LIDÉ A PODNIKY

31. března 2014, 00:00 - redakce
31. března 2014, 00:00

1 PIVOVARY STAROPRAMEN Jaroslav Vích obchodní ředitel Za prodeje společnosti Pivovary Staropramen odpovídá Jaroslav Vích (42) v roli obchodního ředitele. Pod jeho vedení přecházejí oba dosud rozdělené obchodní segmenty retailu i gastronomie. Dosavadní obchodní ředitel pro oblast gastronomie Daniel Tinz se stal ředitelem pobočky Staropramen Slovakia.

Jaroslav Vích má s řízením obou segmentů pivního trhu bohaté zkušenosti. Byl obchodním ředitelem pro oblast retailu. V obchodním úseku Pivovarů Staropramen působí od roku 1998. Své první zkušenosti získal v obchodním oddělení zaměřeném na zákazníky z oblasti gastronomie. Je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci.

2 ALLIANZ POJIŠŤOVNA Jana Černá specialistka komunikace Novou posilou oddělení komunikace Allianz pojišťovny se od začátku února stala Jana Černá. V pozici specialistky interní a externí komunikace vystřídala Naďu Rozenskou, která odešla na mateřskou dovolenou.

Jana Černá je absolventkou bakalářského oboru žurnalistika na Fakultě sociálních věd UK v Praze. Do Allianz přešla jako brigádnice z redakce zahraničního zpravodajství online deníku Akutálně.cz v srpnu 2013. V únoru 2014 nastoupila v pojišťovně na plný úvazek a doplnila tým, který tvoří Václav Bálek, Dagmar Koutská a Tomáš Linhart.

Jana Černá v současné době dokončuje magisterský obor mediální studia na Karlově univerzitě, hovoří plynně anglicky a domluví se německy. Ve volném čase ráda cestuje, nejvíce ji zajímá Asie.

3 AZUB BIKE Milan Čtvrtník člen obchodního týmu Do týmu uherskobrodské společnosti Azub Bike nastoupil Milan Čtvrtník (34), milovník cyklistiky a koloběžek, který se bude starat o zahraniční prodej lehokol a tříkolek. Jan Galla, který měl ve společnosti tento segment dosud na starost, se bude naplno věnovat marketingovým aktivitám.

Milan Čtvrtník se narodil v Mostě a vystudoval angličtinu a matematiku na Technické univerzitě v Liberci. Krátce působil jako učitel, poté se stal členem uměleckého souboru Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Cyklistika jej provází od útlého dětství, absolvoval řadu cyklistických výprav a do práce jezdí zásadně na kole nebo na koloběžce. Je ženatý, má dvě děti.

4 COMPUGROUP MEDICAL ČR Radek Chvosta obchodní ředitel Radek Chvosta se od 1. března stal obchodním ředitelem ve společnosti CompuGroup Medical ČR. Do firmy přišel z podniku Jitona, kde pracoval jako obchodní ředitel pro Českou republiku. V oblasti zdravotnictví se pohybuje již několik let, zkušenosti získal především během svého dlouholetého působení u dodavatelů zdravotní techniky Linet a Chei rón. Předtím působil ve vedoucí pozici v oblasti obchodu a prodeje ve společnosti Dřevospol. Radek Chvosta studuje Vysokou školu finanční a správní v Praze.

5 PMF INSTITUT Blažena Kohoutová ředitelka Ředitelkou vzdělávacího PMF Institutu byla v březnu jmenována Blažena Kohoutová. Jejím hlavním úkolem bude posílit značku a pozici společnosti v Čechách i v zahraničí, zajišťovat naplnění a chod jednotlivých vzdělávacích programů a budovat efektivní komunikační kanály. V nové funkci Blažena Kohoutová uplatní zkušenosti, které získala v předešlých zaměstnáních. Ve společnosti Triton Hunters (dříve M. C. Triton), divize Triton Eflex, byla zodpovědná za prodej a realizaci služeb v oblasti HR, zejména headhunting, nábor a výběr zaměstnanců do vyšších a středních pozic a outsourcing HR procesů.

Ve společnosti Inventa Consulting byla mimo jiné manažerkou certifikačních programů.

6 SBERBANK CZ Radka Fišerová head of banking operations Manažerský tým Sberbank CZ posílila Radka Fišerová v pozici head of banking operations. Bude mít na starost stočlenný tým, který zajišťuje aktivity v oblasti nákupu, řízení výstavby poboček, správy úvěrů, elektronického bankovnictví, platebního styku, administrativy a podobně. Mezi její strategické úkoly patří rozvoj pobočkové sítě a zrychlení klientského servisu či budování nákupního oddělení.

Radka Fišerová zahájila kariéru v poradenské firmě Deloitte, kde pracovala na projektech zaměřených na klientský servis, obchod a marketing. Poté působila v Raiffeisenbank, kde pracovala na fúzi s eBankou a posléze působila jako head of customer service.

Studovala na University of Calgary. Je vdaná a ve volném čase se nejvíce věnuje svým dvěma dětem.

7 B2M Pavlína Kuřátková ředitelka call centra Pavlína Kuřátková je novou posilou společnosti B2M, která provozuje poptávkový server ePoptávka.cz a server s veřejnými zakázkami ÚředníNástěnka.cz. Bude zodpovědná za výsledky a činnost v oddělení prodeje a činnost externích call center.

Pavlína Kuřátková získávala zkušenosti s řízením call center už u předchozího zaměstnavatele Renomia, kde se věnovala budování nového oddělení call center a zároveň řízení operátorů. Dříve pracovala pro Direct pojišťovnu, kde začínala jako sales junior operator, následně jako sales senior operator a nakonec postoupila do funkce team leader retenčního oddělení. Pavlína Kuřátková vystudovala sociální pedagogiku a v roce 2006 získala titul DiS.

Ve volném čase se věnuje rodině a svým dvěma psům. Jejím dalším velkým koníčkem je cestování, sport, především plavání, a improvizace na piano.

8 ŠKOFIN Joachim Ewald jednatel Jednatelem ŠkoFinu, dceřiné společnosti Volkswagen Financial Services, byl v březnu jmenován Joachim Ewald (51), který bude po více než 14 letech znovu působit v České republice. Klíčovými cíli firmy pro rok 2014 jsou posílení pozice na trhu v oblasti financování nákupu nových a ojetých vozů, růst v oblasti feetu se zaměřením na malé a střední firmy a podpora produktových inovací.

Joachim Ewald získal titul Dipl. Kauf. na univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Před nástupem do ŠkoFinu zastával funkci jednatele společnosti MAN Finance International s pobočkami v 11 zemích. V letech 2001 až 2011 působil jako jednatel v IBM Deutschland Kreditbank. V letech 1993 až 2000 pracoval ve Ford Bank v Německu. V roce 1997 založil českou pobočku této banky, kterou dva roky vedl. Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou, má v oblibě četbu knih, zimní a letní sporty.

9 KEMPINSKI HYBERNSKÁ PRAGUE Martin Otradovec manažer restaurace Vedení hotelu Kempinski Hybernská Prague oznámilo jmenování Martina Otradovce manažerem restaurace Le Grill.

Martin Otradovec (35) zahájil svoji kariéru v roce 1997, kdy se po dokončení studia střední odborné školy stal manažerem restaurace hotelu Corinthia Panorama Hotel Prague. Stejnou pozici zastával následně v hotelu Mövenpick. V roce 2012 nastoupil do pozice food & beverage & operations manager v hotelu Praga 1885 v centru Prahy. V dubnu 2013 se připojil k týmu hotelu Kempinski Hybernská.

Martin Otradovec se ve volném čase věnuje běhu, snowboardingu, lyžování a běžkaření.

Jeho největším koníčkem jsou jeho dva synové.

1 Jaroslav Vích Pivovary Staropramen

2 Jana Černá Allianz Pojišťovna

3 Milan Čtvrtník Azub Bike

4 Radek Chvosta CompuGroup Medical ČR

5 Blažena Kohoutová PMF Institut

6 Radka Fišerová Sberbank CZ

7 Pavlína Kuřátková B2M

8 Joachim Ewald ŠkoFin

9 Martin Otradovec Kempinski Hybernská

O autorovi| (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Auta
Další věc, která zamotá pražským taxikářům hlavu: Uber…
Škoda spustí výrobu elektromobilů v roce 2020, plug-in hybridů o rok dřív
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná se o nové Lynk&Co 02
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Technologie
6 tipů na profesionální programy. Fotoeditory, e-maily či myšlenkové mapy [Vánoce 2017]
Google vytvoří lepší Street View. Budovy už nebudou roztrhané
Dostupnost šestijader Coffee Lake se asi zlepší v půli prosince, Intel spustí další linku
Operátoři slibují „datování bez počítání“. Je to prachsprostá lež [komentář]
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít