Lidé a podniky

03. března 2014, 00:00 -
03. března 2014, 00:00

1 C. S. CARGO Ludmila Hlavsová * ředitelka pobočky Společnost C. S. Cargo rozšiřuje své obchodní aktivity do Ruska. Začátkem roku byla otevřena nová pobočka C. S. Cargo Russia v Hradci Králové, která se bude zaměřovat na rozšíření obchodních aktivit v regionu Ruska a zemí SNS (Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Gruzie a další země). Součástí otevření nové pobočky bude i rozšíření obchodního týmu pod vedením ředitelky Ludmily Hlavsové.

Ludmila Hlavsová působila 11 let ve společnosti ATL CZ, z toho deset let zastávala pozici ředitelky. Vybudovala konkurenceschopnou firmu specializující se na transport do Ruska a dalších východních zemí včetně logistických služeb na území Ruské federace.

Ludmila Hlavsová se ve volném čase zajímá o sport - cyklistiku, lyžování a golf. Mluví plynně rusky a anglicky.

2

A. T. KEARNEY Michal Urbánek * manažer Gustav Jiříček * manažer Michal Urbánek a Gustav Jiříček byli ve společnosti A. T. Kearney počátkem roku povýšeni do funkce manažerů.

Michal Urbánek má deset let zkušeností s vedoucími finančními institucemi střední Evropy, Balkánu, Ruska a Ukrajiny. V minulosti se zaměřoval na témata řízení regulatorních rizik a na oblast karet. V poslední době pracoval na několika strategických projektech retailu a SME pro jedny z hlavních bank ve střední a východní Evropě a vedl komplexní program zlepšování efektivnosti pro pojišťovnickou skupinu v regionu střední Evropy.

Gustav Jiříček má více než sedm let zkušeností v oblasti korporátního bankovnictví a poradenství vrcholného managementu. Specializuje se především na finanční instituce regionu západní, střední a východní Evropy. Během své činnosti v Deutsche Bank ve Frankfurtu nad Mohanem se věnoval oblasti rating advisory a řízení úvěrových rizik. V poradenské kariéře získal zkušenosti zejména v segmentu malých a středních podniků a mid caps, retailu a pojišťovnictví.

3

LEASEPLAN Jan Malý * vedoucí klientského oddělení Jan Malý (37) byl jmenován vedoucím oddělení péče o zákazníky (head of client relationship management) ve společnosti LeasePlan Česká republika. Bude mít na starost týmy key account manažerů a klientských pracovníků. Ve funkci nahradí Jakuba Kostrbu, který povede nově vzniklé oddělení a obchodní aktivity LeasePlanu zaměřené na malé a střední firmy.

Jan Malý působil posledních šest let v české pobočce poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, kde vedl tým zaměřený na konzultační služby pro zákazníky ze segmentu automotive, leasing či obchodní společnosti. Pod jeho vedením byly realizovány projekty pro klienty v České republice, na Slovensku a v Nizozemsku. Předtím strávil dva roky v manažerské pozici v Melbourne, kde vedl projekty pro dva největší australské bankovní domy.

Jan Malý vystudoval VŠE v Praze, část studií uskutečnil na základě uděleného stipendia v Nizozemsku na Erasmus University Rotterdam. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje horské turistice, lyžování, cyklistice, jachtingu, poslechu moderní hudby a fotografii.

4

BANKA ZUNO Slavomír Mizák * člen představenstva Novým členem představenstva online banky Zuno patřící do skupiny Raiffeisen Bank International se stal Slavomír Mizák (36). V pozici chief information and operations officer je zodpovědný za oblast IT a za provoz banky.

Ve funkci nahradil Miloše Matulu, který po čtyřech letech v Zunu přijal jinou pracovní nabídku v rámci skupiny RBI. Slavomír Mizák patří mezi klíčové manažery IT týmu banky již od jejího založení.

Stál při vybudování IT systémů Zuna na zelené louce a jejich spouštění v Česku a na Slovensku. Následně se podílel na implementaci spotřebitelských půjček, povoleného přečerpání účtu, kreditních karet nebo na spuštění aplikace pro chytré telefony. Do banky nastoupil jako head of IT development v roce 2010. Předtím působil sedm let v konzultační divizi Accenture, kde se podílel na projektech pro banky z regionu CEE, především v oblasti projektového managementu, změn procesů a systémové integrace.

Slavomír Mizák získal inženýrsky titul v oboru podnikový management na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Ve volném čase hraje badminton, speedminton, squash nebo tenis, v létě jezdí na kolečkových bruslích nebo cestuje.

5

LBBW BANK CZ Luboš Bittman * ředitel úvěrového oddělení Ředitelem úvěrového oddělení (credit administration & loan back office) LBBW Bank CZ byl jmenován Luboš Bittman (27). V bance pracuje od roku 2012, působil jako vedoucí týmu firemní úvěrové administrace. Před svým nástupem do LBBW Bank byl vedoucím advokátní kanceláře, podnikovým právníkem a vyšším soudním úředníkem. Získal titul LL. M. v oboru korporátní právo - správa a řízení společností v Ústavu práva a právní vědy a dále získal bakalářský titul na Vysoké škole podnikání v Ostravě. Volný čas tráví s rodinou, četbou fantasy a historických románů a v boxerském ringu.

6

KERAMIKA SOUKUP Radek Michálek * obchodní ředitel Obchodním ředitelem Keramiky Soukup se stal Radek Michálek (44). Bude zodpovědný za vedení obchodního týmu a jednání s klíčovými zákazníky a dodavateli. Jeho hlavním úkolem bude zajistit zvyšování prodejů a posílení značky na trhu prodejců koupelnového vybavení v České republice.

Radek Michálek zúročí své zkušenosti z dlouholetého působení v obchodní pozici ve společnosti Henkel. Zde měl na starost vedení obchodního týmu a značku Ceresit.

V minulosti pracoval také jako obchodní zástupce a projektant v několika dalších firmách.

Radek Michálek vystudoval Fakultu stavební ČVUT Praha. Ve volném čase se věnuje rodině a koníčkům, mezi které patří fotbal, tenis a stolní tenis.

7

NESS TECHNOLOGIES Rostislav Schwarz * ředitel finanční divize Ness Technologies, globální poskytovatel řešení a byznys služeb v oblasti informačních technologií, uvedl do funkce delivery ředitele sektoru finance Rostislava Schwarze (42). Jeho cílem bude posílit pozici finanční divize Ness, která je klíčovým dodavatelem předních bank, pojišťoven a fondů, zintenzivnit komunikaci s klíčovými klienty a zvýšit efektivitu realizovaných projektů.

Rostislav Schwarz působí ve finančním sektoru déle než 20 let. Zkušenosti má zejména v oblasti vývoje a prodeje produktů přímého bankovnictví. Do společnosti Ness přišel z ČSOB, předtím pracoval řadu let jako projektový manažer v České spořitelně. Vystudoval Bankovní institut, vysokou školu se zaměřením na bankovní management. Jeho největším koníčkem je vytrvalostní běh.

8

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Pavel Němeček * partner Česko-slovenská advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners jmenovala svým 23. partnerem Pavla Němečka (37). Ten se bude věnovat zejména fúzím a akvizicím, corporate governance a insolvenčnímu a pojišťovacímu právu především pro klienty z německy mluvících zemí. I nadále se bude podílet na řízení slovenské kanceláře v Bratislavě, kde působí od ledna 2012.

Pavel Němeček pracuje v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners od roku 2008. Zúročil zde své předchozí zkušenosti z pražské pobočky německé kanceláře Gleiss Lutz. Profesní dráhu začínal v pojišťovně Generali a v centrále pojišťovny Gerling v Kolíně nad Rýnem. Poskytoval právní poradenství společnostem v oblasti automobilového průmyslu, dopravy, informačních technologií, bankovnictví a finančních služeb, stavebnictví a při akvizicích a prodejích.

Němeček vystudoval Právnickou fakultu UK a absolvoval dvouletý vzdělávací program u BWV Bildungsverband v Kolíně nad Rýnem. Hovoří česky, anglicky a německy.

Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména lednímu hokeji, běžkám a kolu.

O autorovi| PŘIPRAVILA * redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Po instalaci Windows 10 Fall Creators Update někomu chybí aplikace. Co s tím?
Chrome 62 má častěji upozornit na nezabezpečené weby. Nějak to ale nefunguje
Samsung má hotový 8nm proces, poslední před EUV. Výroba může začít, zájem má Qualcomm
Jak ve Windows 10 Fall Creators Update odstraněním staré instalace systému ušetřit pár „giga“?
Photoshop se naučí nová kouzla. Chybějící obraz doplní díky umělé inteligenci
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít