lidé a podniky

08. února 2016, 00:00 -
08. února 2016, 00:00

1 Eset David Krištof • manažer online marketingu Pavel Matějíček • manažer technické podpory Společnost Eset oznámila jmenování nových manažerů pro online marketing a technickou podporu v České republice.

David Krištof (30) nově zastává pozici manažera online marketingu. Do jeho kompetence spadá koordinace online marketingových aktivit české pobočky Eset, zahrnující především správu webových stránek a elektronického obchodu, PPC kampaně, SEO, sociální média a e-mail marketing. Krištof vystudoval fyziku a výpočetní techniku na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.

Do společnosti Eset nastoupil v roce 2012 jako specialista na webdesign. Je ženatý a mezi jeho koníčky patří běh, cyklistika, cestování, film a moderní technologie.

Pavel Matějíček (30) byl povýšen do pozice manažera technické podpory Eset. Jeho úkolem bude udržet standard technické podpory, posilovat individuální specializaci jednotlivých technických pracovníků a vytvořit nový vzdělávací a certifikační systém pro partnerskou síť. Matějíček do společnosti Eset nastoupil v roce 2012 jako specialista technické podpory. Je ženatý, očekává narození druhého potomka a ve volném čase se věnuje geocachingu, cestování, počítačovým a deskovým hrám.

2

LINET GROUP Rolf Pekař • obchodní ředitel Výrobce zdravotnických lůžek Linet Group obsadil do pozice globálního obchodního ředitele pro export segmentu nemocničních lůžek Rolfa Pekaře. Pekař se 13 let věnoval rozvoji obchodu a řízení poboček společnosti Cegedim, světového poskytovatele CRM řešení a databázových služeb pro segment „life science“. Působil v oblasti střední Evropy, Latinské Ameriky a Asie. V Linetu bude zodpovědný za vedení regionálních týmů a obchodní strategii zaměřenou na rychle rostoucí trhy v Latinské Americe, na Středním východu, v Asii a Pacifiku a také za trhy ve střední a východní Evropě včetně České republiky a Slovenska.

3

CBRE Richard Curran • generální ředitel Clare Sheilsová • vedoucí oddělení oceňování CEE Bert Hesselink • business development director Pavel Klimeš • senior director asset services Společnost CBRE působící v sektoru komerčních realitních služeb jmenovala nejvyšší vedení. Působí v něm Richard Curran, Clare Sheilsová, Bert Hesselink a Pavel Klimeš.

Richard Curran je generálním ředitelem CBRE Česká republika s více než osmnáctiletými zkušenostmi na českém trhu komerčních nemovitostí. Do české pobočky CBRE nastoupil v roce 2004 a od roku 2008 ji vede v pozici generálního ředitele. Curran se nyní zaměřuje zejména na kapitálové trhy a poskytuje poradenství v oblasti investic, developmentu a pronájmů klientům CBRE.

Clare Sheilsová je vedoucí oddělení oceňování české pobočky CBRE a řídí také aktivity dalších 13 zemí regionu střední a východní Evropy. Sheilsová zahájila svou profesní kariéru jako certifikovaná znalkyně v oblasti realit ve Velké Británii a má přes 12 let zkušeností s oceňováním všech typů aktiv pro řadu českých i mezinárodních společností. Od svého nástupu do CBRE v roce 2013 se jako vedoucí oddělení oceňování zaměřila na business development. Bert Hesselink pracuje v CBRE jako business development director. Má více než patnáctiletou praxi v oblasti komerčních realit v České republice a Nizozemsku. Je zodpovědný za optimalizaci platformy pro poskytování integrovaných služeb, která pomáhá klien tům CBRE transformovat své nemovitosti v konkurenční výhodu a podporu pro hlavní účel jejich podnikání. Je předsedou realit ního výboru Americké obchodní komory.

Pavel Klimeš působí v CBRE v pozici senior director asset services. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a má více než třicetiletou praxi na trhu s nemovitostmi. V CBRE (dříve EMCM) působí šestnáct let. Od roku 2000 byl zodpovědný za provozní služby EMCM v České republice a na Slovensku a v roce 2007 byl jmenován jejím výkonným ředitelem. Klimeš je zodpovědný za správu maloobchodních nemovitostí a od roku 2015 je též zodpovědný za správu kancelářských a logistických nemovitostí.

4

OBERMEYER HELIKA Radomír Němeček • obchodní a marketingový ředitel Architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika přijala do funkce obchodního a marketingového ředitele Radomíra Němečka, který zde uplatní své zkušenosti nabyté za 23 let působení na realitním a developerském trhu. Bude zodpovědný za vedení obchodního a marketingového týmu a za jednání s klíčovými klienty. Na starost bude mít mimo jiné získávání nových zakázek a posílení značky Obermeyer v Česku a na Slovensku.

V nové funkci Radomír Němeček zúročí svou dlouholetou praxi ve vedoucích pozicích poradenských a developerských společností, mezi něž patří realitní kancelář Ryden/ Knight Frank, poradenská společnost CBRE či mezinárodní developerská společnost TriGranit, kde měl na starost mimo jiné marketing a pronájmy pražského kancelářského komplexu Luxembourg Plaza a následně založení a řízení developerského týmu v bratislavské pobočce. Na začátku roku 2009 se Radomír Němeček přesunul zpět do Prahy, kde se věnoval realitnímu poradenství. Od října 2010 pracoval jako generální ředitel rezidenčního projektu Central Park Praha. Vystudoval Institut oceňování majetku při VŠE v Praze.

Je jedním ze zakládajících členů Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

5

tPA HORWAtH Jan Soška • partner Řadu partnerů společnosti TPA Horwath v lednu rozšířil Jan Soška. Do nové pozice přechází z daňového oddělení. Jan Soška začal ve společnosti TPA Horwath působit již v roce 1999, ještě jako student VŠE Praha, v pozici asistenta auditorského oddělení. Po roce přestoupil do oddělení daňového poradenství. Od roku 2003 vykonával funkci senior manažera. Soška je odborníkem na mezinárodní zdanění, převodní ceny, daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby, na daňovou due diligence a na transakční poradenství. Je absolventem VŠE Praha a postgraduálního studia mezinárodního zdanění na Wirtschaftsuniversität Wien (LL. M.). Daňovým poradcem je od roku 1999. Je členem Komory daňových poradců České republiky, aktivně se zapojuje do činnosti Sekce mezinárodního zdanění a cla.

6

DARAMIs MANAGEMENt Martin Vachek • výkonný ředitel Martin Vachek, který v developerské společnosti Daramis od listopadu 2013 zastával pozici ředitele marketingu a prodeje, nyní zastává také funkci výkonného ředitele společnosti Daramis Management. V rámci nové funkce bude mít na starost veškeré aktivity společnosti týkající se rezidenčních a komerčních projektů a projektového managementu.

V portfoliu developerské skupiny Daramis jsou například rezidenční projekty Beranka, Zelené Město 2, Karlín Park nebo komplex Marina Island. Do kompetence Martina Vachka nově spadají také komerční projekty Šárka Business Park, Kodaňská Offi ce Centre a Lavender Offi ce Building.

Vachek je absolventem Právnické fakulty Karlovy Univerzity v Praze. Po studiích pracoval v advokátních kancelářích Peterka, Leuchterová & partners a Kříž a Bělina. Poté působil ve společnosti Bestsport jako ředitel právního oddělení. Zkušenosti z oblasti developmentu získával od roku 2008 v developerské společnosti Lighthouse Group, kde působil do roku 2013 ve funkci ředitele marketingu a prodeje. Hovoří anglicky, francouzsky a rusky.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Jak prověřit (nejen investiční) firmu, která se vám nezdá
Dlužíte na zdravotním pojištění? Co dělat? Ošetří vás lékař?
Jak se nenechat nachytat na internetu
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Bez LTE, zato s Wi-Fi. Praha nabídne v metru bezplatný internet
Intel dává k procesorům Core i7-7700K a i7-6700K zadarmo dvě hry. Slevy zatím ne
Levnější smartphony budou zase o kus lepší. Díky Snapdragonu 636
Špičková výbava za hubičku. Archos Diamond Omega je nejlevnější mobil se Snapdragonem 835
Intel chystá kvantové počítače. S centrem QuTech vyrobili 17 qubitů na jednom čipu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít