LIDÉ A PODNIKY

22. dubna 2013, 00:00 - Lenka Michálková
22. dubna 2013, 00:00

MONITOR 1 DOXEE Radek Trobl • generální ředitel Společnost Doxee pracující v oblasti datových služeb oznámila jmenování Radka Trobla (42) generálním ředitelem pro střední a východní Evropu. Radek Trobl bude řídit Doxee z pražského sídla firmy, bude se zabývat rozvojem obchodní strategie, poboček a portfolia služeb v customer communication managementu a elektronické archivaci dokumentů. Radek Trobl má zkušenosti s realizací projektů v různorodých průmyslových odvětvích.

Pracoval pro globální firmy Deloitte, Hewlett-Packard či pro skupinu Erste. Ve společnosti Consulting ČS vedl poradenskou divizi informačních technologií.

Hovoří anglicky, rusky a polsky. Ve svém volném čase se věnuje rodině, mezi jeho záliby patří cestování a sport.

2 ING POJIŠŤOVNA Frederick Lathioor • chief risk officer V březnu nastoupil do ING Pojišťovny do pozice chief risk officera Frederick Lathioor (35), který bude rovněž členem představenstva společnosti. Jeho hlavní zodpovědností bude řízení pojistných a operačních rizik v Česku a na Slovensku.

Frederick Louis Lathioor vystudoval aplikovanou ekonomii na Katholieke Universiteit v belgickém Leuvenu. V roce 2003 nastoupil do oddělení řízení rizik v belgické ING Pojišťovně. Od září 2007 do října 2010 působil jako risk manager v regionální centrále ING Pojišťovny pro střední Evropu sídlící v nizozemském Amsterdamu. Do České republiky přichází z Maďarska, kde zastával pozici výkonného ředitele ve společnosti ING Regional Actuarial Services.

Hovoří holandsky, anglicky a francouzsky.

3 FLEISHMAN-HILLARD

Paul Haugen • ředitel strategického plánování Společnost Fleishman-Hillard jmenovala Paula Haugena do nově vytvořené funkce ředitele strategického plánování pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky. Tento krok je součástí nové strategie firmy s cílem rozšířit působnost do oblasti strategického plánování integrovaných komunikačních kampaní, tedy kampaní zahrnujících kromě public relations také reklamu, digitální a přímý marketing nebo podporu prodeje. Paul Haugen bude zodpovědný za strategické plánování klíčových kampaní v celém regionu včetně České republiky. Do Fleishman-Hillard přináší více než 25 let zkušeností s vytvářením strategií, plánováním kampaní a řízením značek pro velké mezinárodní firmy. V minulosti působil v agenturách MHP Communications, Edelman, Burson-Marsteller nebo Hill & Knowlton.

4 ČSOB PENZIJNÍ SPOLEČNOST

Marcela Suchánková • členka představenstva Členkou představenstva ČSOB Penzijní společnosti se stala Marcela Suchánková, která již v lednu nastoupila na místo obchodní ředitelky. V této pozici vystřídala Janu Gabrielovou, která odešla mimo skupinu ČSOB.

Marcela Suchánková vystudovala informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze a titul MBA získala na US Business School Praha. Před nástupem do ČSOB v roce 1997 pracovala v agentuře Ewing Public Relations. V letech 1997 až 1999 byla zodpovědná za interní komunikaci ČSOB. Od roku 1999 pracovala pro retailovou klientelu, podílela se na tvorbě strategie a vývoje produktů.

Byla u zrodu přímého marketingu a od roku 2010 působila jako manažerka útvaru orientace na klienta. Poslední dva roky vedla v bance oddělení spoření a investic.

Marcela Suchánková je vdaná, má dvě děti a hovoří anglicky. Ve svém volném čase se věnuje rodině a ráda běhá.

5 NETRETAIL HOLDING

Taťána Panýrová • personální ředitelka Zdena Šimánková • finanční ředitelka Netretail Holding, mateřská společnost serveru Mall.cz, získala dvě nové posily managementu.

Taťána Panýrová nastupuje do Netretail Holdingu do nově vytvořené pozice personální ředitelky. Zodpovědná bude za nastavení a realizaci jednotné personální strategie a firemní kultury. Táňa Panýrová započala svou profesní kariéru v telekomunikacích. Byla součástí privatizačního týmu v Komerční bance a čtyři roky pracovala v pozici personální ředitelky skupiny PPF. Posledních šest let působila jako personální konzultantka pro několik českých i nadnárodních firem, v PPF se zabývala speciálními projekty.

Zdena Šimánková nastupuje do Netretail Holdingu do funkce finanční ředitelky. Do společnosti přichází z Electro Worldu, kde působila od doby založení firmy v roce 2002 jako chief financial officer a později jako jednatelka. Předtím byla sedm let finanční kontrolorkou a posléze finanční ředitelkou v TV Nova.

6 KINSTELLAR

Leo Javorek • managing associate Advokátní kancelář Kinstellar v České republice oznamuje jmenování Leo Javorka do funkce managing associate oddělení banking & finance. Leo Javorek je český kvalifikovaný advokát s více než desetiletou právní praxí.

Zaměřuje se na oblasti bankovnictví a financí, fúzí a akvizic a korporátního práva, obchodního práva a má také zkušenosti s mezinárodními arbitrážemi. Před nástupem do Kinstellar pracoval od září 2005 v advokátní kanceláři Weinhold Legal, kde zastával pozici managing associate a zastupoval klienty z bankovnictví, finančnictví a řady dalších oborů včetně filmového průmyslu.

7 AVG TECHNOLOGIES

Lukáš Raška • global sales director Jiří Kropáč • vedoucí laboratoře Poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti, soukromí a optimalizace oznamuje povýšení dvou svých českých zaměstnanců.

Lukáš Raška byl jmenován do pozice global sales directora. V AVG Technologies pracuje tři roky. Do října 2012 měl jako sales director na starost region střední a východní Evropy. Nyní bude zodpovědný za celosvětové obchodní aktivity AVG, s výjimkou USA, Velké Británie a Austrálie. Před nástupem do AVG se šest let věnoval marketingu ve společnosti Dell a čtyři roky ve firmě IDC. Vystudoval obchodní management na VŠE v Praze.

Jiří Kropáč je novým vedoucím virové laboratoře.

V AVG Technologies pracuje od prosince 2005. V roce 2007 se stal specialistou na virovou analýzu, o dva roky později byl jmenován do seniorní pozice specialisty na virovou analýzu a v roce 2010 do funkce architekta. Nyní bude zodpovědný za vedení laboratoře, která se zabývá odhalováním a výzkumem potenciálních hrozeb na internetu, vývojem antivirových strategií a ochranou internetových uživatelů před kybernetickou kriminalitou. Vystudoval obor počítačové systémy na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít