lidé a podniky

01. prosince 2014, 00:00 -
01. prosince 2014, 00:00

ARCELORMITTAL ENGINEERING PRODUCTS OSTRAVA Ronjey Banerjjee ředitel

dceřiné společnosti huti ArcelorMittal Ostrava, závodu ArcelorMittal Engineering Products Ostrava (AMEPO), se stal Ronjey Banerjjee. Ve funkci nahradil Zdeňka Fluxu, který odešel do důchodu.

Ronjey Banerjjee (33) nastoupil do firmy ArcelorMittal Ostrava v září 2004 jako specialista technického rozvoje v oddělení technického rozvoje a ekologie. O čtyři roky později se stal vedoucím oddělení řízení projektů na úseku investic.

Roku 2010 přešel do Polska, kde měl na starost ekonomický útvar divize BD East skupiny ArcelorMittal. Letos v srpnu se stal jednatelem podniku ArcelorMittal Engineering Products Ostrava a 3. října byl jmenován ředitelem společnosti. Ronjey Banerjjee se narodil v indické Kalkatě. Je držitelem bakalářského titulu z Univerzity Dr. B. R. Ambedkara v Indii v oboru strojírenská výroba a magisterského titulu z Univerzity ve Warwicku ve Velké Británii v oboru management ve strojírenství. Je členem londýnského Institutu strojírenství a technologie. l 1

SODEXO BENEFITY Klaudia Tóthová • marketingová ředitelka Klaudia Tóthová (46) se stala marketingovou ředitelkou společnosti Sodexo Benefity. Nahradila Tomáše Kopřivu, který byl v říjnu jmenován ředitelem nově zřízeného úseku business development.

Klaudia Tóthová přichází do firmy Sodexo ze společnosti MasterCard Advisors, kde působila jako konzultant pro oblast zvýšení profitability, obchodní strategie, životního cyklu klientů a online projektů.

Předtím pracovala jako marketingová a obchodní ředitelka ve firmě Sense Progress, v Direct Pojišťovně byla zodpovědná za komplexní řízení komunikačních aktivit. Před příchodem do Direct Pojišťovny pracovala Klaudia Tóthová ve společnosti MasterCard Europe v několika vedoucích pozicích a také v České spořitelně jako manažerka produktového marketingu.

Mezi její koníčky patří cestování, fotografování nebo péče o květiny. Vedle angličtiny hovoří rusky a maďarsky.

2

TÉTRIS Marie Vlčková • architektka Marie Vlčková nastupuje jako architektka do týmu společnosti Tétris v České republice.

Zodpovídá za přípravu návrhů, architektonických studií, design interiérů a přípravu projektové dokumentace. Poskytuje také konzultační a poradenské služby v oblasti architektury a interiérového designu. V současné době pracuje pro klienty, jako jsou ABB, Vilímková, Dudák & Partners, magazín Reportér a další.

Před nástupem do společnosti Tétris pracovala Marie Vlčková jako architektka pro FTCA architects & associates ve španělské Seville. Podílela se na architektonických návrzích a přípravě projektové dokumentace pro Mazagonia Hotel ve městě Mazagon ve Španělsku. Jako architektka působila také v architektonických studiích Profix, Atelier Habina a studio Libre. Vystudovala VUT v Brně, kde získala magisterský titul v oboru architektura a urbanismus. Mluví plynně česky, anglicky a také španělsky. Mezi její koníčky patří sport a literatura.

3

COLLIERS INTERNATIONAL ČR Marcel Kolesár • vedoucí oddělení Jan Zadražil • associate director Michaela Křikavová • senior associate Společnost Colliers International jmenovala Marcela Kolesára do pozice director, vedoucí oddělení oceňování nemovitostí a poradenství. Zároveň v rámci české pobočky společnost Colliers povýšila Jana Zadražila do funkce associate director a Michaelu Křikavovou do pozice senior associate, oba v oddělení oceňování nemovitostí a poradenství.

Marcel Kolesár se věnuje komerčnímu realitnímu trhu více než devět let. Má rozsáhlé zkušenosti v oceňování a poskytování poradenských služeb pro banky, nemovitostní fondy, investory, developery a vlastníky nemovitostí v Česku i na Slovensku. V minulosti koordinoval několik procesů oceňování v regionu střední a východní Evropy. KariéŘeditelem ru v realitním sektoru započal v roce 2005 jako výzkumník ve společnosti CBRE a v roce 2007 se přesunul do oddělení oceňování. Do firmy Colliers International nastoupil v říjnu letošního roku. Je držitelem titulu Bc. v oboru finance a MSc. v realitních investicích a managementu. Je členem Královského institutu kvalifi kovaných odhadců (MRICS).

Jan Zadražil působí ve společnosti Colliers International od roku 2012 a doposud pracoval jako senior associate. Do nové funkce associate directora vstupuje s 13letými zkušenostmi v nemovitostním sektoru a oceňování v České republice. Kariéru zahájil v roce 2000 ve společnosti King Sturge. Později se přesunul do stavebního sektoru, kde pracoval pro společnosti Mayfi led a GE Real Estate.

V roce 2010 se vrátil k oceňování. Jan Zadražil vystudoval oceňování nemovitostí na VŠE v Praze a je držitelem titulu MSc. v ekonomii a managementu. V roce 2010 byl kvalifi kován diplomovaným znalcem a je členem MRICS.

Michaela Křikavová nastoupila do firmy Colliers International v roce 2007. Pracovala na oceňování pro široké spektrum domácích a mezinárodních klientů, jako například pro Eurohypo, UniCredit a Českou spořitelnu.

Michaela Křikavová má titul MSc. v oblasti nemovitostí a titul MSc. v oboru ekonomie z University of Reading. V letošním roce složila zkoušku Assessment of Professional Competence a stala se členkou MRICS.

4

108 AGENCY Miroslava Vávriková • koordinátorka a analytička Miroslava Vávriková bude zastávat pozici koordinátorky a analytičky týmu průmyslových nemovitostí společnosti 108 Agency. Cílem nového analytického oddělení je zaměřit se ve větší míře na analytickou činnost a průzkum v této oblasti.

Miroslava Vávriková vystudovala obor personální management a organizační rozvoj a sociologii na Masarykově univerzitě

Brně. Během studií se úzce zaměřila na segment analýzy interních procesů v organizaci a v oboru absolvovala několik pracovních stáží, např. ve společnosti Ministry of Cake ve Velké Británii v oddělení logistiky nebo ve stavební společnosti OHL ŽS v Brně, kde byla členem týmu pro organizační rozvoj.

Miroslava Vávriková hovoří plynule anglicky a německy. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli a věnuje jej také cestování a outdoorovým sportům.

5

NESS CZECH Lubor Vokrouhlický • marketingový ředitel Ness Technologies, globální poskytovatel služeb v oblasti informačních technologií, posílil český management o marketingového ředitele Lubora Vokrouhlického (34). Jeho hlavním úkolem bude operativní a strategické posilování obrazu Ness Technologies v oblastech systémové integrace, implementace i vývoje moderních řešení, outsourcingu a konzultačních služeb.

Lubor Vokrouhlický přichází ze společnosti Adastra, kde po dva roky zastával funkci ředitele marketingu. Předtím působil pět let v IBM jako brand system leader a direct marketing manager.

Je absolventem dvouletého programu Leadership Development a v současné době studuje mezinárodní marketing na Vysoké škole ekonomie a managementu. Mezi jeho záliby patří nové technologie a sport, zejména potápění, lyžování a sportovní lezení. Ve volném čase se věnuje vzdělávacímu projektu pro děti, v jehož rámci vydal knihu, kterou zdarma rozdává v nemocnicích a dětských centrech.

6

BPV BRAUN PARTNERS Oldřich Krkoška • advokát Vítězslav Wajtr • daňový poradce Tým mezinárodní advokátní kanceláře bpv Braun Partners Praha se rozšířil o nového advokáta Oldřicha Krkošku a daňového poradce Vítězslava Wajtra.

Oldřich Krkoška posílí tým zabývající se obchodním a energetickým právem. Má více než pětileté zkušenosti z mezinárodního prostředí bpv Braun Partners a specializuje se především na právo obchodních společností a obchodní právo, energetické právo a poštovní právo. Vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze, hovoří plynně anglicky a rozumí německy.

Vítězslav Wajtr bude mít v advokátní kanceláři bpv Braun Partners na starost daňové aspekty právního poradenství. Daňové problematice se věnuje od roku 1997. V minulosti působil u mezinárodních firem Lovells a PwC. Ve své poradenské praxi se zabývá především daněmi z příjmů fyzických a právnických osob, daňovými aspekty transakcí s nemovitostmi a fúzí a akvizic. Je absolventem VŠE v Praze a hovoří plynně anglicky a německy.

NAROZENINY 1. PROSINCE Martin Diviš (41) generální ředitel a předseda představenstva: Kooperativa pojišťovna, Vienna Insurance Group; prezident: Česká asociace pojišťoven Petr Horák (62) výkonný ředitel a místopředseda představenstva: Prominecon CZ Ivo Pěgřímek (50) předseda: Český báňský úřad 2. PROSINCE Tomáš Kotrč (49) generální ředitel a místopředseda představenstva: ABF; místopředseda představenstva: M. I. P. Group; člen představenstva: PVA Expo 3. PROSINCE Mirko Grossmann (55) člen představenstva: Golf Resort Karlštejn; jednatel: Sport Bohemia Karts Pavel Javorský (46) senior account manager: MasterCard Europe Miroslav Jestřabík (48) člen představenstva: MND, KKCG Jiří Kárník (56) obchodní a marketingový ředitel: Oki Systems (CS) Vladimír Měkota (50) ředitel a místopředseda představenstva: Vítkovice IT Solutions; jednatel: Taxnet 4. PROSINCE Rudolf Skaunic (80) předseda představenstva: PSG; člen dozorčí rady: PSG-International Kateřina Vranovská country manager: Comdata Czech David Batal (40) partner v auditním oddělení: Deloitte 5. PROSINCE Jitka Bosáková předsedkyně představenstva: Vltava-Labe-Press 6. PROSINCE Josef Bárta (55) generální ředitel a předseda představenstva: CZ Loko Martin Blaškovič (59) generální ředitel a předseda představenstva: Zetor Tractors Pavel Kalvoda (49) ředitel závodu: VZ – Sochorová válcovna TŽ Zbyněk Průša (61) předseda představenstva: Agrofert 7. PROSINCE Petra Buzková jednatelka: Vyroubal Krajhanzl Školout, advokátní kancelář Martin Elkán (45) generální ředitel: Česká pošta Jesper G. Lauridsen (49) generální ředitel a předseda představenstva: Ahold CR Josef Mixa (73) ředitel a předseda správní rady: Phoenix Praha

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít