LIdé a podniky

25. listopadu 2013, 00:00 -
25. listopadu 2013, 00:00

1 ALTRON BUSINESS SOLUTIONS Zbyněk Juřena * obchodní ředitel Společnost Altron Business Solutions jmenovala Zbyňka Juřenu (47) do funkce obchodního ředitele. V rámci funkce bude mít na starost definici obchodní strategie a řízení obchodního týmu společnosti.

Před příchodem do firmy působil Juřena více než šest let v různých vedoucích pozicích společnosti Kapsch, mimo jiné jako generální ředitel Kapsch Slovensko. Zastával funkci provozního ředitele, obchodního ředitele a vedoucího obchodní podpory ve firmě Kapsch BusinessCom. Předtím pracoval v manažerských a poradenských pozicích ve společnostech Getronics, Wang Global, Olivetti Solutions, Expert & Partner Engineering a Nová huť Ostrava.

Zbyněk Juřena vystudoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Vysoké škole báňské v Ostravě. Získal titul MBA na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Mluví anglicky, polsky, rusky a slovensky.

Je ženatý, má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje sportu, především lyžování a golfu.

2

CPI GROUP Martin Němeček * deputy CEO Martin Němeček byl jmenován oficiálním zástupcem generálního ředitele CPI Group Zdeňka Havelky. Z pozice deputy CEO se bude i nadále věnovat akvizičním záležitostem, právní podpoře v oblasti nemovitostí, komunikaci s bankami a bude se podílet na řízení zahraničních poboček.

Němeček působí v CPI od června 2011. Je absolventem Právnické fakulty Karlovy univerzity v Praze a VŠE v Praze. Má dvě děti, mezi jeho zájmy patří cyklistika a běhání.

3

TESCO STORES ČR Patrik Dojčinovič * ředitel oddělení Ředitelem pro oblast čerstvých potravin ve společnosti Tesco Stores ČR se stal Patrik Dojčinovič (37). Ve funkci nahradí Katarínu Navrátilovou, která nastoupí jako ředitelka komerčního oddělení Tesco KIPA v Turecku.

Dojčinovič přišel do Tesco Stores ČR ze společnosti Ahold v roce 2006. Začínal ve funkci oblastního ředitele, poté zastával funkci provozního ředitele obchodních domů a formátového ředitele. Vystudoval ekonomiku a management na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Je ženatý, mezi jeho zájmy patří lyžování či psychologie. Ve svém životě se řídí zásadami pozitivního myšlení a fair play.

4

TIETO Patrik Šolc * vedoucí divize Společnost Tieto, severoevropská IT společnost poskytující služby v oblasti IT a produktového inženýrství, posiluje vedení divize controldesk. Jejím manažerem je Patrik Šolc (41), který bude zodpovědný za monitoring a vzdálenou správu infrastruktury a informačních systémů klientů.

Patrik Šolc povede týmy v České republice i v zahraničí a bude dohlížet na kvalitu a efektivitu poskytovaných služeb. V jeho kompetenci bude rozvoj a nabídka nových služeb divize controldesku, která čítá více než sto specialistů v Česku, Finsku a Švédsku.

Patrik Šolc působí v IT již 18 let. Vystudoval Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, Fakultu elektrotechniky a informatiky. V minulosti zastával různé manažerské pozice ve firmách AutoCont CZ a S&T CZ.

Volný čas tráví poznáváním zajímavých turistických míst se svou rodinou. Věnuje se golfu, lyžování, basketbalu, squashi a hraní deskových her. Je fanouškem Divadla Járy Cimrmana.

O autorovi| PŘIPRAVILA * redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
Zotac uvádí krátkou GeForce GTX 1080 Ti s vodním chlazením, pro kompaktní highendová PC
OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?
Jak (ne)funguje propojení počítače s mobilem ve Windows 10 Fall Creators Update?
Mladí Číňané soutěží ve virtuálním tleskání prezidentovi, mají na to aplikaci
Volby.cz byly pod „hackerským“ útokem, tvrdí Český statistický úřad
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít