Lidé a podniky

02. června 2014, 00:00 -
02. června 2014, 00:00

1 HOKOSOFT Kamil Staněk • account director Klientský tým digitální agentury Hokosoft ze skupiny Kindred Group posílil Kamil Staněk. Má na starost spolupráci se stávajícími klienty a rozvoj online marketingových aktivit, zejména pak PPC a SEO. Kamil Staněk přišel z H1.cz, kde působil dva a půl roku jako key account manager. Stejnou pozici předtím zastával ve společnosti Acomware a Symbio, pracovní zkušenosti má také z agentury Actum ve funkci senior account managera.

2

RENTSCH LEGAL Markéta Románková • advokátka Tým advokátní kanceláře Rentsch Legal posílila advokátka Markéta Románková. Retsch Legal byla založena jako advokátní kancelář butikového typu zaměřená na poradenství strategickým a finančním investorům.

Markéta Románková dříve působila v mezinárodních advokátních kancelářích Linklaters a Gleiss Lutz, praktické zkušenosti manažerky získala v právním oddělení a jako prokuristka společnosti Alcatel. Vystudovala práva na UK a na Columbia University New York, studovala také ekonomii na VŠE v Praze.

3

EFFECTIX Jan Lovasz • regionální ředitel Miroslav Kaška • konzultant Společnost Effectix.com, která nabízí servis v oblasti internetového marketingu, představuje Jana Lovasze (28) jako regionálního ředitele pro Prahu, střední a západní Čechy v segmentu SME a Miroslava Kašku (34) jako konzultanta pro sociální média. Současně došlo i k posílení obchodní sítě v České republice a na Slovensku.

Jan Lovasz se v internetové reklamě pohybuje od roku 2006, kdy svou kariéru zahájil jako obchodní zástupce. Před příchodem do Effectix.com působil v pozici senior area sales managera společnosti Centrum Holdings, kde měl na starost externí partnery.

Do funkce social media consultanta nastoupil Miroslav Kaška. Přišel z firmy Proximity Prague, kde působil jako digital strategic planner. Během své kariéry pracoval v několika firmách, kde se zabýval především online marketingem.

V rámci změny struktury společnosti Effectix.

com a po odchodu Jana Štěpanovského převzali Robert Junek, šéf konzultantů, a Vratislav Fišer, vedoucí vývojového oddělení, odpovědnosti provozně-technického ředitele. Obchodní síť společnosti se rozrostla o šest nových obchodních zástupců.

4

ČESKÝ INSTITUT INTERNÍCH AUDITORŮ Tomáš Pivoňka • prezident Tomáš Pivoňka (37) byl zvolen prezidentem Českého institutu interních auditorů (ČIIA). Členem Rady ČIIA byl se čtyřletou přestávkou od roku 2004 a od roku 2013 byl viceprezidentem Rady ČIIA.

Tomáš Pivoňka je senior manažerem oddělení podnikového poradenství a řízení rizik ve společnosti EY. Má rozsáhlé zkušenosti se zakládáním, hodnocením a prováděním interního auditu v řadě společností. Zaměřuje se na rozvoj a vzdělávání interních auditorů.

Pivoňka je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Je držitelem mezinárodních certifikátů Certified Internal Auditor (CIA), Certification in Risk Management Assurance (CRMA) a je certifikován pro hodnocení činnosti interního auditu. V těchto oblastech pravidelně přednáší a publikuje v odborném tisku.

Je ženatý a má dvě dcery. Ve volném čase se věnuje rodině a péči o 200 let starou rodinnou chalupu s velkou zahradou a ovocným sadem. 5

JONES LANG LASALLE Anna Kubějová • senior konzultantka Firma Jones Lang LaSalle (JLL) se rozrostla o Annu Kubějovou, která má více než sedm let zkušeností s trhem industriálních nemovitostí. Nastupuje jako senior konzultantka a bude zodpovědná za pronájem industriálních a logistických projektů v České republice.

Bude spolupracovat s developery a nájemníky a poskytovat jim poradenské služby v oblasti strategie pronájmu a dalšího rozvoje a získávání nových nájemníků.

Anna Kubějová se logistickým a industriálním nemovitostem věnuje od roku 2007, kdy dokončila vysokoškolské vzdělání v Brně. Bakalářský titul získala na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie. Kariéru začala v CTP. V roce

2009 nastoupila do společnosti Sklady.cz. K jejím koníčkům patří hra na kytaru a golf.

6

TÉTRIS DESIGN & BUILD Ondřej Slavík • junior construction manager Ondřej Slavík (26) posílil tým společnosti Tétris Design & Build v České republice, kam nastoupil jako junior construction manager.

Jeho úkolem je koordinovat realizace interiérových vestaveb od plánování, výběru dodavatelů, odhadů cen, stavebního dohledu a koordinace dodavatelů až po finální předání projektu. Zkušenosti z oblasti site managementu získal ve společnostech CSbuild a Ikareal. Podílel se na mnoha zajímavých projektech, například na výstavbě Návštěvnického centra pivovaru Staropramen, rekonstrukci klubu Rock Café, mateřského centra v Haštalské ulici v Praze a na dalších projektech pro Lego a Zentivu.

Ondřej Slavík vystudoval Stavební fakultu na ČVUT v Praze, specializaci na přípravu, realizaci a provoz staveb. Mezi jeho koníčky patří především sport, lední hokej, fotbal, plážový volejbal, ale i hra na kytaru a cestování.

7

SLAVIA POJIŠŤOVNA Lucie Ponertová • ředitelka úseku underwritingu Slavia pojišťovna má novou ředitelku úseku underwritingu, zajištění a LPU majetku. Tohoto postu se ujala Lucie Ponertová, která před nástupem do funkce působila v pojišťovně několik let jako manažerka zajištění. Bude zodpovědná za řízení veškerých aktivit spojených s obchodní činností v oblasti průmyslového pojištění. V její kompetenci je vedení externí sítě samostatných likvidátorů pojistných událostí pojištění majetku a odpovědnosti.

Pod její gesci spadá rovněž komplexní zajištění společnosti, produkt management a risk management.

Lucie Ponertová se v oblasti pojišťovnictví pohybuje od roku 1998. Mezi její koníčky patří sport, divadlo a výlety do přírody.

8

CTP David Vais • business director Novou posilou business development týmu společnosti CTP je David Vais. V pražské pobočce bude zodpovědný za development projektů v Praze a okolí.

David Vais vystudoval Prague College, která je akreditovaná britskou Univerzitou Teesside. Získal bakalářský titul v oboru international management. Poslední pracovní zkušenosti nabyl ve společnosti Cushman & Wakefield, kde se v oddělení průmyslových nemovitostí věnoval primárně pronájmům a také přípravám analýz trhu České republiky. Další zkušenosti má ze společnosti Expert Building Management, kde se věnoval marketingu a prodeji.

David Vais je zakladatelem projektu Prague Abroad, který pomáhá cizincům se studiem v Praze. Mezi jeho záliby patří především sport, konkrétně basketbal, kterému se věnoval na vrcholové úrovni v rámci české juniorské ligy. Mezi jeho další záliby patří cyklistika a golf. Hovoří slovensky, anglicky a srbochorvatsky.

9

GOPAS Marie Thunová • marketingová manažerka Počítačová škola Gopas, poskytovatel školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu, oznámila jmenování Marie Thunové do funkce marketingové manažerky. Ve funkci nahrazuje Radku Benešovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Marie Thunová bude zodpovědná za veškeré marketingové a komunikační aktivity Gopasu.

Vystudovala Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze a po rodičovské dovolené naváže na zkušenosti získané v pozici developer audience marketing managerka ve společnosti Microsoft. Volný čas tráví nejraději s rodinou, mezi její záliby patří cestování, science fiction a jóga.

O autorovi| PŘIPRAVILA • redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít