lidé a podniky

06. ledna 2014, 00:00 -
06. ledna 2014, 00:00

1 TELEFÓNICA CR Ondřej Lokvenc • vedoucí oddělení Oddělení marketing services společnosti Telefónica CR povede od 1. ledna 2014 Ondřej Lokvenc. Nově otevřená pozice vznikla v souvislosti s organizačními změnami v divizi marketing po odchodu Petra Matějovského a přesunu Petra Táborského do čela oddělení digital development.

Lokvenc dosud působil převážně v bankovním sektoru. V GE Money Bank se nejprve věnoval oblasti zlepšování procesů a vedení projektů. Devět měsíců působil v Austrálii a na Novém Zélandu při implementaci SFE (Sales Force Effectiveness) – projektu zaměřeného na zvýšení efektivity prodeje. Po návratu se v GE Money Bank zabýval vývojem produktů a řízením marketingových segmentů, ve kterém následně úspěšně pokračoval i v UniCredit Bank. Jeho poslední odpovědností zde bylo řízení segmentu retailových zákazníků.

2

SAFETICA TECHNOLOGIES Jan Bauman • obchodní ředitel Česká firma Safetica Technologies poskytující produkty v oblasti ochrany dat jmenovala obchodním ředitelem Jana Baumana, který bude zodpovědný za přípravu a vedení komplexní strategie prodeje a rozvoj obchodních příležitostí na českém i slovenském trhu.

Bauman má mnohaleté zkušenosti z různých manažerských pozic v telekomunikačních firmách v Česku i v zahraničí. Posledních šest let pracoval ve společnosti NextiraOne Czech, kde začínal jako sales manager, a poté zastával funkci business development managera. Dříve působil v pozici ředitele prodeje a marketingu ve společnosti Tyco Electronics. Svoji obchodní kariéru zahájil roku 1995 ve firmě Azlan.

Jan Bauman vystudoval elektrotechnickou Vyšší odbornou školu v Kutné Hoře se zaměřením na automatizaci a počítačovou techniku. Je ženatý, má syna a dceru a mezi jeho záliby patří rodina, psychologie, marketing a sport.

3

JONES LANG LASALLE Pavel Kundrát • projektový manažer Pavel Kašík • associate director Eva Fantová • senior projektová manažerka Oddělení projektového managementu Jones Lang LaSalle se rozšířilo o projektového manažera Pavla Kundráta. Vedoucí týmu projektového managementu Pavel Kašík byl povýšen do funkce associate directora. Členka týmu Eva Fantová postoupila do pozice senior projektové manažerky.

Pavel Kundrát (38) bude v nové funkci zodpovědný za projektový management, koordinaci a monitoring interiérových vestaveb a rekonstrukcí. Profesionální kariéru začínal jako technický zástupce ve švýcarské stavební společnosti Technifloor, kde byl postupně povýšen až do pozice technického ředitele.

Poté vedl stavební oddělení v Komerční bance. Kundrát vystudoval ČVUT, kde získal magisterský titul v oboru stavebního inženýrství.

Mezi jeho koníčky patří sport, literatura faktu a cestování.

Pavel Kašík (36) bude v Jones Lang LaSalle pracovat ve funkci associate directora. Do společnosti přišel v roce 2007 jako projektový manažer. Před nástupem do Jones Lang LaSalle pracoval v CzechInvestu jako vedoucí oddělení řízení projektu podnikatelských nemovitostí. Vystudoval pražské ČVUT. Ve volném čase se rád věnuje sportu a rodině.

Eva Fantová (32) byla povýšena na senior projektovou manažerku. Do týmu projektového managementu Jones Lang LaSalle nastoupila v roce 2008 a od té doby poskytuje servis klientům, jako jsou společnosti White & Case, SAP, Doosan, Gemalto či Mastercard. Dříve pracovala ve firmě Exxon Mobile Prague. Inženýrský titul v oboru krajinné inženýrství získala na České zemědělské univerzitě v Praze. Mezi její koníčky patří architektura, design a sport, speciálně cyklistika a plavání.

4

RENOMIA Miroslav Šváb • ředitel oddělení Ředitelem specializovaného oddělení Renomia benefit se stal Miroslav Šváb. Je zodpovědný za vedení a rozvoj tohoto oddělení, které řeší potřeby a požadavky v oblasti pojištění zaměstnanců a manažerů firemních klientů společnosti Renomia.

Miroslav Šváb (40) vystudoval Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně. Ve finančním sektoru působí od roku 1997. Zkušenosti získal zejména v bankovnictví. Před nástupem do Renomie pracoval ve Volksbank, kde mimo jiné řídil jednu z největších poboček. Vybudoval zde hypoteční centrum spolupracující s externími sítěmi, zavedl koncept aktivního prodeje cenných papírů nad rámec privátního bankovnictví a podílel se i na dalších projektech.

Miroslav Šváb hovoří anglicky. Je ženatý, má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří cestování, fitness a čchi-kung. 5

KPMG ČR David Slánský • management consulting director David Slánský bude působit jako director v oddělení management consulting společnosti KPMG Česká republika. Rozšíří svůj stávající záběr z oblasti business intelligence o novou kompetenci data and analytics, jíž se bude věnovat jak v rámci KPMG Česká republika, tak v regionu střední a východní Evropy i na globální úrovni.

David Slánský vystudoval VŠE v Praze, kde absolvoval i doktorské studium. V roce 2012 získal na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně titul LL. M. Po působení ve společnostech Logica a Adastra nastoupil roku 2008 do české pobočky KPMG, kde byl jmenován manažerem a v roce 2011 senior manažerem.

Je ženatý a má tři dcery. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu.

6

H1. CZ Alžběta Matějů • SEO konzultantka Anna Petrová • account manažerka Řady společnosti H1.cz zaměřující se na inbound marketing rozšiřuje v pozici SEO konzultantky Alžběta Matějů. Přichází z divize Mather Advertures skupiny Ogilvy, kde měla jako account manažerka na starost především řízení on-line komunikace značek Maybelline na třech trzích a čokolády Orion pro Česko i Slovensko. Dříve působila v Ogilvy Interactive jako digital konzultantka a pracovala ve slevovém portálu mydeals.cz. Je velkou fanynkou dobrého jídla, interiérového designu a ledního hokeje, který aktivně hrála.

Jako account manažerka bude v agentuře H1.cz pracovat Anna Petrová, která přichází z agentury WMC Grey. V minulosti měla na starost klienty jako Procter & Gamble, GlaxoSmithKline a Marionnaud. V H1.cz se zaměří především na menší e-commerce klienty. Petrová vystudovala obor arts management na VŠE v Praze. Ve volném čase vaří a peče pro své přátele. Ráda také čte a cvičí jógu.

7

DTZ Stuart Bloomfield • ředitel Do investičního týmu DTZ nastoupil Stuart Bloomfield, který má 13 let zkušeností na českém a slovenském trhu komerčních nemovitostí. Po šestiletém působení v CBRE se vrací do týmu capital markets pražské kanceláře mezinárodní poradenské společnosti DTZ, a to do funkce ředitele. Do poradenské společnosti DTZ nastoupil v roce 1998 na juniorní pozici, poté působil ve Velké Británii.

Stuart Bloomfield absolvoval v roce 2000 The Nottingham Trent University. Ihned po svém absolutoriu byl zvolen do organizace RICS jako professional associate. Již přes deset let žije v České republice. Vedle národní kuchyně se věnuje i českému chalupaření.

SAP ČR

Roman Knap

generální ředitel Od 1. ledna 2014 nastoupil do pozice generálního ředitele společnosti SAP ČR Roman Knap. Střídá Iva Kramoliše, který tuto funkci dočasně zastával od září loňského roku, a opět se plně soustředí na svou roli ředitele pro oblast služeb v regionu střední a východní Evropy. Roman Knap (38) přichází do SAP ČR z funkce generálního ředitele společnosti SAP Slovensko, kterou bude i nadále řídit, dokud nebude dokončeno výběrové řízení na jeho nástupce. V SAP působí Roman Knap v různých postech od roku 2008. Dříve pracoval ve firmách Oracle či KPMG Consulting. l

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Nvidia má nové GeForce pro notebooky, MX110 a MX130. Používají ale staré 28nm čipy
Psaní na displeji tažením a nová gesta při psaní rukou [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít