lidé a podniky

22. července 2013, 00:00 - Lenka Michálková
22. července 2013, 00:00

1 AMI COMMUNICATIONS Eva Sroka partner Jan Kučmáš partner Novými partnery skupiny AMI Communications se stávají dva dlouholetí členové vedení, managing directorka Eva Sroka a senior consultant Jan Kučmáš.

Eva Sroka, která je nově zodpovědná za řízení skupiny konzultantů pro oblast consumer marketingu, vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze a absolvovala London School of PR. Více než dva roky pracovala v médiích v pozicích produkční a editorky.

V agentuře AMI Communications působí od roku 1998, ve funkci senior account directorky vedla od roku 2004 tým věnující se klientům z oblasti IT a telekomunikací. V roce 2011 byla jmenována do pozice managing directorky healthcare & technology.

Jan Kučmáš, který je nově zodpovědný za řízení skupiny konzultantů pro oblast průmyslu, vystudoval žurnalistiku, politologii a mezinárodní studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. V 90. letech pracoval jako redaktor v Českém deníku, Reportéru a měsíčníku Interview, později jako senior redaktor a editor v Lidových novinách a v redakci zpravodajství České televize. Od roku 1999 působil jako PR manažer značky Internet On Line a od roku 2000 pracoval čtyři roky jako ředitel korporátní komunikace Eurotelu. V roce 2004 byl šéfredaktorem odborného týdeníku o médiích a marketingu Strategie. V AMI Communications se od roku 2005 specializuje na strategické konzultace, krizovou komunikaci a mediální tréninky. Jeho další odpovědností je řízení divize Design Communications a zahraničních sesterských agentur v Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku.

2

VILÍMKOVÁ, DUDÁK & PARTNERS

Zuzana Picková advokátka Advokátka Zuzana Picková (34) nastoupila do advokátní kanceláře Vilímková, Dudák & Partners. Dosud působila v kanceláři White & Case v pozici seniorní advokátky. Profesní zkušenosti získala v uplynulých více než deseti letech také v kancelářích Havel & Holásek a Glatzová & Co. Specializuje se na poskytování služeb v oblasti fúzí a akvizic, korporátního poradenství, energetiky a veřejných zakázek. Absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Hovoří plynně anglicky, francouzsky a částečně rusky.

3

OUTSOURCING SOLUTION

Ondřej Václavík ředitel Společnost Outsourcing Solution působící v oblasti cloudových služeb připravuje expanzi. Ondřej Václavík (35) bude řídit aktivity původně moravské firmy v regionu Čechy. Strategickým úkolem nového ředitele bude připravit vstup společnosti do středoevropského regionu. Ondřej Václavík v oboru IT a telekomunikací v minulosti zastával obchodní a manažerské pozice ve společnostech Trinity Czech Republic, Stand a GTS Czech.

Ve volném čase se rád věnuje umění. Skládá a nahrává scénickou hudbu pro živé performance i pro amatérské filmy ve vlastním studiu, vystupuje jako zpěvák kapel a kromě elektroniky se zabývá i středověkou hudbou. Točí filmy a připravuje svou první autorskou výstavu fotek.

4

ARBES TECHNOLOGIES

Michal Houštecký ředitel divize Michal Houštecký (34) vystudoval Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky v Praze a obor informační technologie a management v Bankovním institutu. Své první profesní zkušenosti sbíral jako SAP R/3 konzultant ve společnostech Slovakodata, Varias či T-Mobile. V T-Mobile později působil jako senior specialista manažerských informačních systémů. Roku 2011 nastoupil do Arbes Technologies do funkce manažera oddělení business intelligence. Po dvou letech v této funkci přebírá vedení celé divize podnikových informačních systémů, která kromě BI řešení nabízí zákazníkům z oblasti finančnictví, zdravotnictví a obchodu osvědčené ERP systémy a specializované systémy pro leasingové a úvěrové společnosti.

Michal Houštecký je ženatý, má dvě dcery, většinu svého volného času nejraději tráví s rodinou. Velmi rád cestuje a sportuje.

K jeho netradičním zájmům patří poznávání zámořských vín.

5

DELOITTE ADVISORY

Petr Viktora partner Petr Viktora (52) se stal partnerem ve společnosti Deloitte Advisory. Jeho hlavním cílem je rozšíření portfolia nabízených služeb se zaměřením na informační a telekomunikační technologie. Petr Viktora pracuje ve funkci ředitele oddělení ICT poradenství Deloitte od roku 2011. Před příchodem do Deloitte pracoval více než 12 let ve společnosti SAP, kde zastával manažerské pozice se zodpovědností za prodej softwaru a dodávky implementačních projektů. Poslední rok vedl české zastoupení společnosti SAP v pozici generálního ředitele. V minulosti pracoval ve firmách Škoda Elektrické lokomotivy a CCA, působil také v představenstvu Centrade.

Vystudoval obor automatizované systémy řízení na Západočeské univerzitě v Plzni. Kromě angličtiny hovoří také německy a rusky.

Ve volném čase se nejraději věnuje sportu, cestování a literatuře.

6

CAPEXUS

Nikol Pimentel obchodní manažerka

Lucie Malá konzultantka

Martin Trejbal vedoucí oddělení Společnost Capexus, která se zabývá navrhováním a realizacemi interiérů v komerčních budovách, se rozrostla o tři nové členy.

Nikol Pimentel posílila obchodní oddělení a bude mít na starost péči o klíčové klienty společnosti. Má dlouholeté zkušenosti v sektoru komerčních realit. Její kariéra je spojena především se společností ING Real Estate Investment Management, později CBRE Global Investors, kde zastávala pozici vedoucí transakcí pro Českou republiku a Slovensko. Hovoří anglicky a mezi její zájmy patří četba, sport či hudba.

Lucie Malá nastoupila do pozice business development konzultantky. Vystudovala Fakultu architektury ČVUT v Praze, pracovala pro UBM a Century21 a má zkušenosti v oboru architektury, real estate a navrhování inteligentních systémů budov. Hovoří anglicky a německy a mezi její zájmy patří literatura, pečení a vaření a fotbal.

Martin Trejbal posílil projektový a realizační tým společnosti ve funkci vedoucího oddělení pražské kanceláře. Má sedm let zkušeností v projektovém řízení, konzultacích a realizaci fitoutů pro místní i mezinárodní klienty. Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří sport a motocykly.

7

JONES LANG LASALLE

Petra Pisková senior valuer

Jaroslav Novák senior projektový manažer Pražská pobočka Jones Lang LaSalle rozšířila tým o dva kolegy.

Petra Pisková (34) se vrací po mateřské dovolené do pozice senior valuer v oddělení oceňování nemovitostí. Z předchozího působení ve funkci má více než šest let zkušeností ze středoevropského a východoevropského trhu v oboru oceňování, zajištění financování, due diligence a účetnictví největších bank, developerů a nemovitostních fondů.

Do Jones Lang LaSalle přišla po sloučení se společností King Sturge, kde v roce 2006 začínala jako investiční agent a v roce 2008 se přesunula do oddělení oceňování. Svou profesní kariéru zahájila v USA, kde pracovala v oblasti prodeje a pronájmu rezidenčních nemovitostí.

Petra Pisková je registrovanou členkou RICS. Vystudovala ekonomii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a obor real estate investment and management na Sheffield Hallam & Nottingham Trent University. Mezi její koníčky patří sport, cestování, potápění a četba.

Jaroslav Novák (59) nastoupil do oddělení projektových a developerských služeb Jones Lang LaSalle jako senior projektový manažer. Mezi jeho hlavní úkoly patří konzultace a poradenství ve věcech plánování nákladů a časového rozvržení, dohled nad prováděním projektů, kontrola kvality a bezpečnosti práce. V minulosti pracoval pro projektovou, inženýrskou a konzultační společnost Tebodin, pro developera obchodních a zábavních center Plaza Centers či společnost Immorent ČR. Podílel se na projektech výstavby elektrárny Muridke v Pákistánu, továrny na zpracování kaolinu v Dong-Hoi ve Vietnamu či na projektu elektrárny Kladno.

Jaroslav Novák vystudoval Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Rád se věnuje sportu, především cyklistice a lyžování. Mezi jeho další záliby patří zahradničení, cestování a architektura.

8

GE AVIATION CZECH

Rob Levin head of design organization GE Aviation se stala jedinou společností v České republice, která vlastní certifikaci DOA (Design Organization Approval) opravňující vyvíjet, vyrábět a opravovat turbovrtulové motory na základě certifikací udělených Evropskou agenturou pro bezpečnost letectví (EASA). Spolu s touto certifikací splnil Rob Levin, ředitel vývoje GE Aviation Czech, kritéria EASA a byl jmenován vedoucím projektové divize v České republice.

Rob Levin má rozsáhlé zkušenosti v oblasti strojírenství a technologického inženýrství. Pracoval jako výzkumný stážista v americkém Národním úřadě pro letectví a kosmonautiku (NASA), kde se podílel i na vývoji vesmírných plavidel. Vystudoval obor letadlová technika na Bostonské univerzitě a poté pracoval u společnosti McDonnell Douglas Astronautics.

Do společnosti GE nastoupil Rob Levin před 24 lety jako inženýr zabývající se výkonnostními výpočty a za dobu své profesní praxe působil v řadě vedoucích funkcí a zvyšoval svou kvalifikaci v oblastech vývoje a pokročilých technických programů.

KUHN - BOHEMIA

Daniel Sys

generální ředitel

Generálním ředitelem společnosti Kuhn – Bohemia, která je výhradním prodejcem stavebních strojů Komatsu v České republice, se stal Daniel Sys. Ve funkci nahradil Petera Gera, který post zastával téměř 20 let a který nadále zůstává generálním ředitelem Kuhn – Slovakia. Daniel Sys (49) získal zkušenosti v oblasti stavebnictví během devítiletého působení ve společnosti Phoenix-Zeppelin, která je výhradním prodejcem stavebních strojů Caterpillar. Pět let v ní zastával pozici obchodního ředitele, věnoval se prodeji strojů Caterpillar a manipulační techniky značek Hyster a Clark. Od loňského roku pracoval jako obchodní ředitel společnosti Renault Trucks CR. Daniel Sys vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze. Je ženatý, má dvě dcery. Ve volném čase nejraději relaxuje sportem, rád jezdí na kole a lyžuje

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít