilustrace k eseji O umění referenda

Esej: O umění referenda

Kdysi důvěryhodný nástroj přímé demokracie se proměnil v bič na příčetné politiky, kteří…

před 6 hodinami

Ilustrační foto

CS Fondy podvacáté: čtyřicet tisíc podílníků může znovu přijít o peníze

Spor o vytunelované CS Fondy se po dvaceti letech dostává do absurdní fáze. Padla vůbec…

před 7 hodinami

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

ve spolupráci s
  • Koruna se letos výrazně pod 25 CZK/EUR nepodívá

  • Dilema, které řeší každoročně tisíce dovolenkářů. Je…

  • Opce jsou pro toho, kdo si rád nechává zadní vrátka…

  • Strašák jménem volatilita

  • Posíláte peníze po Evropě a chcete se vyhnout vysokým…

  • Online platby, reklamace a clo. Co nepodcenit při nákupu…

  • Připsání zahraniční platby v řádu minut? Jde to!

  • Začnou přibývat nezaměstnaní?

  • Jak to, že většina prognóz loni nevyšla?

Finance
Přejeme krásné Velikonoce
Našel bitcoin již svoje dno?
Je lepší se pojistit proti vodě, nebo proti ohni?
Když pojistit, tak proti zlomené noze. Nebo?
Dodavatelé elektřiny ovládají on-line svět. Co vyřídíte přes počítač nebo mobil?
Auta
Čtvrtý do hry: Toyota ProAce City
Stinger začne driftovat. Kia představila speciální verzi GTS opatřenou režimem Drift
Kvíz: Uhodnete, ve kterých autech se poprvé objevily tyto vynálezy?
Vyzkoušeli jsme Bureko 6×6: Jak jezdí nové monstrum z Českých Budějovic?
Test letních pneumatik o rozměru 205/55 R16. Která je nejlepší?
Hry pro příležitostné hráče