lidé a podniky

06. srpna 2012, 00:00 -
06. srpna 2012, 00:00

1 ADEXPRES Bronislava Jindříšková • account directorka Jakub Kryšpín • account manager Mediální agentura AdExpres rozšířila svůj tým. Broňa Jindříšková má v pozici account directorky na starost oblast péče o klienty.

V minulosti pracovala pro síťové mediální agentury, kupříkladu MediaCom či Mindshare.

Poté působila v marketingové komunikaci ve společnosti LMC a věnovala se vlastním projektům z oblasti společenské odpovědnosti. Jindříšková má ráda literaturu, divadlo, hudbu, slunce a thajskou kuchyni.

Další novou posilou je Jakub Kryšpín v pozici account managera, který bude rozvíjet dlouhodobé vztahy s partnery. V minulosti na stejném postu působil ve společnosti Digital bee. Ve volném čase s oblibou navštěvuje hudební festivaly a výstavy, má rád také cyklistiku a sportovní rybolov.

2 CUSHMAN & WAKEFIELD Miluše Kafková • vedoucí správy maloobchodních aktiv Miluše Kafková nastoupila do oddělení maloobchodních prostor Cushman & Wakefield jako vedoucí správy maloobchodních aktiv pro Českou a Slovenskou republiku. Bude poskytovat a koordinovat služby spojené s pronájmem maloobchodních prostor v obchodních centrech a správou nemovitostí.

V maloobchodním sektoru se Kafková pohybuje již čtrnáct let. Před nástupem do C&W pracovala ve společnosti Ballymore, kde coby vedoucí pronájmu dohlížela na řadu projektů jak v České republice, tak na Slovensku. Svoji kariéru realitní agentky zahájila ve společnosti JLL.

3 KOMIX MILAN PRŮCHA • senior business consultant Společnost Komix posílila svůj konzultantský tým o Milana Průchu, který nastupuje do pozice senior business consultanta. Před nástupem do firmy působil tři roky ve společnosti Iquap ČR, kde měl možnost podílet se například na projektech v oblasti řízení rizik, finančního řízení či na projektech souvisejících s evropskými strukturálními fondy. Průcha vystudoval Vysokou školu finanční a správní v Praze, titul MBA získal na City University of Seattle. Mezi jeho záliby patří squash či klasická hudba.

4 TOYOTA MOTOR CZECH Martin Peleška • sales & marketing director Toyota Motor Czech vytvořila novou pozici sales & marketing directora ve struktuře top managementu společnosti. Nastoupil do ní Martin Peleška (38), který se vrátil ze svého tříletého působení ve společnosti Toyota Motor Europe v Bruselu. Kariéra Martina Pelešky v automobilovém průmyslu začala v roce 1999 ve společnosti Ford Motor Company ČR, odkud v roce 2006 přešel do společnosti Toyota Motor Czech. Peleška je ženatý a je otcem dvou dětí. Mezi jeho záliby patří chvíle s rodinou, vaření a rekreační běh.

5 FASHION DAYS Jan Holeček • acquisition specialist Lucie Andrýsková • PR and content specialist Jan Holeček a Lucie Andrýsková nastoupili do firmy Fashion Days do pozic acquisition specialisty a PR and content specialistky. Holeček, který bude zodpovědný za oblast akvizic a výkonnostního on-line marketingu, se oboru věnuje již deset let. Do Fashion Days přišel ze společnosti Invia. CZ, kde pracoval od roku 2007 coby specialista on-line marketingu. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Lucie Andrýsková, absolventka České zemědělské univerzity, bude zodpovědná za externí komunikaci společnosti. Do Fashion Days přišla z Ogilvy Public Relations, kde pracovala v pozici account executive.

6 MT LEGAL Jan Fencl • ředitel kanceláře Jan Fencl (42) byl jmenován do funkce ředitele advokátní kanceláře MT Legal. Ve své nové pozici bude zodpovědný zejména za oblast office managementu, PR a marketingu. Fencl je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Svou profesní dráhu zahájil jako tajemník kanceláře v české pobočce mezinárodní poradenské společnosti Rödl & Partner, následně působil v poradenské společnosti Optimus Consult & Invest, kde byl jmenován členem představenstva.

Ve volném čase se věnuje především sportu, zejména pak curlingu, a to nejen jako hráč nejvyšší curlingové soutěže v ČR, ale také jako organizátor mezinárodního turnaje.

7 LINDE MATE RIAL HANDLING ČR Patrik Gescheidt • key account manager Patrik Gescheidt (32) se stal novým key account managerem společnosti Linde Material Handling ČR. Bude zodpovědný za logistická řešení a regálové systémy včetně poradenství v oblasti optimalizace skladů a interní skladové logistiky. Gescheidt vystudoval střední ekonomickou školu. Svou profesní dráhu zahájil ve společnosti Mydva holding jako obchodník a projektant kancelářského nábytku a interiérového vybavení. Od roku 2003 se věnuje návrhům a dodávkám řešení regálových systémů v projektech nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patrik Gescheidt je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje rodině, hudbě, cyklistice a turistice, cestování rád spojuje s fotografováním.

8 CITIBANK Eva Chaloupková • public affairs officer pro ČR a SR Eva Chaloupková byla jmenována do funkce public affairs officer pro Českou republiku a Slovensko Citibank Europe. Ve své pozici zodpovídá za tvorbu a implementaci komunikační strategie banky v souladu s mezinárodní strategií Citi. Rovněž bude vystupovat jako tisková mluvčí společnosti v obou zemích.

Chaloupková má dvacetiletou praxi v oblasti PR a komunikace. Před příchodem do Citibank zastávala funkci ředitelky komunikace ve farmaceutické společnosti Sanofi-aventis. Působila též v několika PR agenturách. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a držitelkou titulu MBA.

9 SIEMENS Monika Petrlová • manažerka komunikace Společnost Siemens Mohelnice nově zřídila pozici manažera komunikace, do které nastoupila Monika Petrlová (27). Ve funkci je zodpovědná za tvorbu a naplňování strategie externí a interní komunikace podniku včetně rozvoje programu společenské zodpovědnosti. Petrlová do Siemensu přišla z regionálních novin Týdeník Prostějovska, kde pracovala dva roky. V rámci studia na Literární akademii Josefa Škvoreckého se podílela na několika studentských projektech.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít