lidé a podniky

23. července 2012, 00:00 -
23. července 2012, 00:00

1

3M Česko Jan Kočárek • marketingový ředitel Roman Motyka • ředitel divize Marketingovým ředitelem multitechnologické výrobní společnosti 3M Česko se stal Jan Kočárek. Za 16 let svého působení ve firmě prošel různými obchodními pozicemi, nyní bude odpovědný za marketingové řízení a plánování a rozvoj kompetencí marketingové komunity 3M Česko. Kočárek je absolventem ČVUT, oboru technika životního prostředí, hovoří anglicky. Je ženatý a má tři děti, volný čas tráví především s rodinou.

Mezi jeho další zájmy patří středověká historie a architektura.

Novým country business leaderem divize Health Care se stal Roman Motyka. Na starost bude mít další růst a rozvoj divize, do které patří profesionální zdravotnické produkty, dentální produkty značky 3M ESPE a ortodontické produkty 3M Unitek. Přišel ze společnosti Johnson & Johnson, kde naposledy působil v pozici market access directora regionu CEE. Motyka je absolventem oboru ekonomika a řízení na VUT v Brně.

2

AK Hájek Zrzavecký Eva Herdová • advokátka Anna Szabová • advokátka Advokátní kancelář Hájek Zrzavecký rozšířila tým advokátů o Evu Herdovou (28) a Annu Szabovou (28). Obě v kanceláři působily již více než tři roky jako advokátní koncipientky.

Eva Herdová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, specializuje se na obchodní právo, pracovní právo, vedení soudních sporů, veřejné zakázky a správní právo. Právní služby poskytuje rovněž v anglickém jazyce. Ve volném čase se věnuje sportu a kultuře.

Anna Szabová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zabývá se především oblastí obchodního práva, pracovním právem, soudními spory a komunitárním právem. Právní služby poskytuje i anglicky a německy hovořícím klientům. Mezi její záliby patří zejména literatura a turistika.

3

Coca-Cola HBC ČR/SR Tibor Hevesi • ředitel František Bílek • ředitel Operační jednotka Coca-Cola HBC Česká republika/Slovensko, člen skupiny Coca-Cola Hellenic, má nového technicko-provozního ředitele. Tibor Hevesi (48) vystřídal Františka Bílka (45), jenž se ujal role ředitele pro plánování a optimalizaci v korporátním vedení skupiny Coca-Cola Hellenic.

Hevesi přišel ze svého regionálního angažmá z Atén, kde poslední dva roky vedl mezinárodní logistické projekty skupiny Hellenic. Do skupiny Coca-Cola nastoupil v roce 2006, kdy se ujal role ředitele výrobního závodu Coca-Cola Hellenic v Lúke u Piešťan.

Vystudoval analytickou chemii na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě. Má čtyři děti a ve volném čase se věnuje cross country běhům, maratonům a jachtingu. Na palubě námořních plachetnic zbrázdil s rodinou a přáteli Středomoří, Baltské moře a okusil i vody Atlantiku.

Bílek nastoupil do Coca-Coly v roce 2002 jako šéf výrobního závodu v pražských Kyjích. Po integraci české a slovenské pobočky v roce 2005 byl jmenován technicko-provozním ředitelem společné operační jednotky ČR/SR. Před rokem 2002 pracoval v leteckém průmyslu.

4

ArcelorMittal Ostrava Ashok Patil • člen představenstva Valná hromada společnosti ArcelorMittal Ostrava zvolila nového člena představenstva Ashoka Patila (43). Ve funkci nahradil Josefa Buryana. V ArcelorMittal Ostrava bude Patil zodpovědný za oddělení ekonomiky, nákupu a informatiky. Vystudovaný strojní inženýr a MBA v oboru finance a marketing pracuje v kovodělném průmyslu 21 let, ve skupině ArcelorMittal působí od roku 2001. Předtím pracoval pro Gillette India, kde měl na starost strategické finanční plánování obchodních aktivit a finanční výkaznictví.

5

Aramark Vladimír Staněk • provozní ředitel Jan Fical • obchodní manažer Společnost Aramark posílila management a do svých řad přivítala nového provozního ředitele Vladimíra Staňka a obchodního manažera Jana Ficala.

Staněk bude odpovědný za řízení provozu vybraných restaurací. Před nástupem do Aramarku působil jako provozní ředitel ve společnosti provozující v České republice síť pekařství Mr. Baker. Zkušenosti s gastronomickým provozem sbíral také ve společnosti Orea, která spravuje síť hotelů. Mezi jeho největší záliby patří moderní gastronomie, design, počítačová grafika a psychologie.

Fical má bohaté zkušenosti s řízením obchodních vztahů, zejména s korporátní klientelou, v Aramarku se bude podílet na rozvoji dalších obchodních příležitostí na trhu se společným stravováním. Přišel ze společnosti Okin Group, kde zastával funkci vedoucího obchodního a marketingového oddělení. Ve volném čase se nejraději věnuje sportu, zejména cyklistice, fotbalu a squashi. Rád také cestuje do exotických zemí, například do Jižní Ameriky, Indonésie, Číny a na Nový Zéland.

6

Cushman & Wakefield Carlo Barel di Sant’Albano • generální ředitel pro EMEA Novým generálním ředitelem C&W v regionu Evropa, Střední východ a Afrika se stal Carlo Barel di Sant’Albano. Doposud působil jako předseda představenstva firmy a ve funkci šéfa EMEA nahradil Paula Bacona.

Sant’Albano dříve pracoval jako generální ředitel Exor a hrál hlavní roli při koupi majoritního podílu ve společnosti Cushman & Wakefield v březnu 2007. Od té doby byl úzce zapojen do obchodních aktivit firmy. Vystudoval Brown University a je držitelem titulu MBA z Harvard Business School. Má dvacet let praxe v investičním bankovnictví. Svoji funkci v C&W vykonává v londýnské kanceláři firmy.

O autorovi| PŘIPRAVILA Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Co je dobré vědět o otcovské dovolené po porodu v roce 2018?
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Týdeník Euro z vydavatelství Mladá fronta vydává speciál Top advokátní kanceláře 2017
Auta
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně…
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů za dva miliony korun
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Technologie
Intel chce z počítačů odstranit podporu legacy BIOSu, znefunkční to staré OS a hardware
Je plnohodnotný Skype příliš pomalý a přebujelý? Zkuste Skype Lite pro Android
Nejnovější produkt Elona Muska je… powerbanka Tesla
Microsoft experimentuje s vyhledáváním ve Windows. Co možná nabídne Redstone 4?
Opera Dev umožňuje zpřehlednit nabídku se seznamy otevřených a zavřených stránek
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít