lidé a podniky

15. dubna 2013, 00:00 -
15. dubna 2013, 00:00

GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA Aleksander Raczynski generální ředitel Generálním ředitelem české pobočky logistické firmy Gefco se v březnu stal Aleksander Raczynski (35). Kromě klientů v oblasti automobilového průmyslu se chce více zaměřit na společnosti z oblasti rychloobrátkového zboží, průmyslu a elektroniky. Raczynski se narodil a vystudoval v Polsku. Je absolventem Ekonomické univerzity v Krakově. V mezinárodní skupině Gefco působí od roku 2005, kdy začínal jako finanční kontrolor v ruské pobočce a následně tam působil jako ředitel nákupu. V rámci joint venture Gefco Russia – Algai byl odpovědný za rozvoj logistiky pro automobilový průmysl. V roce 2011 zakládal novou pobočku firmy Gefco v Bulharsku.

Aleksander Raczynski je ženatý, má čtyřletou dceru. Ve volném čase se věnuje rodině, rád lyžuje, jezdí na motocyklech enduro a zajímá se o geopolitickou situaci.

1

AB FACILITY Eva Lindnerová finanční ředitelka Stanislav Krška ředitel divize Společnost AB Facility, která je poskytovatelem služeb správy nemovitostí v České a Slovenské republice a v Polsku, provedla na začátku roku 2013 dvě významné personální změny.

Finanční ředitelkou mezinárodní skupiny AB Facility a členkou představenstva české akciové společnosti AB Facility se stala Eva Lindnerová. Bude odpovídat za ekonomické řízení celé skupiny v rámci České republiky, Slovenska a Polska. V její kompetenci bude zejména provozní i akviziční financování, plánování, controlling a reporting. Eva Lindnerová pracovala od roku 1997 ve společnosti Trane jako finanční kontrolorka pro region střední a východní Evropy a od roku 2005 byla v této firmě v pozici generální manažerky pro Česko a Slovensko.

Stanislav Krška je ve firmě AB Facility jmenován ředitelem divize technology. Dosud ve firmě působil jako manažer střediska vzduchotechniky a chlazení. Jeho úkolem je posílení odborné způsobilosti divize ve vybraných oborech technických zařízení budov.

2

CENTROPOL TELECOM Michal Hájek ředitel Virtuálního operátora energetické skupiny Centropol, který se letos chystá vstoupit na trh mobilních služeb, povede Michal Hájek. Svou kariéru zahájil v ústeckém Palivovém kombinátu, poté krátce pracoval v bankovnictví. Od roku 1999 až do současnosti působil v telekomunikacích, z toho 12 let jako obchodní ředitel firmy, která byla partnerem společnosti Telefónica. Mezi jeho největší profesní úspěchy patří významné rozšíření portfolia firemních zákazníků během tří let, čtyřnásobné získání ocenění pro nejlepšího dealera společnosti Eurotel Praha a zisk titulu Nejlepší business partner.

3

COLLIERS INTERNATIONAL Dagmar Zárubová senior associate John Newton associate director Společnost Colliers International oznamuje dvě nové posily týmu v České republice.

Dagmar Zárubová (35) nastupuje jako senior associate, bude mít na starost zastupování nájemců v oddělení kancelářských prostor. Zárubová je držitelkou titulu MBA z Brno International Business School. Před nástupem do týmu Colliers působila v pražské pobočce Lexxus, kde byla zodpovědná za rozvoj rezidenčního portfolia.

John Newton (43) bude pracovat jako associate director v novém oddělení stavebního poradenství. Před nástupem do Colliers řídil vlastní podnikání a předtím několik let pracoval v EC Harris v pozici senior project manager. Newton je členem Royal Institute of Chartered Surveyors, členem České rady pro šetrné budovy a členem české pobočky International Business Forum. Je držitelem titulu BSc (Hons) v oboru stavebnictví ze Sheffield Hallam University ve Velké Británii.

4

LINDE MATERIAL HANDLING ČR Michal Fröhr specialista Společnost Linde Material Handling ČR rozšířila řady zaměstnanců o nového specialistu. Michal Fröhr (34) se bude v Linde věnovat komplexním skladovým řešením, zpracování logistických studií, optimalizaci skladů a řešení identifikace na rádiové frekvenci.

Michal Fröhr vystudoval střední strojírenskou školu a po jejím ukončení působil jako projektant v oboru stavebnictví. Od roku 2004 pracoval v obchodních pozicích v oblasti regálových systémů a řešení skladů. Před svým nástupem do Linde Material Handling působil ve společnostech Hochtief CZ, Stow ČR a Mecalux Česká republika. Michal Fröhr je ženatý a má dceru. Ve svém volném čase se věnuje rodině, má rád squash, horskou turistiku a programování.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít