LIDÉ A PODNIKY

26. srpna 2013, 00:00 -
26. srpna 2013, 00:00

1 HAMÉ FOODS Petr Šubrt • ředitel pro Rusko Petr Šubrt (37) se stal ředitelem Hamé v Rusku. Bude mít na starost veškeré aktivity firmy v tomto regionu, včetně řízení výrobního závodu u Vladimiru. Jeho cílem bude modernizace podniku, který od roku 2004 slouží jako základna k zásobování Ruska a okolních států. Vyrábějí se v něm paštiky, kečupy a kojenecké masozeleninové výživy.

Šubrt již v Hamé dříve úspěšně působil, v letech 2005 až 2009 řídil jeho rumunské zastoupení. Poté zastával funkci finančního ředitele a člena představenstva Aquapalace Praha v rámci SPG Group. Petr Šubrt vystudoval obchodní právo, mezinárodní právo a diplomacii na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mezi jeho koníčky patří detektivky, filozofi e a právní literatura.

2 TELEFÓNICA CZECH REPUBLIC Vít Šubert • obchodní ředitel Obchodním ředitelem pro klíčové zákazníky a ICT služby společnosti Telefónica Czech Republic se stal Vít Šubert. Do společnosti Telefónica nastoupil před více než dvěma roky na pozici ředitele pro ICT & Presales, na starost měl tvorbu a realizaci celofiremní ICT strategie. Před nástupem do společnosti Telefónica pracoval několik let v oblasti marketingu a prodeje, nejdříve jako regionální ředitel marketingu ve společnosti Dell, poté jako výkonný ředitel ve firmě LG Electronics pro ČR a SR. Přes dva roky také působil jako výkonný ředitel pobočky firmy Nextra pro Českou a Slovenskou republiku. Svou kariéru zahájil v Českém Telecomu v roce 1997.

3 JONES LANG LASALLE Barbora Dobnerová • junior valuer Jakub Stanislav • junior valuer Do týmu oddělení valuation pražské pobočky Jones Lang LaSalle nastoupili dva nováčci, Barbora Dobnerová a Jakub Stanislav. Barbora Dobnerová (26) se přesunula do oddělení oceňování nemovitostí poté, co pracovala na projektu oceňování portfolia Českých drah. Zastává pozici junior valuer a podílí se na oceňování všech typů komerčních nemovitostí v České republice. Před příchodem do Jones Lang LaSalle získávala zkušenosti v oblasti správy nemovitostí v kanadském Torontu, kde pracovala jako property management assistant. Absolvovala stáže ve společnostech Skanska, BASF a Prefa Praha se zaměřením na kontrolu kvality budov, technologii betonu a návrhy betonových akustických panelů. Inženýrský titul v oboru stavebního inženýrství získala na ČVUT v Praze v roce 2012. Ve svém volném čase ráda cestuje, tančí a čte.

Ve funkci junior valuer přivítal tým Jones Lang LaSalle také Jakuba Stanislava (26). Jeho hlavní zodpovědností bude oceňování nemovitostí a majetku a portfolií v České republice. Před nástupem do společnosti působil ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku, kde pracoval jako stážista v investičním oddělení dvou soukromých společností. Zaměřoval se na směnné kurzy, oceňování a zpracování dat o trhu nemovitostí a energií.

Postgraduální studia završil na Heriot-Watt University ve Skotsku, hlavním oborem Stanislava byly investice a finance se specializací na nemovitý majetek. Mezi jeho koníčky patří kromě běhu a cyklistiky především golf.

4 PALMER CAPITAL Zdeňka Prodanová • sales and marketing managerka Palmer Capital, správce nemovitostních fondů a nemovitostí, oznámil jmenování nového člena do svého týmu v regionálním ústředí v Praze. Zdeňka Prodanová (33) nastoupila do funkce sales and marketing managerky. V novém působišti má na starost veškeré marketingové a komunikační aktivity společnosti. Zodpovídá za podporu prodeje bytů v rámci současných rezidenčních projektů společnosti a za udržování vztahů s klíčovými nájemníky 80 komerčních projektů, které má společnost ve svém portfoliu. Dříve působila jako mass market segment managerka v České spořitelně, ještě předtím pracovala ve společnostech Telefónica CR a Avon Cosmetics.

5 GARTNER František Balogh • senior account executive Ilona Kubíčková • client partnerka Tým společnosti KPC-Group, která je zastoupením společnosti Gartner pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko, posílil František Balogh v pozici senior account executive. Bude mít zodpovědnost za strategické řízení vztahů s předními IT manažery a klienty v České republice a na Slovensku a bude se podílet na rozvoji lokálních výzkumných a poradenských projektů. František Balogh působil poslední dva roky jako ředitel rozvoje byznysu ve společnosti IDC Cema. Předtím pracoval pro několik nadnárodních IT dodavatelů, včetně Sun Microsystems a Bull, i jako nezávislý konzultant v oblasti projektového a programového řízení.

František Balogh je PMP certifikovaný projektový manažer. Studoval management informačních systémů a strategické řízení technologií a inovací, získal bakalářský titul v oboru řízení informačních systémů na American College of Computer and Information Sciences v Birminghamu a titul MBA obdržel na American Sentinel University. Ilona Kubíčková nastupuje ve společnosti Gartner do pozice client partnerky. Má zkušenosti z různých pozic v IT. Podílela se na zavádění metodického systému řízení rozvoje ICT služeb, vytvářela nový princip cenotvorby a řízení dodavatelů, životní cyklus aplikací, věnovala se řízení projektového portfolia i jednotlivých projektů.

Podílela se na vytvoření dlouhodobé strategie firemního ICT, věnovala pozornost vnitrofiremnímu IT marketingu a řízené komunikaci, nastavování principů služeb dle ITIL a provádění kontroly plnění.

6 TÉTRIS DESIGN & BUILD Lenka Macková • senior designerka Lenka Macková (41) nastoupila do společnosti Tétris Design & Build do funkce senior designerky. Tétris, specializovaná firma poskytující kompletní služby v oblasti navrhování a stavební realizace interiérů, v dubnu otevřela svou pobočku v České republice. Macková má více než třináct let zkušeností v oblasti přípravy a provádění návrhů komerčních prostor a interiérového designu. Pracovala jako vedoucí týmu interiérového designu v Albatros Design a jako space planner v DT Expert. Vystudovala Vyšší odbornou školu technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích.

Mezi koníčky Lenky Mackové patří lyžování, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích či ricochet. Ráda cestuje a fotografuje.

7 ARBES TECHNOLOGIES Petr Chlumský • manažer vývoje Arbes Technologies, evropský dodavatel informačních systémů pro finančnictví a bankovnictví, jmenoval nového manažera vývoje bankovních řešení.

Stal se jím Petr Chlumský (40), který do společnosti přišel z pozice ředitele nových médií vydavatelského domu Sanoma Media.

Petr Chlumský vystudoval obor informační technologie na ČVUT v Praze. Své první profesní zkušenosti získal v Bank Austria a ve vlastní softwarové společnosti, která se zabývala vývojem informačních systémů pro německé klienty.

Později působil jako technický ředitel v Centrum Holdings a v roce 2010 nastoupil do společnosti Sanoma Media. Zde nejdříve zastával post IT ředitele se zodpovědností za vývoj softwarových aplikací a projekt business intelligence. Po dvou letech se v rámci firmy přesunul do funkce ředitele nových médií.

8 EMC CR Juraj Pavol • account manager Počátkem srpna 2013 posílil Juraj Pavol (27) obchodní tým české pobočky společnosti EMC Corporation. Zastává funkci account managera pro zákazníky v segmentu mid-market. Před nástupem do EMC pracoval ve firmě Hewlett-Packard, kde se staral o prodej serverů a řešení pro ukládání a zálohování dat pro korporátní klienty (České dráhy, UPC, pojišťovnu AXA, Unicorn, Algotech, ČEPS). Dva a půl roku také pracoval ve firmě Dell v pozici akvizičního obchodníka pro korporátní zákazníky.

Pavol vystudoval střední průmyslovou školu v Mostě. Mluví anglicky, polsky a rusky, je svobodný a ve volném čase rád jezdí na motorce, hraje golf a cestuje.

O autorovi| redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víkend bude plný prázdnin: trošku volna a více času
Servisní prohlídka auta na zimu: Kolik stojí a na co se zaměřit
Dlouhá cesta do práce? I na dojíždění a stěhování existuje příspěvek
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Nejsme napojení na ruskou vládu, říká Kaspersky a poskytne důkaz
Opustí AMD s GPU továrny GlobalFoundries? Čipy Navi na 7 nm má prý vyrábět TSMC
Bixby 2.0: hlasový asistent Samsungu se rozšíří i do ostatních zařízení, půjde přes něj ovládat ledničku
Google Pixel 2 je v Česku, ale stojí pořádný balík
Logitech MX Master 2S: jak jednou myší ovládat tři počítače (vyzkoušeno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít